Ieva Brante, Kolosova un Pavlovs jaunā šovā palīdzēs rast harmoniju ģimenes attiecībās

 
©Publicitātes foto

No 29. novembra pirmdienās kanālā 360TV būs skatāms jauns ģimeņu attiecību šovs “Ķibeles mūsmājas”, kurā ekspertu lomas uzticētas mūždien dzīvīgajai juriste Ievai Brantei, kolorītajai “X-faktora” sievai Margaritai Kolosovai un modes māksliniekam Aleksandram Pavlovam.

Katram no minētajiem trīs vadītājiem tiek piedēvēta kāda superspēja: Ievai Brantei - emocijas, Margaritai Kolosovai - kārtība, Aleksandram Pavlovam - stils. “Šova galvenais stūrakmens ir cilvēki un viņu sadzīve - lai attiecībās ar sevi un ģimenē valdītu harmonija un miers, vispirms jāsakārto apkārtējā vide un jācenšas uz sarežģījumiem paraudzīties no malas. To palīdzēs izdarīt “Ķibeles mūsmājās” vadītāji. Interesanti, ka viņi nav tikai vērotāji, bet aktīvi piedalās ģimenes sadzīvē, lai plecu pie pleca sasniegtu nospraustos mērķus. Ja pāris zudušo dzirksti stiprinās deju terapijā, tad arī viņi nestāvēs malā, bet uzraus jestru danci. Nekas nav neiespējams, jo vajag tikai piecelties un sākt darīt,” tā tiek pieteikts šovs.

Juriste un veselīga dzīvesveida piekritēja Ieva Brantes palīdzēs uzlabot emocionālo gaisotni ģimenē un pamācīs ar vēsu prātu risināt kādu ieilgušu konfliktu vai attiecību problēmu. “Projekts nav tikai izklaide. Tā ir Latvijas ģimeņu realitāte - prast izdzīvot katru dienu, rūpēties par sevi, ģimeni un tuviniekiem, tajā pašā laikā saskaroties ar ierobežotām iespējām. Tas, ko darām mēs, “Ķibeles mūsmājās” komanda, ir atbalsts un aicinājums ieraudzīt situāciju no citāda redzes punkta. Mēs esam par iespēju uzlabot attiecības un sadzīvi nenosodot. Mēs meklējam risinājumu un atbalstām, taču nedarām to citu vietā - darīt vai nedarīt, ieklausīties vai noraidīt, ir katras ģimenes pašu lēmums,” saka Ieva Brante.

Kolorītā latgaliete Margarita Kolosova mudinās mainīt apkārtējo vidi un savā pārziņā ņēmusi kārtības ieviešanu mājā un sētā. Ja nepieciešams, darbīgā dāma ņems rokās telefonu un zvanīs ģimenes radiem, draugiem un paziņām, aicinot tos uz talku; ja nepieciešams, arī iespiedīs rokās slotu, lai raidījuma varoņi paši sāktu tīrīt un kārtot. Savukārt Aleksandrs Pavlovs, kura kaislība ir “smukuma lietas”, mudina arī attiecību jautājumiem pieiet ar glanci. Ja vajadzēs, Pavlovs dosies uz mazpilsētas apģērbu veikaliem, lai izdibinātu vietējā stila noslēpumus. Ja pārim apdzisusi romantikas dzirksts, bet sapnis par dzīvošanu laukos tā arī nav īstenojies, Aleksandrs lauku idilli uzburs neaizmirstamā fotosesijā, kas iedvesmos ģimeni un ļaus mērķtiecīgāk īsteno kopīgos sapņus.

Skatītājus gaida satikšanās gan ar sešu bērnu ģimeni, kur mīlestības tauriņus aizdzinusi nemitīgā kņada, bērnu radītais haoss un rutīna, gan pāri, kuriem atņemtas atvases un nu abi gatavi darīt visu, lai pieļautās jaunības kļūdas labotu. Tāpat iepazīsiet trūcīgas jaunās ģimenes ikdienu, kurā 20 gadus jaunā māmiņa ir trešā bērniņa gaidībās. Lai gan laulātie par savu ikdienu nesūdzas, apstākļi ģimenei nav viegli - mājoklis tā vien prasās pēc remonta, jo šobrīd tajā nav pat siltā ūdens.