Madonieši "Sub Scriptum" izdod dziļi personisku singlu

 
©Publicitātes foto

Šajā grūtajā laikā, kad cilvēki jūtas apjukuši un ir īpaši spiesti izvērtēt savas attiecības ar bailēm no slimībām un nāves, Madonas grupa “Sub Scriptum” izdevusi singlu ar nosaukumu “Mūžīgi skriesim”, kurā dalās ar tuva cilvēka zaudējuma sāpēm un par patieso vērtību izkristalizēšanos krīzes brīžos.

Dziesma “Mūžīgi skriesim” ir pirmais singls no grupas “Sub Scriptum” nākamā albuma, kurš ierakstīts producenta Ginta Stankeviča “Factory Sounds Recording Studio”.

Vienlaicīgi ar singlu izdots arī videoklips, kuru veidojis pastāvīgais grupas sadarbības partneris Elvis Lācis. “Ziemassvētku laiks ir silts, cerīgs un mierpilns laiks, tomēr mani pirms dažiem gadiem tas pārsteidza ar tuva cilvēka zaudējumu - manas vecmammas aiziešanu mūžībā, šī dziesma ir tiešs veltījums viņai. Lai arī es biju apjucis un labu laiku nespēju savākties ikdienas dzīvei, tomēr es apzinājos, ka tieši šāda ir patiesa labklājība un dabiska dzīves gaita un izliku visu savu zaudējuma sāpi šajā dziesmā,” stāsta grupas vokālists Kristers Rudzītis ““Mūžīgi skriesim” ir atgādinājums par cilvēku dzīves nemitīgo ritējumu, kura neatņemama sastāvdaļa ir fiziskā ķermeņa nāve. Tādēļ ikdienas lielajā skrējienā ir svarīgi atcerēties par lietām, kas ir nozīmīgas. Ne jau jauns mobilais, trofeja garāžā vai gultā, kāds ceļojums vai bankas konts ar dzīves laikā neiztērējamu summu, bet gan tuvie cilvēki mums apkārt, patiesa beznosacījuma mīlestība un rūpes par viņiem var veidot gaišas, mūžīgas un neizdzēšamas atmiņas.”

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!