"Pienvedēja Piedzīvojumu" jaunākais videoklips tapis sadarbībā ar studentu

 
©Publicitātes foto

Sadarbojoties ar Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma studentu Arvi Belovu, grupai “Pienvedēja Piedzīvojumi” tapis videoklips albumā “Nelaiks” iekļautajai dziesmai “Pacelties”.

Videoklipa autors Arvis Belovs dziesmas “Pacelties” video veidojis kā kvalifikācijas darbu. “Viens no pirmajiem uzdevumiem bija atrast kādu sev interesējošu grupu. Pamanīju, ka tieši ap pēdējā kursa sākumu “Pienvedēja Piedzīvojumi” ir izdevuši jaunu albumu ‘’Nelaiks’’. Uzreiz devu ziņu Pēterim (grupas bundziniekam Pēterim Lundem), ka vēlos taisīt klipu dziesmai “Pacelties”,” stāsta Arvis. “Pēteris pārsteidzoši ātri atbildēja un sāku ģenerēt idejas klipam. Galvenā ideja, ar kuru strādāju, bija atspoguļot gan grupas performanci, gan aktierus, kuri izlaužas no garlaicības un apātijas, sekojot līdzi skaņdarba progresivitātei. Uzrunāju gan draugus, gan arī cilvēkus sociālajos tīklos par piedalīšanos klipā.”

Pati filmēšana aizņēmusi dažas dienas, arī pēcapstrāde ritējusi diezgan raiti. “Tagad apzinos, cik apjomīgs darbs ir producentiem, režisoriem, lokāciju menedžeriem un pārejai filmēšanas komandai. Šis klips tapa patstāvīgi, taču esmu pateicīgs pasniedzējiem Ivaram Tontegodem un Laurim Ābelem par palīdzēšanu attālinātajās mācībās, paralēli klipa uzņemšanai,” saka klipa režisors.