Uz koncertiem Latvijas estrādēs aicina "Labvēlīgais tips"

 
©Publicitātes/Matīss Markovskis

Iespējams, vispozitīvākā Latvijas grupa “Labvēlīgais tips” aicina uz ne mazāk pozitīviem koncertiem “Es nav redzējis Tevi jau sen!”: 25. jūlijā klausītāji gaidīti Valmieras, 1. augustā – Saldus, 7. augustā – Ikšķiles, bet 8. augustā – Alūksnes estrādē.

Labvēlīgā tipa” koncerti paredzēti kā atkal satikšanās ar draugiem, radiem, kaimiņiem un citiem grupas faniem. “Dzīva mūzika, acu skatieni, ar dezinficētām rokām atļautie pieskārieni, sarunas ar pieļaujamo distanci un dzīves svinēšana atkal visiem kopā, jo - “es nav redzējis Tevi jau sen”! “Labvēlīgais tips” solās ievērot visas matemātiskās formulas, kvadrātsaknes un pat mistisko skaitli “pī”,” sola grupas pārstāvji.

Uz skatuves muzicēs ierastais vokāli instrumentālā ansambļa sastāvs, kurā satilpst Andris Freidenfelds (balss), Normunds Jakušonoks (balss, taustiņi), Ģirts Lūsis (balss, ģitāra), Kaspars Tīmanis (balss, trombons), Oskars Ozoliņš (balss, trompete), Artūrs Kutepovs (ģitāra), Pēteris Liepiņš (ģitāra), Haralds Stenclavs (taustiņi) un Ainis Zavackis (bungas). Plānots, ka koncertos izskanēs grupas populārākie un klausītāju iemīļotākie hiti, tostarp “Alumīnija cūka”, “Frāzes”, “Čiekurs egles dēls”, “Naukšēnu disko”, “Pīrādziņ, nāc ārā!”, “Lai”, “Omnibuss” un daudzi citi.