Pirmdiena, 15.aprīlis

redeem Aelita, Gastons

arrow_right_alt Izklaide

Arī "Laba daba" tomēr šogad nenotiks

© Ģirts Ozoliņš/F64

Arī festivāls "Laba daba" šogad tomēr nenotiks, aģentūrai LETA apstiprināja festivāla organizatoru pārstāve Kristīne Pinkule.

"Mēs ilgi rēķinājām un domājām, kā 2020.gadā izgrozīties, lai dotu sev iespēju sarīkot mazu un ekskluzīvu festivālu 1000 personām. Rezultātā esam nonākuši pie lēmuma, ka šogad festivāls nevar notikt," norādīja organizatori, atzīmējot, ka pārdotās biļetes nenosedz festivāla organizatoriskās izmaksas.

Festivāls tiek pārcelts uz nākamo gadu un tas varētu notiks augusta sākumā. Organizatori aicina cilvēkus, kas iegādājušies biļetes, nesteigties ar to atgriešanu, jo biļetes būs derīgas arī uz nākamā gada festivālu.

Savukārt, ja nav iespējams apmeklēt pārcelto pasākumu, tad naudu par biļetēm, kas iegādātas "Biļešu servisa" tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu "Biļešu servisa" tīmekļvietnē.

Vēl aprīlī Pinkule aģentūrai LETA sacīja, ka organizatori neplāno festivāla atcelšanu vai pārcelšanu. Tā vietā rīkotāji papildināja festivāla mūzikas programmu.

Mūzikas un mākslas festivālam "Laba daba" 12.reizi bija jānotiek Līgatnes pagastā, Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā "Ratnieki", no 7.augusta līdz 9.augustam.

Kā ziņots, uz nākamo gadu pārcelts ir arī festivāls "Summer Sound" Liepājā un festivāls "Positivus", kuram bija jānotiek jūlija vidū Salacgrīvā.