Covid-19 krīzes dēļ Novatours eksotiskos ceļojumus aizstāj ar piedāvājumu apmeklēt Lietuvas kūrortus

 
©AFP/Scanpix/LETA

Ņemot vērā Latvijā un pasaulē esošo situāciju tūrisma nozarē, tūroperators “Novatours” piedāvā jaunu pakalpojumu - atpūtu Lietuvā. Balstoties uz ilggadejo pieredzi un izpratni par klientu vajadzībām, vēlmēm un standartiem, kaimiņvalsts ceļojumu piedāvājumā iekļautas augstākās kvalitātes, pievilcīgākās un ātri reaģēt spējošās viesnīcas labākajos kūrortos, kas Latvijas viesus ir gatavas uzņemt un lutināt jau tuvākajā laikā.

Ceļotājiem ar konkurētspējīgām cenām šobrīd ir pieejami viesnīcu piedāvājumi atpūtai kādā no septiņiem Lietuvas kūrortiem - Palanga, Birštona, Druskininki, Neringa, Traķi, Anīkšķi un Pakroja.

Īpaši izdevīgus piedāvājums iespējams atrast tiem, kas vēlas baudīt trīs vai vairāku nakšu atpūtu kādā no kaimiņvalsts viesnīcām.

“Mēs ticam, ka ceļotkāre nerimstas. Lai arī esam gatavi atsākt ceļošanu uz ārvalstīm līdzko tas būs iespējams, šobrīd saviem klientiem vēlamies palīdzēt ceļot lokāli. Saprotam arī, ka lokālā ceļošana kādu laiku vēl var palikt aktualitāte tiem, kas ir paaugstināta riska grupā vai nejūtas droši ceļot uz ārvalstīm. Drošība vienmēr ir bijusi pirmajā vietā, bet šobrīd tā ir īpaši svarīga, tāpēc mēs esam gatavi palīdzēt saviem uzticamajiem klientiem, lai viņi varētu saņemt kāroto atpūtu,” norāda “Novatours” vadītājs Leonīds Močeņovs.

“Novatours” piedāvājumā atrodama gan piecu zvaigžņu greznība, gan privāti apartamenti, gan autentiska atpūta muižā īsām pārdienu brīvdienām vai garākai atpūtai vairāku nakšu ilgumā.