Ņemot vērā aizvien pieaugošo Latvijas lidsabiedrības airBaltic pakalpojumu popularitāti Lietuvā, airBaltic par godu Lietuvai radījusi īpašu krāsojumu Airbus A220-300 lidmašīnai. Tagad airBaltic lidmašīnu Airbus A220-300 ar reģistrācijas numuru YL-CSK rotā Lietuvas karoga krāsas, kā arī tā nodēvēta galvaspilsētas Viļņas vārdā.
airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Mēs esam lepni nodrošināt labāko savienojamību uz un no Baltijas valstīm. Šobrīd mēs no Baltijas valstīm piedāvājam tiešos lidojumus vairāk nekā 80 maršrutos. Mums rūp Baltijas valstis un mēs turpināsim airBaltic ilgtspējīgās izaugsmes ceļu, palīdzot veicināt Latvijas, Igaunijas un Lietuvas attīstību. airBaltic komanda ir priecīga Lietuvas pasažieriem prezentēt šo jauno, īpašo lidmašīnas krāsojumu. Tagad visu trīs Baltijas valstu karogu krāsas lepni plīvos virs mūsu galvām augstu gaisā."
"Magnetic MRO komanda ir gandarīta lidsabiedrībai airBaltic nodrošināt tik brīnišķīgu krāsojumu. Šāds projekts patiesi demonstrē lielisku sadarbību, kopīgu pieredzi un spēcīgu, pastāvīgu saiti starp abiem uzņēmumiem. Lai radītu šo mākslas darbu, 15 profesionāli krāsotāji strādāja 1 000 stundas. Kopumā krāsošanā tika izmantoti 250 litri grunts, krāsas un lakas, krāsotā slāņa biezumam veidojot 120 mikronu jeb 0,12 mm," uzsver Magnetic MRO operāciju vadītājs Kaspars Podiņš.
airBaltic 2019. gada pirmajos sešos mēnešos uz un no Lietuvas pārvadājusi vairāk nekā 240 000 pasažieru. Salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn lidsabiedrība pārvadājusi par 20% vairāk pasažieru Lietuvā uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos.
Sākot no šī gada ziemas sezonas, airBaltic Viļņā arī bāzēs vienu no savām jaunajām Airbus A220-300 lidmašīnām, lai apkalpotu aizvien pieaugošo galamērķu skaitu, kas tiek piedāvātas Lietuvas pasažieriem.
airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.