Šo svētdien rokkafejnīcā uzstāsies teksasietis Mūrs

 
©Publicitātes foto

“Riga Jazz Club” uzsācis jaunu koncertsēriju "Rising stars of r'n'b, soul & funk", kas popularizēs šos amerikāniskos, taču pie mums joprojām visai pasvešos mūzikas stilus. Kā nākamais šajā sērijā - amerikāņu multiinstrumentālists Kventins Mūrs, kurš svētdien, 7. aprīlī, uzstāsies Latvijas 1. Rokkafejnīcā.

Daudzpusīgais un sirsnīgais teksasietis Kventins Mūrs “iemieso sevī visu seksīgāko, bohēmistiskāko un asinis uzjundījošāko, ko var iedomāties saistībā ar tā saukto dienvidstila jeb “southern-style” soulmūziku,” tā viņu piesaka koncerta organizatori.

Šis mūziķis spējis savā daiļradē organiski savienot 60. un 70. gadu klasisko “r'n'b” un soulmūziku ar mūsdienu urbānās mūzikas estētiku, kā rezultātā iekarojis plašas dažādu vecumu auditorijas atzinību. Īpaši atzīts viņš ir savā dzimtajā Dalasā, taču guvis vērā ņemamus panākumus arī ārpus Amerikas: ar jaunāko disku “Black Privilege” iekarots arī Apvienotās Karalistes soulmūzikas albumu Top 20, savukārt iepriekšējā diska “You Forgot Your Heart” hits “Natural Sista” sešas nedēļas noturējās britu soulmūzikas singlu topa pašā virsotnē. Pēc šiem panākumiem dziedātājs, ģitārists, bundzinieks un daudzu citu instrumentu pārvaldītājs devās izpārdotā tūrē gan pa Eiropu, gan Krieviju. Plānots, ka rokkafejnīcā Kventins Mūrs uzspēlēs gan savu jaunāko singlu “Chocolate Daddy”, gan vairāku soulmūzikas klasikas hitu kaverversijas. Īpašu uzsvaru viņš liek arī uz savu dziesmu liriku, kas “aizved mīlestības dažādo izjūtu dziļumos, variējot no brīvības līdz sirdssāpēm un īstam piepildījumam beigu beigās.”

Jāpiebilst, ka koncertsērijā “Rising stars of r'n'b, soul & funk” arī turpmāk uztāsies jauni, bet savās aprindās atzinību jau guvuši minēto mūzikas stilu izpildītāji no ASV, Lielbritānijas, Vācijas un Itālijas. Šo pasākumu cikla mērķis ir dot iespēju plašākajai auditorijai regulāri apmeklēt aktuālu šo stilu mūziķu koncertus.