RECENZIJA: The Chainsmokers "Sick Boy"
 
©Publicitātes foto

Pat neticas, ka šī "karstā" popmūzikas apvienība, kuras debijas albums "Memories… Do Not Open" (2017) pabija praktiski visu prestižāko valstu Top 3 (Amerikā pirmie), pirms pāris gadiem uzstājās Pērnavas pludmalē notiekošajā "Weekend Baltic Festival" (pēc neveiksmes pērn nu jau diemžēl banrkotējis), bet tā nu tas bija. Nu klāt otrais albums, kas, jādomā, būs ne mazāk "karsts".

Jāatgādina, ka šī 2012. gadā izveidotā grupa ir duets, kura sastāvā ietilpst amerikāņi Endrjū Tagarts un Alekss Palls. Viņi sākotnēji popularizēja elektronisko deju mūziku jeb EDM, bet vēlāk aizstūrēja plašākai auditorijai saprotamākas popmūzikas virzienā. Albumā iekļautas desmit kompozīcijas, kas kopumā ilgst tikai nedaudz vairāk par pusstundu - laba daudz nevajag… Jaunajā diskā iekļautās dziesmas tiek raksturotas kā “dziļas un introspektīvas”, bet pats albums - kā uzlabots tā priekštecis, taču tas vairāk izklausās pēc izdevēju sadziedātām slavas dziesmām. No topu viedokļa par šo albumu kaut ko spriest ir pagrūti, turklāt “The Chainsmokers” galvenais medību lauks ir internets - tur duets joprojām iet “uz urrā”.

PAR. Joprojām jaudīgi, joprojām spēcīgi. Par šī albuma vidējo rādītāju gribētos dēvēt tādu dziesmu kā “Side Effects” (kopā ar Emiliju Vorenu), taču subjektīvi ausīs visvairāk tomēr iekrīt tie gabali, kur dominējošajās lomās ir paši dueta dalībnieki, un kuros joprojām tiek atdots gods EDM, piemēram, “Everybody Hates Me” vai “hausīgais” “Siren” (kopā ar deju mūzikas producentu Aazar), noteikti arī sparīgais klubu gāzējs “Save Yourself”. Savukārt no melodiskākajām kompozīcijām - “You Owe Me”. Bet rezumējot - ir labi!

PRET. Ja salīdzina ar “The Chainsmokers” debijas, tad šis šķiet krietni bezpersoniskāks. Piemēram, kopā ar Kelsiju Ballerīni ierakstītais “This Feeling”, kas ir albuma ievadošais gabals, - tas varētu būt arī jebkuras popgrupas repertuārā. Un šī nav vienīgā tāda dziesma.

Materiāls tapis sadarbībā ar mūzikas veikalu “Randoms”.