Vecgada vakarā Latvijas Televīzijā smīdinās Jānis Skutelis

 
©f64

Sagaidot Jauno gadu, Latvijas Televīzija piedāvās ar cieņu un smaidu atskatīties uz šī gada nozīmīgākajiem notikumiem kopā ar Jāni Skuteli raidījumā “Pusnakts šovs ar Jāni Skuteli.

Vecgada speciālizlaidums”. Par piedzīvoto politikā, teātrī, sportā, internetā, kino, Latvijas simtgadē, un, galu galā, to, kas “vispābā” noticis, izteiksies eksperti - Guntis Bojārs, Henrieta Verhoustinska, Dita Rietuma, Reinis Ošenieks, Kristiāns Bērziņš, Dita Rietuma, Pauls Timrots un Žigis.

LTV skatītāji šovu varēs vērot 31. decembrī plkst. 21.05 . Vecgada speciālizlaiduma skatītājus priecēs gan asprātīgās Skuteļa sarunas ar viesiem, gan muzikālie priekšnesumi šī gada lielāko hitu autoru izpildījumā. Uzstājās ansis un Kristīne Pāže, Ozols, grupas “Instrumenti” un “The Sound Poets” Juris Kaukulis, Viņa un apvienība “Mazais princis”, savukārt simtgades Dziesmu un deju svētku noskaņās atgriezties palīdzēja jauktais koris “Anima”. Kā ierasts, Jāni Skuteli atbalstīs nenogurdināmā grupa “Dziļi violets” un neaizstājamais triecienžurnālists Ēriks Palkavnieks.
 

Abonē