TOP 10 "pēdējā brīža" dāvanas, ko var atrast lidostā
 
©Pixabay

Ziemassvētku brīvdienas ir viens no aktīvākajiem laikiem lidostās, kad ceļotāji steidz pavadīt svētkus ārvalstīs vai apciemot tuviniekus. Kā jau tas ir pieņemts, svarīgākās lietas tiek atliktas uz pēdējo brīdi un tas pats attiecas arī uz dāvanu iegādi. Tieši šī iemesla dēļ, “Skycop” ir izveidojis sarakstu ar dāvanu idejām, ko var atrast jebkurā lidostā.

Pārtika un saldumi

Gandrīz visās lidostās ir nelieli veikali, kur pārdod dažādu pārtiku un saldumus. Tajs ir iespēja piemeklēt interesantas dāvanas gurmāniem, sākot ar gaļas delikatesēm un ekskluzīviem sieriem, līdz pat šokolādēm un attiecīgās valsts raksturīgākajiem saldumiem. Ja nepaguvāt iegādāties saldumus ceļojuma laikā, tad vienmēr ir iespēja doties uz Duty Free veikaliem, kur noteikti atradīsi tādus visiem zināmos saldumu zīmolus, kā Toblerone vai Haribo.

Grāmatas un prese

Daudzās Eiropas lidostās ir grāmatu veikali, taču tajos ne vienmēr ir plašas izvēles iespējas. Arī kvalitatīvs žurnāls kā dāvana ir laba ideja! Tu vari iegādāties kādu interesantu izdevumu un pie reizes arī abonēt to tiešsaistē. Pasniedz abonementa kartīti, kas paslēpta starp žurnāla lappusēm vai arī kā pastkarti. Vienīgais šķērslis šai dāvanai var izrādīties valodas barjera. Ja esi ārvalstīs, tad grāmatas un žurnāli varētu būt pieejami tikai attiecīgās valsts valodā. Šādos gadījumos lielisks risinājums var būt bilžu grāmata, kurā apkopoti spilgtāko apskates objektu vai reģionam raksturīgo dabas skatu attēli.

Kosmētika

Daudzi cilvēki izvēlas kosmētiku kā labāko dāvanu, kas vienmēr iepriecinās tās saņēmēju. Make-up entuziasti novērtēs, ja dāvanā pasniegsi produktu no kāda plaši zināma zīmola sortimenta, piemēram, MAC, Urban Decay, Bobbi Brown un līdzīgiem zīmoliem. Bieži vien lidostās var atrast īpašas kolekcijas vai preces, kas ražotas ierobežotā daudzumā, kas patiesi var kļūt par unikālu dāvanu.

Smaržas

Ņemot vērā, ka mums katram ir cita izpratne par sev iecienītem aromātiem, smaržu dāvināšana var būt diezgan sarežģīta izvēle. Kamēr vienam patīk saldie un ziedu aromāti, tikmēr otram tuvāka šķiet koksnes, citrusa vai pat asa smarža. Parfīmu pudelītes ir laba dāvana draugiem, kuru gaumi tu pārzini, vai tiem, kuri nav pārāk izvēlīgi, orientējoties smaržu pasaulē, un uzticas tavai izvēlei.

Elektronika

Tiem, kam dāvanu iegādes budžets paredzēts lielāks, elektrisko ierīču iegāde var būt lieliska izvēle. Planšetes, telefoni, skandas, kameras... Izvēle ir ļoti plaša, turklāt - nevienam nav jāzina, ka tas iegādāts lidostā. Ja vien nenākas izmantot garantijas talonu, bet cerams, ka to nevajadzēs!

Alkohols

Īsti lietpratējs novērtēs pudeli laba vīna, konjaka vai viskija. Alkohols plašā izvēlē ir atrodams Duty Free veikalos, kas parasti ir jebkurā lidostā.

Apģērbs un aksesuāri

Lidostās mēdz būt arī apģērbu veikali, kur var atrast daudz ko piemērotu - sākot no zeķēm un šallēm, līdz pat Victoria’s Secret apakšveļai, kvalitatīviem vīriešu uzvalkiem un ekskluzīvām rokassomiņām. Reizēm apģērba piemeklēšana citam cilvēkam var būt diezgan sarežģīta, bet vienmēr var atrast ko tādu, kam konkrēti izmēri nav jāzina.

Ceļotāju zināšanai, Ziemassvētku laikā pastāv divreiz lielāka iespēja, ka ieplānotais lidojums kavēsies, vai tiks atcelts, tādēļ jau laikus izzināt lidostas veikalu klāstu var gadīties īpaši noderīgi.