Svētki dzirkstīs "Vidzeme Fashion show 2018"
 
LIELĀKIE MODES SVĒTKI Vidzemē – Vidzeme Fashion Show – šogad notiks jau astoto gadu pēc kārtas, un tie uzplauks jaunās krāsās un formās ©Publicitātes foto: Uģis BRĀLĒNS

Sestdien, 28. aprīlī, pulksten 19 Valmieras biznesa inkubatorā (Purva ielā 12a) norisināsies lielākais modes pasākums ārpus Rīgas – Vidzeme Fashion Show (VFS), kur tiks izrādītas jaunākās un aktuālākās Latvijas dizaineru apģērbu kolekcijas. Šā gada tematika – Svētku dzirksts.

«Latvijas simtgadi ieskicēsim Latvijas modes gadsimta griezumā, velkot paralēles ar mūsdienām. Šogad kolekcijas būs ļoti dažādas, sākot ar peldkostīmiem un beidzot ar krāšņām, ar zīda diegiem izšūtām korsetēm un citām skaistām latviešu dizaineru kolekcijām,» stāsta pasākumu organizatore Karlīne Cercina, atklājot, ka skatītājiem, kā ierasts, būs iespēja aplūkot jaunākās Latvijas dizaineru apģērbu kolekcijas, tostarp arī bērnu. Šogad tiks prezentēti vairāk nekā 10 modes zīmoli un dizaineru darbi: šovā piedalīsies Agnese Eiduka, In The Pit, Laima Jurča, Wild Spirit un Reinis Ratnieks, savukārt debiju uz VFS skatuves piedzīvos Anna Elizabete Kasparsone, Dinari Couture, Elīna Grīnberga un Sanita Kapeika, Rock and Mouse, bet kā īpašais viesis būs Karīna Pētersone ar savu projektu Aleksandra pasakas. Īpašu iznācienu šova noslēgumā būs sarūpējusi dizainere Zane Zaharova sadarbībā ar Brillante komandu.

Šova horeogrāfiju veido kustību režisore Linda Mīļā.