"OtraPuse": Mūsu dziesmas joprojām ir dzīvas un tautā mīlētas
 
©publicitātes

1. decembī koncertzālē Palladium grupa Otra Puse noslēdz 25 gadu jubilejas svinības, piedāvājot apmeklētājiem unikālu šovu, vairākus viesmāksliniekus un sola labāko dziesmu izpildījumu.

Kopā ar grupu OtraPuse, uz skatuves uzstāsies tās dibinātāji - Aigars Grāvers un Aigars Krēsla, kuri toreiz, tālajā 1992. gadā, muzikālajam projektam pieaicināja dziedātāju Normundu Pauniņu un pianistu Ivaru Makstnieku. Tajā laikā radītās dziesmas - „Pēc lietus”, „Balāde par 3 saucieniem” un „Vēstules”, vēl joprojām tiek atskaņotas un klausītas.

Koncertā piedalīsies arī brīnišķīgās dziedātājas un grupas draugi - Antra Stafecka, Aija Andrejeva un Dināra Rudāne. Ar Antru, grupa izpildīs tādas Latvijā mīlētas dziesmas kā - „Uzzīmē mani”, „Kopā”, „Es Tev” un pēdējo sadarbības veikumu muzikālajos darbos - „Tavās rokās” un „Taurenis”.

Dziesma „Ave Pali” nav iedomājama bez Aijas balss, bet Dināras vokāls dziesmai ”Balss”, kas tika ierakstīta 2013. gadā, šodien iedevis pavisam citu, daudz plašāku skanējumu.

Normunds Pauniņš saka:

Atskatīsimies uz 25 gadu laikā paveikto un prezentēsim DubultAlbumu - „Labākās dziesmas. Notis. Vārdi.” Tajā iekļautas 32 dziesmas, kas tapušas laika posmā no 1992. - 2017. gadam. Esmu priecīgs un laimīgs, ka neskatoties uz ilgo laiku, kas pagājis kopš grupas dibināšanas, mūsu dziesmas, joprojām, ir dzīvas un tautā mīlētas. Šobrīd grupa ir stipra un saliedēta!