"Jaunajā vilnī" Latviju pārstāvēs divas grupas

 
©Lauris Vīksne, f64

Devītajā "Jaunajā vilnī" Latviju pārstāvēs ne tikai puišu grupa "PeR", bet arī dāmu trio "Lady's Sweet". Konkursa vēsturē šis ir pirmais gadījums, kad Latviju pārstāv divas grupas.

Organizatoru pārstāvis Aleksandrs Rumjancevs norāda, ka žūrijai bija grūti izvēlēties Latvijas pārstāvjus, tāpēc pagājušājā nedēļā apstiprinātajam puišu trio klāt pievienots vēl viens pretendents - dāmu trio.

Kā norāda konkursa rīkotāji, šajā gadā saņemts rekordliels dalībnieku pieteikumu skaits konkursam - 12 000 pieteikumu no 31 valsts.

Jau ziņots, ka no Latvijas uz Maskavu piedalīties konkursa "Jaunais vilnis 2010" pusfinālā devās četri dalībnieki - grupas "Lady's sweet" un "PeR", Miks un Paula Dukuri, kā arī dziedātājs Stass Šurins.

Šogad "Jaunajā vilnī" no Latvijas vēlējās piedalīties arī tādi mūzikas izpildītāji kā Akela, Adelly, Candy jeb Liene Bronuša, Kamilla, Emīls Balceris, Sintija Ģēģere, Kristīna Zaharova, Atis Ieviņš, Daumants Kalniņš, Jūlija Miranoviča jeb Mira, Edijs Melnis jeb Eddy, Diāna Pīrāgs, Daniela Seļicka, Elīna Silova, Dainis Skutelis un Viktorija Čeļajeva jeb Victoria.

Starptautiskais jauno izpildītāju konkurss "Jaunais vilnis 2010" šogad Jūrmalā notiks no 27. jūlija līdz 1. augustam.

 

Abonē