Opra Vinfrija nopirkusi zirgu fermu 30 miljonu dolāru vērtībā

© Scanpix

62 gadus vecā slavenā sarunu šovu vadītāja un aktrise Opra Vinfrija ASV, Kalifornijas krastā, iegādājusies zirgu fermu teju 30 miljonu dolāru vērtībā.

23 akrus lielā zirgu ferma Montesito, Santa Barbarā, ir pilnībā nokomplektēta visām zirgu un jātnieku vajadzībām, taču tās cenā nav iekļauti paši dzīvnieki.

Izklaide

Latvijas vadošā investīciju banka Signet Bank kopā ar grupu Prāta Vētra jūnijā uzsāka īpašu un emocionālu sabiedrības iesaistes kampaņu “Izstāsti savu stāstu par Prāta Vētru”. Tajā ikviens aicināts dalīties savā personīgajā atmiņā, kurā Prāta Vētras mūzika bijusi līdzās kā iedvesma vai pavadošais spēks. Līdz šim saņemti jau ap 190 stāstu, un katrs piektais no tiem ir saistīts ar mīlestību – attiecību sākumu, bildinājumiem vai kāzām.

Svarīgākais