Čeļabinskā alkoholiķi cīnīsies ar "dīkdieņiem"

© coub.com

Krievijas pilsētas Čeļabinskas jaunie alkoholiķi izveidojuši jaunu kustību - "Iereibušie pagalmi", kuras mērķis ir "cīnīties un atbrīvot pilsētu no dīkdieņiem, kuri pilsētas ielās traucē dzīvot normāliem pilsoņiem", teikts kustības paziņojumā sociālajos tīklos.

Jāpiezīmē, ka jaundibinātās kustības nosaukums tapis pretstatā ar jau nodibināto Čeļabinskas kustību "Skaidrie pagalmi", kuras mērķis bija mērķtiecīgi izgaiņāt jaunu cilvēku grupas, kas aizrāvās ar regulāru alkohola lietošanu. Šo kustību atbalsta gan vairāki pilsētas politiķi, gan lielākā daļa pilsētas iedzīvotāju.

Eksperti gan uzskata, ka jaunā kustība "Iereibušie pagalmi" varētu būt politiska reklāma kādam no pilsētas deputāta kandidātiem. Interesanti, ka jaunās kustības pārstāvji savās rindās aicina jaunus alkoholiķus, bet kā biedra maksa tiek noteikta summa 250 rubļu vērtībā.

Izklaide

Saņemot e-pastā ziņu par to, ka “kaut kāda tur” grupa ar nosaukumu “Dīkstāve” “ir publiskojusi debijas īsalbumu (EP) “Strāva”, kas pieejams gan lielākajās mūzikas straumēšanas platformās, gan grupas “Bandcamp” profilā”, neviļus izlauzās nopūta – nu, kas gan tā atkal par grupu ar tik ļoti neko neizsakošu nosaukumu?! Taču apskatoties tās sastāvu, bija skaidrs, ka jāķeras pie klausīšanās.