Kaislība uz selfijiem var nogalināt

Ņukāslā kāds skolnieks selfiju dēļ gandrīz izdara pašnāvību. 19 gadus vecais brits Denijs Boumens, selfiju dēļ, pametis mācības, zaudējis 13 kg no sava svara un gandrīz izdarījis pašnāvību, raksta ārzemju mediji.

Denija aizraušanās ar selfijiem sākusies pirms vairākiem gadiem. Viņam paticis sevi fotografēt telefonā un pēc tam izvietot attēlus sociālajos tīklos, kur to novērtējums bijis visai labs.

Viņa sapnis bijis kļūt par modeli, bet kādas modes aģentūras rīkoto atlasi Denijs nav izturējis. Tas mudinājis viņu izveidot ideālu pašportretu.

Protams, lai to veiktu Boumens sevi fotografējis vairākas reizes dienā, cenšoties atrast ideālo rakursu, gaismu un paštēlu, līdz  šī nodarbe kļuvusi par māniju. Zaudējis svaru un ieguvis pārmērīgu nervu sasprindiznājumu, viņš nolēmis aiziet no dzīves.

Par laimi pašnāvības mēģinājumu izjaukusi viņa māte, kas uztraukdamās par savu dēlu nogādājusi ārstēšanai klīnikā.

Izklaide

Grupa “Tautumeitas” izdevusi ekspresīvu un interesantu dziesmas “Danco, Jāni” videoklipu, savukārt par 22. jūnija rītā ieplānoto koncertrituālu Daugmales pilskalnā Ķekavas pusē ir labas ziņas, ir sliktas ziņas un ir informatīvas ziņas.

Svarīgākais