Kortnija Lova "atradusi" pazudušo Mailaizijas lidmašīnu

© Scanpix

Dziedātāja Kortnija Lova savā Facebook kontā ievietojusi satelītattēlu, kurā redzama, pēc viņas domām, iespējamā pazudušās Malaizijas lidmašīnas atrašanās vieta.

"Es neesmu eksperte, bet ja ieskatās uzmanīgāk, izskatās pēc lidmašīnas un naftas plankuma," raksta Kortnija.  Viņas doma patikusi 15 000 cilvēku.

Satelītattēls ir no interneta vietnes tomnod.com, kura aicina sabiedrību iesaistīties lidmašīnas meklēšanā. Vietne pieder uzņēmumam Digital Globe, kas nodarbojas ar augstas izšķirtspējas satelītattēlu tirdzniecību un novirzījis divus no saviem satelītiem uz reģionu, kurā tiek meklēta pazudusī lidmašīna, satelītattēlu uzņemšanai.

Pirms vairāk nekā nedēļas noslēpumaini pazudušās lidsabiedrības Malaysia Airlines lidmašīnas un 239 cilvēku, kas tajā atradās, meklēšanā iesaistījušās nu jau 26 valstis, turklāt meklēšanas darbi izvērsti ļoti plašā teritorijā – no Austrālijas piekrastes dienvidos līdz pat Kazahstānai ziemeļos.

Izklaide

Dziesmu autors un dziedātājs Gatis Mūrnieks, kurš sadarbojas ar daudziem pazīstamiem izpildītājiem, šoreiz uzaicinājis uz sadarbību dziedātāju Sabīni Berezinu un tapusi dziesma “Klusi lido mūsu domas”.