Jaunzēlandietis pieņēmis 99 zīmes garu vārdu

Derībās zaudējis jaunzēlandietis pieņēmis 99 zīmes garu vārdu, kas ir gandrīz garākais atļautais pēc vietējiem likumiem, pirmdien vēstīja aģentūra APNZ.22 gadus vecā vīrieša vārds tagad oficiāli ir "Full Metal Havok More Sexy N Intelligent Than Spock And All The Superheroes Combined With Frostnova" (no angļu valodas - Viscaur metāla haoss, daudz seksīgāks un gudrāks par Spoku un visiem supervaroņiem, kā arī [datorspēles "World of Warcraft" burvestību] ledus novu).

Valstī pastāv 100 zīmju ierobežojums, ieskaitot atstarpes.

Atbildīgais Iekšlietu ministrijas departaments apstiprināja, ka vārds ticis reģistrēts 2010.gadā un atbildis visiem noteikumiem.

Tā nav pirmā reize, kad Jaunzēlandē dotie dīvainie vārdi pievērsuši mediju uzmanību.

2008.gadā kādai meitenei tika atļauts nomainīt vārdu "Talula Does The Hula From Hawaii" (no angļu valodas - Talula griež vidukļa riņķi no Havaju salām).

Savukārt 2007.gadā jaunzēlandiešu pāris vēlējās dot savam dēlam vārdu "4Real Superman" (no angļu valodas - Īstais Supermens), taču nevarēja to izdarīt, jo iecerētais vārds saturēja ciparu.

Galu galā viņi mazuli nosauca par Supermenu.

Pēdējos gados Jaunzēlandē neveiksmi cietuši mēģinājumi reģistrēt tādus vārdus kā Majestāte, Bruņinieks, Princese un Lucifers.

Svarīgākais