Gaidāmi Artūra Reinika jubilejas koncerti "Esmu latvietis"

© Publicitātes foto

Dziesma ir burve – tā atdod spārnus mūsu dvēselei, ielej patriotismu un lepnumu sirdī par savu dzimto zemi, pamodina prieku un iztēli. Mūziķi un dziesmu autoru Artūru Reiniku un viņa ģimeni dziesma ir vedusi caur dzīvi, spēcinot un iedvesmojot. 16. martā plkst. 17:00 Ogres kultūras centrā,21. martā plkst. 20:00 Rīgā, VEF kultūras pilī, 30. martā plkst. 17:00 Jelgavas kultūras namā - mūziķis Artūrs Reiniks un grupa „Tērvete” atzīmēs savu apaļo jubileju ar patriotisku, svinīgu, bet gana lustīgu koncertu „ESMU LATVIETIS”.

Vērienīgajā jubilejas koncertā tiksimies ne tikai ar Artūra Reinika tuvākajiem skatuves kolēģiem un draugiem, bet arī ar dziedātājiem, kuriem Artūrs īpaši komponējis dziesmas. Skatītājus priecēs grupa „Tērvete”, kas šī koncerta ietvaros atzīmē savu 25 gadu jubileju, brašie „Dobeles Zemessargi”, kuri sagatavojuši īpašu programmu, pieminot latviešu leģionārus. Savukārt dziedātājs, „Latvijas Radio2” dīdžejs un šlāgermūzikas raidījuma „Dzintara dziesmas” vadītājs Roberts Ošiņš sagatavojis klausītājiem kādu pārsteigumu kopā ar grupu „Tērvete”. Skatītājus priecēs arī dzīvespriecīgā apvienība „Tērvete-Rīga”, dziedātājs Heinrihs Kalvīts, virtuozais ģitārists Agris Siksna un jubilāra paši tuvākie cilvēki - Reiniku ģimene. Koncertā visu dziesmu pavadījumus atskaņos instrumentālā grupa "MIDI MUSIC", kuras muzikālais vadītājs ir grupas „Crazy Dolls” solists un ģitarists Aldis Zaļūksnis (Midis), fona dziedātajas - Erita Karlsone un Kristīne Ozoliņa. Koncertā redzēsim īpašas video projekcijas, kas ikvienu skatītāju domās aizvedīs līdz pat saulainajai Dominikānai. Jubilejas koncertu vadīs vienmēr atraktīvais un šarmantais aktieris Guntis Skrastiņš.

Informatīvi atbalsta laikraksts Neatkarīgā Rīta Avīze un žurnāls Vakara Ziņas.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā: www.bilesuparadize.lv.

Izklaide

Prieki Latvijas mūzikas vēstures cienītājiem un plašu kolekcionāriem - džeza mūzikas izdevniecība “Jersika Records” laidusi klajā kvarteta 2R+2B jeb trompetista Gunāra Rozenberga, saksofonista Raimonda Raubiško, basista Borisa Banniha un bundzinieka Vladimira Boldireva uzstāšanās 1978. gada Tbilisi džeza festivālā ierakstu.

Svarīgākais