IZRĒĶINI PATS! Ko darījāt iepriekšējā dzīvē?

 
©Pixabay

Ezoteriķi uzskata, ka iepriekšējās dzīves atstāj nospiedumu cilvēka pašreizējā mūžā. Numeroloģija piedāvā iespēju noskaidrot, kāda ir bijusi cilvēka darbošanās iepriekšējā dzīvē un kādu kļūdu vai panākumu karmu viņš sastrādājis, lai šajā dzīvē vai nu mocītos, vai līksmotu. Ciparu skaidrojums ļauj uzzināt, vai ir jāatstrādā karmiski parādi un cik saprātīgi esam bijuši, (ne)mācoties no savām kļūdām.

Iepriekšējās dzīves skaitļa aprēķins

Saskaitiet visus ciparus savos dzimšanas datos.

Piemēram, cilvēks ir dzimis 13.05.1980.

1+3+0+5+1+9+8+0=27.

Divciparu skaitlis iegūtajā summā ir jāsaskaita, līdz iegūst viencipara skaitli: 2+7=9. Tas būs jūsu iepriekšējās dzīves skaitlis.

1

Ja jums piemīt mākslinieciska nosliece, tad, iespējams, darbojāties mākslas jomā, varbūt bijāt lielas bibliotēkas īpašnieks vai arī jums piederēja plaša mākslas darbu kolekcija. Tomēr ir pieļaujams, ka bija pavisam pretējas intereses - mehānika un celtniecība.

2
Ja cilvēkam piemīt tādas īpašības kā jums, tad noteikti esat bijis valsts aparāta darbinieks vai strādājis labdarības organizācijā. Vai arī esat rosījies uz skatuves - dejojis vai spēlējis teātri.

3

Iepriekšējā dzīvē bijāt pasniedzējs, orators vai kareivis. Diezgan savdabīgs nodarbju spektrs, vai ne? Varat būt drošs, ka ne velti tagad piepildās vairākums jūsu priekšnojautu un prognožu. Tas var norādīt jūsu kādreizējo piederību ezoteriskām praksēm vai reliģijai.

4

Viena no iespējamām iepriekšējās dzīves profesijām - jūs montējāt un veidojāt dažādas ierīces un veicāt ar tām eksperimentus. Par jums varētu teikt - mehāniķis ar zelta rokām. Otra darbības sfēra varētu būt saistīta ar naudas apriti. Cilvēkiem ar šādu iepriekšējās dzīves skaitli patīk rāma darba vide, kurā viņi var risināt materiālas dabas jautājumus.

5

Jūsu iepriekšējās dzīves nodarbošanās varētu būt saistīta ar likumdevēja varu, jūs, iespējams, bijāt advokāts vai tiesnesis. Bet tikpat labi - arī tirgotājs vai klejojoša cirka aktieris. Aktieris un advokāts vispār ir tuvas profesijas, nav nekā pārsteidzoša pirmajā acumirklī tik atšķirīgās nodarbēs.

6

Visticamāk, iepriekšējā dzīvē bijāt medicīnas spīdeklis vai kalpojāt baznīcā. Turklāt jūsu nodarbošanās deva labumu ne tikai apkārtējiem cilvēkiem, bet arī pats guvāt materiālu atbalstu no savas profesionālās darbības. Jūs bijāt pārticis cilvēks, kurš varēja palīdzēt citiem un to neskopojoties darīja.

7

Jūs esat ļoti zinātkārs, un tā ir jūsu iepriekšējās dzīves atbalss. Tad varējāt pētīt sev tik tīkamo alķīmiju vai strādājāt par pasniedzēju vai skolotāju. Vēl kāda iepriekšējās dzīves profesija varētu būt juvelieris vai pavārs.

8

Iespējams, iepriekšējā dzīvē bijāt tiesnesis vai nodarbojāties ar zemes un nekustamo īpašumu tirgošanu. Jūs varējāt būt arī izcils politiķis. Visbiežāk tādiem cilvēkiem kā jūs ir veiksmīga karjera un strauja profesionālā izaugsme.

9

Ar 99,9 procentu garantiju var apgalvot, ka iepriekšējā dzīvē kolekcionējāt juvelierizstrādājumus vai nozīmīgus artefaktus. Iepriekšējā inkarnācijā jūsu profesija bija saistīta ar modi vai mākslu.

Iepriekšējās dzīvēs neizpildītie uzdevumi

Vieni to dēvē par karmas mācību, kas jāatstrādā dzīves laikā, bet neizpildītais velkas līdzi nākotnē, citi uzskata - ja iepriekšējā dzīvē nav īstenots cilvēka patiesais dzīves mērķis, sūtība, tad tā jārealizē tagad.

Kā noskaidrot savu karmas mācību?

Piemēram, cilvēka dzimšanas dati ir 12.12.1982. Karmiskais skaitlis ir dzimšanas gada pēdējais cipars, šajā piemērā - 2. Katram ciparam ir sava nozīme, tas apzīmē uzdevumu, kas ir kā iekavēts mājasdarbs, proti, risināms pašreizējās dzīves laikā. Karmisko uzdevumu apraksts lasāms tālāk.

Cipari = uzdevumi:

9 - rūpējieties par savu fizisko ķermeni. Piemērotākās profesionālās jomas - medicīna, sports, jebkurš fizisks darbs.

8 - jūsu galvenais uzdevums ir īstenot sevi ģimenē. Audziniet bērnus, veidojiet, uzturiet attiecības ar radiniekiem, esiet dzimtas apvienotājs. Ieteicamās profesijas: bērnunama darbinieks, sociālais darbinieks, pedagogs un tamlīdzīgi.

7 - ideālais variants ir savs bizness. Jums jāiemācās pelnīt naudu un palielināt ienākumus. Mācieties kontrolēt emocijas un apgūstiet loģiku!

6 - nepieciešams izkopt līdzjūtību un žēlsirdību. Ieteicamās profesijas: koučs, psihologs, narkologs.

5 - jums ir jāizpaužas radoši! Ob-li-gā-ti! Jūsu mērķis šajā pasaulē izklausās visai patētiski - harmonizēt vidi ap sevi un pasauli darīt skaistāku.

4 - pilnveidojiet savas ekstrasensorās spējas un intuīciju.

3 - jūsu dzīves uzdevums ir garīgā attīstība, jums jāapgūst zināšanas un ar tām jādalās - jo plašāk, jo labāk.

2 - jums ļoti gribas daudz ko uzzināt, nemitīgi mācāties un meklējat jaunus informācijas avotus. Jūsu uzdevums - izpētīt ar acīm neredzamos un ar tausti neaptaustāmos enerģiju veidus un nodarboties ar garīgām praksēm.

1 - jums piemīt pārpasaulīga mīlestība un viedums. Nepieciešams kļūt par spēka, mīlestības, gudrības avotu un ar šīm īpašībām dalīties ar cilvēkiem. Nemelojiet un nelolojiet ilūzijas, tas traucēs.

0 - regulāri sevī jāravē negatīvisms, kas pārņem atkal un atkal. Dzīve ir arī skaista. Jums vajadzīga ticība - izvēlieties, kam ticēt, tam nav jābūt dievam. Karmas likumu zināšana palīdzēs noskaidrot, kādā virzienā sevi attīstīt, lai sev un citiem nestu labumu.

P.S. Var skatīt, cik reižu karmiskais skaitlis - iepriekš minētajā piemērā tas ir cipars 2 - atkārtojas dzimšanas datos. Šajā gadījumā trīs reizes. Tas nozīmē, ka iepriekšējās dzīvēs dvēsele trīs reizes centās īstenot savu sūtību, bet tas neizdevās.

Pēc tam jāizraksta tie cipari, kuru trūkst dzimšanas datos (ieskaitot nulli): 0, 3, 4, 5, 6, 7. Jo mazāk iztrūkstošo ciparu, jo dvēsele tikusi tālāk savā attīstībā.