Komentāri / IESKATS NĀKOTNĒ. Horoskopi līdz 20. februārim
 

6 komentāri

JJānis Rožkalns
Sestdien, 15. febr. Jūtām piesātināta diena, kad prāts aizņemts ar lielām, pasaulīgām lietām, gribēsies visu savest kārtībā pēc sava, šodien īpaši atjautīgā prāta un izteikt pārliecinošus vārdus. Veiksies gludāk, ja nebūsiet tik stūrgalvīgs, bet uzvedīsieties mazliet rotaļīgi, lai izvairītos no sadursmēm. Labāk kā citām reizēm apjautīsiet vairāk ar maņām, mazāk ar prātu kā darbojas dzīves "īstā kārtība". Katrs turēsies pie saviem uzskatiem un morāles. Diemžēl, var gadīties jau rīt var izrādīties, ka nespēsiet noturēties iekarotajā virsotnē un kārtībā, tāpēc nestrēbiet karstu! Savas brīvības, kopējās labestības un augstsirdības atbalstīšanas diena. Veiksme, vairāk mantiska, mērķa sasniegšanai, bet labāk pieturēties pie 1 visskaidrākā mērķa, jo bezrūpīgi pieugušais dzīvesprieks var visu padarīto sabojāt. Esiet uzmanīgi ar naudas lietām, jo pārliecīgā pašapziņa var izspēlēt ļaunu joku. Uzskatīsiet, ka zināsiet, ko vajag un ko nevajag, necietīsiet iejaukšanos no malas. Atcerieties par piesardzību un mēra sajūtu darbos un sakāpinātās jūtās. Redzīgākie un attapīgākie saredzēs atbildes uz grūtiem jautājumiem pat teikumā vecā avīzē, nejauši dzirdētā sarunā, ielas reklāmā, putna balsī... .Var uznākt drūmas fatālisma, neizbēgama skumja likteņa domas, kad vieglāk kā citreiz pametīsiet iesāktos darbus. Neiebildīset paceļot. Uzmaniet veselību, jo pārliecīgā aizņemtība ar citām lietām var likt aizmirst par veselības traucējumiem, slimības pazīmēm un pārkāpt savas garīgo, jūtu un ķermeņa spēju robežas. Nepadodieties uz provokācijām, īpaši, ja tiek pielietos ķermeņa spēks! Ir sestdiena, tāpēc godam nobeidziet lielās un mazās lietas un ar labi padarīta darba sajūtu sagaidiet gaišo domu dienu - svētdienu. Stingri ēšanas ierobežojumi nav spēkā. Ieteicamas kustības svaigā gaisā - skriešana, badmintons u.c. ko nu var bezsniega ziemā. Līdzīgs ir š.g.15. februārī dzimuša cilvēka raksturs.
15.februāris, 9:07 Atbildēt
PPirktspēja
Līdzot tikai 20. februārim...Kopumā.
15.februāris, 9:16 Atbildēt
MMaskackas bomze
Ne katram dots ieskatities nakotnee..bet katram dots atskatities pagatnee...nakotne skiet pasaulei baismiga nak...bet mums katram kas zin.te mes esam un te musu nav..ka dzivot un ka rikoties katram..pajautajiet savai sirdsapzinai ne horoskopuem.
15.februāris, 14:04 Atbildēt
FFricis
Adelīte šodien tāda poētiska.
15.februāris, 15:21 Atbildēt
AAdel
Friciti adelite ir nogurusi..laicins tums un drums..zinas drumas..nak miedzins..adelite ir noulgojusies pec sava viselisa.vins pazudis gadiem..ai ka gribetos pabut vina apskavienos..es vinu milu..ja tu friciti zinatu kas ir milestiba..laikam vins ir nomiris..tikai niku zagli ka enas grib sildities vina saulite..bet nesanak.
15.februāris, 15:26 Atbildēt
VViselcaks
Es vienmer busu tev blakam mana mila adele
16.februāris, 4:33 Atbildēt