JAUTĀJUMS–ATBILDE: vai svinēt uzņēmuma jubileju?

 
©Pixabay

Kāpēc jālīksmo uzņēmuma dzimšanas dienā, vai tas nav bērnišķīgi?

Uzņēmuma dibināšanas datumu ir vērts atcerēties, tāpat kā svinēt tā dzimšanas dienu, ir pārliecināts biznesa numerologs Kristaps Baņķis. Uzņēmums ir instruments uzņēmēja ieceru īstenošanai, bet vienlaikus - dzīvs organisms, kas var dzīvot gan sasaistē ar savu īpašnieku, gan arī pats savu dzīvi, reizumis pat kaitnieciski saimniekam, uzskata numerologs. Viņš gan norāda, ka lielākoties uzņēmuma reģistrācijas datumu nosaka valsts iestāde Uzņēmumu reģistrs, un tas notiek dažas dienas pēc pieteikšanās, tādējādi padarot uzņēmēju it kā pasīvu sava biznesa nākotnes lemšanā. Tāpēc Kristaps Baņķis iesaka lielāku uzmanību pievērst dibināšanas datuma svinēšanai, apdzīvošanai, pieradināšanai, citiem vārdiem sakot, uzņēmuma jubilejas svinēšanai.

Viņš atgādina, ka astroloģijā uzņēmējdarbību pārvalda ne tikai griba un virzība (Marss), bet arī sistēma un kārtība (Saturns). Lūk, tāpēc uzņēmuma dzimšanas dienas ir jāsvin, un svinības jāpakārto 12 dienu plānam. Vēlams to darīt radoši, jo rituāli var ietekmēt uzņēmuma, tā īpašnieka un darbinieku turpmākā gada iespējas un rezultātus.

Kristapa Baņķa pieredze liecina, lielākoties dokumenti Uzņēmumu reģistrā tiek apstiprināti no pulksten 10 līdz 14, bet, ja grib dzimšanas dienu svinēt pēc astroloģiskajiem parametriem, tad var pieņemt, ka uzņēmums dibināts pulksten 12. Sīkāk par svinēšanas rituāliem var izlasīt: http://www.astrologi.lv/astro_karte/dzimsanas_diena/.