PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Tests! Kāds ir Tavs Mēness vārds?
 
©depositphotos.com

Izklaides tests piedāvā iepazīt savu slepeno, dzimšanas brīdī iegūto vārdu, ko veido dzimšanas datuma un dzimšanas mēness salikums un par kuru atbild Mēness. Dzimšanas datumu raksturojumā savs patiesības grauds slēpjas, bet dažu mēnešu apzīmējumi raisa smaidu. Ja nu kādam viņa slepenais vārds ir Asiņainais Mīlnieks? Brr! Nu ko, mēģinām?

Mēness vārds pēc dzimšanas mēneša (mēneša nosaukums izvēlēts pēc gadalaikam vai mēnesim raksturīgākajām norisēm dabā)

Janvāris: Senais

Dzimis līderis, kuram ir svarīga spēcīga, saticīga dzimta.

Februāris: Sniegotais

Palīdz citiem cilvēkiem visu sākt no nulles un pārdzīvot pagātnē nodarītās sāpes.

Marts: Saldais

Cilvēks ar augstiem mērķiem un dzinuli radīt.

Aprīlis: Rozā

Mīlestības un romantikas krāsa. Aprīlī dzimušie prot likt lietā romantiskas jūtas.

Maijs: Ziedošais

Produktīvs, radošs cilvēks, kurš spēj sasniegt arī šķietami neiespējamus mērķus un palīdz to izdarīt citiem.

Jūnijs: Zemeņu

Protams, zemeņu laikā nevar būt cits slepenais vārds. Cilvēks spēj izdarīt visu iespējamo un neiespējamo, lai sasniegtu labklājību.

Jūlijs: Spēcīgais

Prot saglabāt līdzsvaru starp pienākumu un baudu.

Augusts: Sarkanais

Prot strādāt, sadarboties ar citiem cilvēkiem. Ir cieša saikne ar dabu.

Septembris: Ražīgais

Piemīt spēcīga intuīcija, spēj paredzēt notikumus.

Oktobris: Asiņainais

Daudzās senajās kultūrās oktobris bija medību mēnesis, tāpēc ieguvis tādu apzīmējumu. Piemīt asi, dzīvniekam līdzvērtīgi instinkti, un dzīve neskopojas, bet dāsni apbalvo.

Novembris: Tumšais

Cilvēks, kura potenciāls mēdz būt tumsā tīts, taču viņš ir gatavs jebkuram dzīves pavērsienam. Šā cilvēka uzdevums ir dzīves laikā pabeigt kādu reiz iesāktu lietu. Iespējams karmisks uzdevums.

Decembris: Izturīgais

Fizisks un garīgs spēks, kas piemīt decembrī dzimušajam, palīdz viņam pārvarēt visas grūtības.

Vārda nozīme pēc dzimšanas datuma

 1. datums: Līderis. Neatkarīga, spēcīga, radoša personība. Veiksmīgs uzņēmējs. Egocentrisks cilvēks.
 2. datums: Diplomāts. Empātisks, ar intuīciju un labu sirdi apveltīts cilvēks. Viņš visbiežāk saka: dzīvosim draudzīgi. Viņa labo sirdi var sasist druskās, tāpēc ir jāprot reaģēt adekvāti situācijai. Harmoniju rod mākslā un mūzikā. Komandas cilvēks.
 3. datums: Entuziasts. Radošs, aizrautīgs, harismātisks cilvēks, ir patīkami atrasties viņa tuvumā. Pozitīvo emociju impulss. Veiksmīgi darbojas jomās, kur nepieciešama informācijas apmaiņa.
 4. datums: Uzticamais. Spēj dāvāt citiem ticību, cerību un spēku. Jāuzmanās, lai paša enerģijas rezerves neizsīkst. Uzticams cilvēks, var paļauties un viņa godaprātu. Strādīgs, darbaholiķis. Jūtīgs.
 5. datums: Sarunbiedrs. Lielisks sarunbiedrs. Spēj apburt cilvēku ar vārdiem vien. Par tādu saka: vilku no meža izrunās. Veiksmīga darbība komercijā. Ceļojumos gūst finansiālu, profesionālu un personisku labumu.
 6. datums: Mīlnieks. Kopš jaunības meklē savu dzīves partneri, jo, tikai divatā esot, viņš jūtas kā viens vesels. Attiecības ir pirmajā vietā. Ģimenes cilvēks. Intuitīvi jūt ģimenes locekļu noskaņojumu un prot viņiem palīdzēt.
 7. datums: Reģis. Intuīcija, ass prāts, vēlme filozofēt. Cilvēks, kura idejas var mainīt pasauli. Diemžēl viegli ietekmējams. Nepieciešams daudz laika pavadīt vienatnē.
 8. datums: Boss. Tik neatkarīgs cilvēks, ka labāk strādāt vienam. Pārējie tādu enerģijas jaudu var neizturēt. Valdonīgs. Kā neviens cits prot saost naudu, uzķert izdevīgu darījumu. Tā ir Bosa visspēcīgākā prasme un ir jāliek lietā.
 9. datums: Ģēnijs. Iespējams, izskats par to neliecina, bet - jā, jūs esat ģēnijs! Vieds cilvēks, kurš prot izmantot zināšanas, lai paplašinātu redzesloku, iegūtu arvien jaunas zināšanas un pieredzi. Mēdz notikt tā, ka dzīvē viss pēkšņi sagrūst. Līdz pēdējam ķieģelim. Tas nozīmē karmas uzdevumu, kas jāatrisina, un jūs esat ceļā uz pareizo rezultātu. Izmantojiet savu viedo prātu!
 10. datums: Reformators. Cilvēks, kura uzdevums ir mainīt līdzšinējo kārtību, sistēmu likumus. Viņš ir palaidējmehānisms arī tad, ja pats to neapzinās. Spēj risināt sarežģītas situācijas un vadīt, aizraut cilvēkus.
 11. datums: Līdzsvarotājs. Lai justos labi, ir vajadzīgs līdzsvars. Dzimis, lai atrastu zelta vidusceļu jebkuros apstākļos. Piemīt empātija, un tā ļauj iejusties cita cilvēka ādā, lai ieraudzītu labāko problēmas risinājumu. Ātri aizvainojas. Ieteikums nodarboties ar meditāciju, lai atgūtu emocionālo līdzsvaru.
 12. datums: Katalizators. Piemīt milzīgs enerģijas krājums, kas «kurina» ne tikai pašu, bet arī citus. Pateicoties enerģijai, ir ļoti radošs un ar spilgtu iztēli apveltīts cilvēks. Ja viņš ir sliktā noskaņojumā, labāk mest līkumu. Uzsprāgs kā vulkāns.
 13. datums: Uzvarētājs. Viņa moto ir enerģija un centība. Viņam nav nesasniedzamu mērķu, ja vien iemācās apvienot pat ļoti atšķirīgas ieceres.
 14. datums: Ceļinieks. Atstrādā karmas uzdevumu. Iespējams, jau kopš bērnības piedzīvo, ka viņa dzīvē viss spēji mainās - var gūt gan lielus panākumus, gan nokļūt bezizejas situācijā. Dzimis, lai pētītu dzīvi sev apkārt un ceļotu.
 15. datums: Burvis. Cilvēks - magnēts. Pievelk un neatlaiž. Viņš patīk daudziem, jo intriģē kā personība. Šo spēju vajag izmantot gan privātajā, gan profesionālajā dzīvē. Piemīt talants kādā no mākslām. Privātās attiecībās pieprasa visu uzmanību tikai sev.
 16. datums: Svešzemnieks. Nejūtas saprasts, pieņemts, kā no citas pasaules nācis. Apsteidz savu laiku. Dzīves uzdevums ir līdzīgs kā Reformatoram, bet Svešzemnieks savu citādību var izmantot, lai mainītu ne tikai virsbūvi - likumus, sistēmu un līdzšinējo kārtību, bet arī materiālo pamatu.
 17. datums: Dāvana. Ja ieklausīsies ne tikai prātā, bet arī sajūtās, intuīcijā, tad nonāks pie labākajiem, pašam ērtākajiem risinājumiem.
 18. datums: Iedvesma. Nav peļams līdera lomā, tomēr veiksmīgāks būs tad, jaīstenos dažādus projektus, ko pats iecerējis. Izprot citus cilvēkus līdz pat kaulu smadzenēm, tāpēc spēj iedziļināties arī sev nezināmās jomās, jo it kā dzīvo savu un «pētāmā objekta» dzīvi. Neparastais prāts un radošās spējas nodrošina panākumus, vien reizēm ir jāpagaida.
 19. datums: Triumfators. Domā tikai par vienu: kā būt vislabākajam. Vienmēr un visur. Turklāt viņam tas veiksmīgi izdodas. Var atvērt jebkuras durvis un nebūt ne atspert ar kāju. Viņam padodas itin viss, tāpēc ir daudz skauģu. Lai skauž, neizlaidiet tāpēc no rokām savu veiksmi!
 20. datums: Empāts. Intuīcija ir tik spēcīga, ka var nobiedēt citus. Intuīcija daudzās situācijās palīdzēs, ja pratīsiet valdīt pār emocijām. Tās var pārvērsties par bumbu ar laika degli.
 21. datums: Grācija. Daudz draugu un paziņu jau kopš bērnības, tāpēc otrs vārds varētu būt slavenība. Tas ir jūsu trumpis. Arī tad, ja nevēlaties būt kompānijas dvēsele, citi tik un tā tiecas pie jums, jo jums piemīt talants saprasties ar ikvienu. Neapvainojas pat tie, ar kuriem sastrīdaties.
 22. datums: Kalibrētājs. Var tikai apbrīnot, kā šis cilvēks pārvērš zaudējumu par veiksmīgu projektu. Tas tāpēc, ka viņš izmanto savas intelektuālās superspējas kopā ar intuīciju. Jāiemācās būt pacietīgam, un visa pasaule gulēs pie kājām.
 23. datums: Мedijs. Garīgā pievilcība padara šo cilvēku īpašu. Tā ir īpaša dāvana. Lai nekļūtu par pravieti tikai savā paša prātā, ir jāiemācās sarunāties, saprasties ar citiem cilvēkiem. Ar laiku kļūsiet slavens un veiksmīgs cilvēks.
 24. datums: Skolotājs. Labsirdīgs cilvēks, kurš dāvā mīlestību visiem cilvēkiem. Tā ir unikāla un naudā neizmērāma spēja. Cilvēki nereti kļūst atkarīgi no Skolotāja un ļaunākais, ko viņam nodara - paņem enerģiju. Jāiemācās sevi sargāt, lai nekļūtu par ēsmu enerģijas vampīriem.
 25. datums: Pavadonis. Cilvēks, kurš zina, ko grib, un īsteno ieceres. Pabeidz visu, ko iesāk. Ne vienmēr tas ir nepieciešams. Ja projekts neatbilst jūsu vajadzībām, tad nav vērts ap to cīnīties un tērēt laiku, spēkus un resursus. Pārvērtējiet mērķu nozīmīgumu un rīkojieties atkarībā no prioritātēm!
 26. datums: Spēks. Mērķtiecīgs cilvēksa, prot pārliecināt citus. Nevajag par katru cenu citus piespiest noticēt jūsu mērķiem, pieņemt jūsu idejas un pārliecību. Tas var izraisīt konfliktus, kuros ne vienmēr būsiet uzvarētājs. Jāieklausās citos, jārespektē viņu viedoklis.
 27. datums: Analītiķis. Analizē situācijas, cilvēkus un parādības. Spēj paveikt vissarežģītāko uzdevumu, tādējādi izraisot apbrīnu. Jāiemācās līdzsvarot emocijas. Līdzsvaru rada mīlestība. Ja ne citādi, tad vismaz iemīlēties vajadzētu!
 28. datums: Avantūrists.Vienmēr ir ko teikt pasaulei. Sarežģīta personība. Izaicināt Avantūristu ir tas pats, kas raustīt lauvu aiz ūsām. Viens no viņa talantiem ir prasme mainīt darba rezultātu. Kad ūdens smeļas mutē, tad kurš ir glābējs? Jā, Avantūrists. Ieteikums izvairīties no nepārdomāta riska.
 29. datums: Padomdevējs.Taisnīgs, godīgs, tālredzīgs, uzticams cilvēks. Iespējams, viņa telefons ir karsts ik vakaru, jo tieši Padomdevējam mēdz zvanīt un taujāt pēc padoma. Tas ir patīkami, bet ar laiku var izvest no pacietības. Nevajag būt pieejamam 24/7 režīmā.
 30. datums: Harisma. Tieši tā, jūsos ir kaut kas īpašs. Vajadzīgie cilvēki paši jūs uzmeklē. Esat prasmīgs sarunbiedrs, diplomāts un, kad vajag, arī šovmenis. Vislabākie panākumi ir, strādājot komandā. Liekot lietā intelektuālos dotumus, var kļūt par labu vadītāju.
 31. datums: Alķīmiķis. Labs organizators, īpaši tad, kad strādā savā labā. No darba nebēg, ir centīgs darbinieks. Radošs cilvēks. Grib gūt panākumus un daudz sasniedz. Gandrīz patoloģiski disciplinēts, un tas padotajiem vai kolēģiem rada grūtības. Ieteikums: ļaujiet reizēm citiem sev palīdzēt!

KĀ SKATĪT MĒNESS VĀRDUS?

Šoreiz - apgrieztā secībā. Pirmais vārds ir dzimšanas mēnesis, otrais - dzimšanas datums. Piemēram, 28. jūlijā dzimušā cilvēka «segvārds» ir Spēcīgais Avantūrists vai Spēcīgā Avantūriste.

28 = Avantūrists;

Jūlijs = Spēcīgais.