PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Par viņu runā - Elita Veidemane
 
©F64

Šoruden Latvijas Tautas frontei – 30. Pagājušā gadsimta astoņdesmitajos tā bija sabiedriski politiska kustība, kas pastāvēja no 1988. līdz 1999. gadam. Dziesmotajā revolūcijā jeb Trešajā Atmodā Tautas frontei bija izšķirīga nozīme. Dziesmotā revolūcija beidzās ar neatkarības atjaunošanu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Laikraksta «Neatkarīgā Rīta Avīze» galvenās redaktores vietniece, žurnāliste un publiciste Elita Veidemane ir viena no Atmodas simboliem.

Viņa iesaistījās Latvijas Tautas frontē un bija tās izdevuma «Atmoda» galvenā redaktore. Vairāku grāmatu autore, arī par TO laiku - «Atmoda. Mani dārgumi», par kuru pati teikusi: «Šī grāmata ir veltījums tiem cilvēkiem, kas atceras un grib atcerēties Atmodu. Šī grāmata ir veltījums tiem, kas neko nezina par Atmodu. Šo grāmatu es rakstu ciešā saskarē ar cilvēkiem, ar kuriem kopā radīju un veidoju Latvijas Tautas frontes laikrakstu «Atmoda». Šī grāmata ir par mūsu pavasari.»

Kādam Elita varētu šķist skarba, tieša, nepiekāpīga.

Tas tiek demonstrēts, lai paspilgtinātu domu, pievērstu uzmanību. Elitas dzimšanas datu numeroloģiskā matrica liecina, ka viņa spēj saprasties ar visiem. Tādu cilvēku var dēvēt par zelta raksturu, bet viņam piemīt arī dumpinieka daba - nereti sevi demonstrē kā konfliktējošu personību, kas izaicina jebkāda ranga līderus un sabiedrību. Bet, ja Elita tā rīkojas, tad viņa zina, kāpēc, jo ir cilvēks, kurš spēj mierīgi un objektīvi izvērtēt jebkuru dzīves situāciju.

Pēc numeroloģiskajiem datiem, Elita var ļoti ātri aizrauties un arī aizsvilties. Tāpēc - nekaitināt! Viņas enerģija ir piemērota, lai strādātu sabiedrisku darbu, uzstātos auditorijas priekšā (savulaik strādājusi par latviešu valodas un literatūras skolotāju Jūrmalā) un nodarbotos ar mūziku. Un, kā zināms, mūzikai viņas dzīvē ir nozīmīga vieta. Prot viegli un brīvi izteikties. Piemīt entuziasms. Ir izlēmīga un uzstājīga. Var būt ideālistiski uzskati par dzīvi, kas robežojas ar pārlieku dedzību.

Var rasties iespaids, ka Elita redz cilvēkam cauri. Tas tāpēc, ka tāda tipa cilvēks spēj uztvert un apstrādāt ļoti lielu informācijas daudzumu, spēj to strukturēt un izmantot. Tāpēc spēj prognozēt notikumus tuvu īstenībai, bet nekādas mistikas tajā nav. Ar tādām dotībām var izcili darboties biznesā, finanšu un analītikas nozarēs. Lai neapniktu tas, kam konkrētajā brīdī ir pievērsusies, nepieciešams prātu nodarbināt, meklējot arvien sarežģītākus uzdevumus un mērķus. Jo grūtāk, jo lielāka interese izdarīt