ASTROLOĢIJA: Kā iekārtot māju, lai dzīvošana būtu harmoniska?

© publicitātes foto

Kā ie­kār­tot mā­ju, lai dzī­vo­ša­na ta­jā bū­tu har­mo­nis­ka? Vai tie­šām de­bess pus­ēm ir no­zī­me, iz­vē­lo­ties vie­tu tu­ale­tei, lau­lā­to gu­ļam­is­ta­bai vai te­ra­sei? Kā­pēc vie­nā vir­tu­vē ne­tī­rie trau­ki krā­jas kau­dzē, bet ci­tā – tā vien gri­bas tos no­maz­gāt?

As­tro­lo­ģe un aro­ma­te­ra­pei­te San­ta Pī­lā­ce da­lās sa­vā pie­re­dzē pēc tam, kad iz­mē­ģi­nā­ju­si Vas­tu šas­tras zi­nā­ša­nas. Vi­ņa ie­sa­ka pa­mē­ģi­nāt, pār­bau­dīt, pār­lie­ci­nā­ties un ti­kai tad iz­lemt, vai ne­pie­cie­šams kar­di­nā­li mai­nīt māj­vie­tas ie­kār­to­ju­mu vai pat mek­lēt ci­tu dzī­vok­li. As­tro­lo­ģes pie­re­dze lie­ci­na: jo har­mo­nis­kāk ie­kār­to­ta mā­ja, jo cil­vē­ki tur jū­tas la­bāk, vi­ņiem pie­mīt vai­rāk ener­ģi­jas un spa­ra, lai īs­te­no­tu mēr­ķus, vei­do­jas la­bas at­tie­cī­bas ar ap­kār­tē­jiem, vi­ņi re­tāk sa­slimst. Vi­ņa at­gā­di­na, ka arī lat­vis­ka­jā dzī­ves­zi­ņā, bū­vē­jot mā­jas, sen­či ie­vē­ro­ja āde­ru no­vie­to­ju­mu un, pie­mē­ram, ak­me­ni no­vie­to­ja tā, lai āde­ru ie­dar­bī­bu nei­tra­li­zē­tu. To ne­zi­not un pēc dau­dziem ga­du des­mi­tiem iz­ņe­mot ak­me­ni, ti­ka iz­jaukts līdz­svars.

Se­nās zi­nī­bas – mūs­die­nās

Vis­pirms par Vas­tu šas­tru. San­skri­tā «vas­tru» no­zī­mē vie­ta, lau­kums, mā­ja, is­ta­ba, «šas­tra» – zi­nā­ša­nas. San­ta Pī­lā­ce Vas­tru šas­tru sā­ku­si stu­dēt pēc as­tro­lo­ģes un as­trop­si­ho­lo­ģes Da­ces Ozo­las lek­ci­jas par har­mo­nis­ku cil­vē­ku har­mo­nis­kā mā­jā (Da­ces Ozo­las pie­re­dzi va­rē­jāt la­sīt «Prak­tis­ka­jā As­tro­lo­ģi­jā» Nr. 3, 2013 – red.). «Es pie­vēr­su tam uz­ma­nī­bu, bi­ju in­te­re­sē­ju­sies par fen­šui, bet Vas­tru šas­tra ir se­nā­kas zi­nā­ša­nas,» vi­ņa stās­ta.

Sa­ska­ņā ar šo mā­cī­bu mā­jas ie­kār­to­ju­mā ļo­ti no­zī­mī­gas ir de­bess pus­es. Lai tās no­teik­tu, bez kom­pa­sa ne­iz­tikt. Pēc tam virs mā­jas plā­na no­vie­to de­vi­ņās da­ļās sa­da­lī­tu četr­stū­ri (lai no­teik­tu pla­nē­tu ie­tek­mi kat­rā zo­nā), un ide­āli bū­tu, ja mā­jas vai dzī­vok­ļa plā­no­jums at­bil­stu tā­dai for­mai. Ta­ču daudz­dzī­vok­ļu mā­jās, kur dzī­vo vai­rā­kums Lat­vi­jas ie­dzī­vo­tā­ju, ze­mes ga­ba­la un dzī­vok­ļa no­vie­to­ju­mu mai­nīt ne­var. Vis­bie­žāk dzī­vok­ļa plā­no­jums ir ro­bains, bet arī cau­rums ir jā­ņem vē­rā. Tas brī­di­na, ka kā­dā dzī­ves jo­mā ir pro­blē­mas. Tie­ši tā­pat rī­ko­jas, dzī­vok­ļa plā­no­ju­mu sa­lī­dzi­not ar Vas­tu­pu­ru­ša jeb mā­jas ga­ri­ņa man­da­lu. Vis­la­bāk, ja mā­jas ga­ri­ņa gal­va ie­tilpst jū­su dzī­vok­lī, bet ga­dās, ka plā­no­jums to bur­tis­ki ie­stumj pie kai­mi­ņiem. Dau­dzi uz­reiz jau­tās: ko da­rīt, ja mā­jas ga­ri­ņa gal­va ir ne­pa­rei­za­jā zo­nā?

«Pa­zi­ņa stās­tī­ja, ka vi­ņas dzī­vok­lī mā­jas ga­riņš at­ro­das ar gal­vu iz­liet­nē, un tur past­āvī­gi krā­jas ne­tī­ri trau­ki un mūž­dien at­skan ne­iz­pro­ta­mas ska­ņas. Tas no­zī­mē, ka trau­ki vien­mēr ir jā­no­maz­gā,» pa­skaid­ro San­ta Pī­lā­ce. «Mā­jas ga­riņš man­da­lā at­tē­lots pie­spiests pie ze­mes ar gal­vu uz zie­meļ­aus­tru­miem – uz la­bās ener­ģi­jas pus­i. Ar kā­jām un pēc­pu­si tas no­vie­tots uz dien­vid­rie­tu­miem. Ma­nā mā­jā viņš ar pēc­pu­si «ska­tās» uz te­ra­ses pus­i, un, lai cik bū­tu dī­vai­ni, te­ra­se vien­mēr ir ne­tī­ra. Tā­da sa­kri­tī­ba. Tur, kur at­ro­das Vas­tu­pu­ru­ša gal­va, va­ja­dzīgs galds, kas man tā arī ir, un tur mā­jas ga­ri­ņam va­ja­dzē­tu at­stāt kā­du aug­li. Lai smal­kās ener­ģi­jas ba­ro­jas. Var eļ­ļi­ņu pa­kvē­pi­nāt mā­jas omu­lī­bai.»

Un ko da­rīt, ja iz­rā­dās, ka tu­ale­te dzī­vok­lī ie­bū­vē­ta ne­pie­mē­ro­tā zo­nā? Ne­sāk­sim ta­ču pār­bū­vēt, ko ne­maz nav ie­spē­jams iz­da­rīt vi­siem dzī­vok­ļiem ko­pī­go ka­na­li­zā­ci­jas tīk­lu dēļ. «Ne­lab­vē­lī­gās ie­tek­mes var ko­ri­ģēt ar jan­trām,» at­bild as­tro­lo­ģe. Šai pub­li­kā­ci­jai ir pie­vie­no­ti jan­tru at­tē­li. Tās no­vie­to pie sie­nas ta­jās tel­pās, kur va­ja­dzī­ga lab­vē­lī­gā­ka pla­nē­tas ie­tek­me.

Mek­lē­jam at­bil­stī­gā­kās zo­nas!

Mā­jas cen­tram ir jā­būt brī­vam. Tur var no­vie­tot gal­du ar zie­diem vai aug­ļu vā­zi, ti­kai ne­ko sma­gu un lie­lu. «Man mā­jas cen­trā at­ro­das gul­ta, un es sa­trau­cos, ka nav pa­rei­zi. Bet pa­do­mā­ju un sa­pra­tu, ka ne­pa­rei­zāk bū­tu, ja tur bū­tu ie­bū­vēts ka­mīns vai ska­pis un mā­jas centrs no aug­šas līdz apakš­ai bū­tu ciet. In­te­re­san­ti, ka gul­tai pār­klā­ta se­ga man­da­las for­mā. Tas sa­nā­ca ne­tī­šām, bet zem­ap­zi­ņa sa­vu ir iz­da­rī­ju­si. Pēc Sau­les zī­mes es­mu Lau­va un gu­ļu cen­trā. Vas­tu šas­tra no­sa­ka, ka mā­jas cen­tra tu­vu­mā jā­dzī­vo mā­jas saim­nie­kam, viņš ir no­tei­cējs,» at­klāj as­tro­lo­ģe.

Ļo­ti sva­rīgs ir zie­meļ­aus­tru­mu, aus­tru­mu vir­ziens. No tu­rie­nes māj­vie­tā ie­nāk la­bā ener­ģi­ja, kas sais­tī­ta ar Sau­li. Tā­pēc šīm zo­nām jā­būt pēc ie­spē­jas brī­vām, at­vēr­tām un gai­šām, lai ie­lais­tu gais­mu. Vis­la­bāk, ja ša­jās zo­nās ir ie­bū­vē­ti lo­gi. Tur var ie­kār­tot me­di­tā­ci­ju is­ta­bu. Ja tā ir darb­is­ta­ba vai dar­ba vie­ta, tad ie­tei­cams ar se­ju sē­dēt pret zie­meļ­aus­tru­miem. «Es­mu no­vē­ro­ju­si, ja sē­žu ar mu­gu­ru pret lo­gu, kas sa­nāk uz zie­meļ­aus­tru­miem, tad ne­gri­bas strā­dāt. Kad ap­sē­žos ar se­ju, ro­das pil­nī­gi ci­tas sa­jū­tas,» stās­ta as­tro­lo­ģe.

Dien­vid­rie­tu­mi sa­vu­kārt ir mak­si­mā­li jā­aiz­krā­mē, jā­aiz­ba­ri­kā­dē, jo, pēc Vas­tu šas­tras, no tu­rie­nes nāk slik­tā ener­ģi­ja. Un arī tā sais­tī­ta ar Sau­li. «Tā ir in­die­šu iz­prat­ne, jo In­di­jā dien­vid­rie­tu­mos va­sa­rā sau­les ir vai­rāk. Vi­ņiem sau­le ļo­ti de­dzi­na un skai­tās slik­ta, lat­vie­šiem ir ci­tā­da iz­prat­ne. Tā­pēc viss nav jā­uz­tver ti­kai ar vie­nu no­zī­mi. Es do­mā­ju, ka va­jag iz­vēr­tēt pēc mū­su tau­tas man­to­ju­ma un tra­dī­ci­jām, lie­kot lie­tā ve­se­lo sa­prā­tu,» no­teic San­ta Pī­lā­ce. 

Pie­mē­ram, Mer­ku­ra zo­nā la­bāk ie­bū­vēt dur­vis, lai pa tām ie­plūst ener­ģi­ja. Mar­sa zo­nā var vei­dot vir­tu­vi, jo šī ugu­nī­gā pla­nē­ta at­bild par ugu­ni, vir­tu­vi, gre­mo­ša­nu, pa­var­du. Sa­tur­na zo­nā drīkst ie­rī­kot tu­ale­ti, Ve­ne­ras zo­nā ie­tei­cams ie­kār­tot is­ta­bu mei­te­nēm, Mar­sa zo­nā – pui­kām.

Krā­sas un ak­cen­ti

«Ir lie­tas, ko va­ram mai­nīt, no­mai­not tel­pu iz­man­to­ša­nas vei­du. Ja ne­va­ram ne­ko mai­nīt, tad si­tu­āci­ju var uz­la­bot ar krā­sām, ar ak­cen­tiem. Zi­not, kā­das krā­sas at­bilst pla­nē­tām, va­ram tās pie­la­bi­nāt. Aici­nu ap­zi­nā­ties, ka vi­sam ir jē­ga un no­zī­me,» ie­ro­si­na as­tro­lo­ģe. «Sau­les pus­ē lik­sim vē­sā­kas krā­sas, se­viš­ķi ja va­sa­rā ir karsts. Auk­sta­jā zie­me­ļu pus­ē va­jag sil­tos, mai­gos to­ņus – per­si­ku, oran­žos, dzel­te­nos, sar­ka­nos. Lai sa­sil­da. Pie­mē­ram, vē­sie to­ņi pa­pla­ši­na tel­pu, ar šīm lie­tām var dar­bo­ties op­tis­ki. Man bi­ja pa­zi­ņa, kas iz­mē­ģi­nā­ja kat­ru sie­nu ci­tā krā­sā. Viņš eks­pe­ri­men­tē­ja ar sa­jū­tām un krā­sām.»

Ja gri­bas no­mest sva­ru, tad vir­tu­vē ie­tei­ca­mi tum­ši zi­li ak­cen­ti. Tumš­zi­los trau­kos ēdiens ne­šķiet ape­tīt­līgs. Arī olīv­za­ļā krā­sa zem­ap­zi­ņai sig­na­li­zē, ka ēdiens nav garš­īgs. Tā ir krā­sa, kas brī­di­na – uz­ma­nī­gi! Sa­vu­kārt tum­ši zi­lā krā­sa it kā no­rā­da, ka ēdiens va­rē­tu būt in­dīgs, jo cik tad ir aug­ļu vai dār­ze­ņu ir zi­lā krā­sā? Ir vi­olets bak­la­žāns un kā­posts, vīn­ogas... Gre­mo­ša­nas sis­tē­mai pa­tiks dzel­te­nie to­ņi.

Vieg­lāk pa­mos­ties, ja ap­kārt sie­nas no­krā­so­tas vai iz­vie­to­ti ak­cen­ti ak­tī­vos to­ņos. Pie­mē­ram, sar­ka­nā krā­sā. Zi­lie – vē­sie – to­ņi past­ip­ri­na ūdens sti­hi­ju, kas va­ja­dzī­ga van­nas is­ta­bā.

Iz­vē­lo­ties gu­ļam­is­ta­bas krā­so­ju­mu, pār­im jā­vie­no­jas, ko vi­ņi ta­jā grib da­rīt. Ja pri­mā­rā ir sek­su­ālā ener­ģi­ja, tad, pro­tams, sar­ka­nā krā­sa, bet tā var arī pro­vo­cēt uz strī­diem un pie­vi­li­nāt gai­dā­mo bēr­ni­ņu. Bēr­ni «nāks» uz sar­ka­no – ma­tē­ri­jas – krā­su, jo grib ie­mie­so­ties. Ja sva­rī­gāks ir miers un miegs, tad jā­iz­vē­las zi­lie un vi­ole­tie to­ņi. Ta­ču tad gai­dā­mais ma­zu­lis vai­rāk fi­lo­zo­fēs, ie­ras­ties pa­sau­lē vai vēl pa­gai­dīt, ne­vis rī­ko­sies. «Pro­tams, ne­var pa­teikt, ka ir tā un ne ci­tā­di, bet var pa­vē­rot, kas no­tiek, kaut ti­kai no­mai­not gul­tas­ve­ļas krā­su,» no­smej San­ta Pī­lā­ce.

Ko var da­rīt katrs pats

Ja gri­bas si­tu­āci­ju uz­la­bot ta­gad un tū­līt, ar ātr­i pie­eja­miem lī­dzek­ļiem, San­ta Pī­lā­ce ie­sa­ka vis­pirms mā­ju uz­tu­rēt tī­ru: «Var šķin­di­nāt zva­ni­ņu un kvē­pi­nāt eļ­ļas, lai ener­ģē­tis­ki at­tī­rī­tu dzī­ves tel­pu, bet tas ir otr­šķi­rī­gi. Bū­tis­ka ir fi­zis­kā tī­rī­ba – jā­no­maz­gā lo­gi, jā­iz­maz­gā grī­das, un ti­kai tad var ar smal­kām vib­rā­ci­jām strā­dāt. Jan­tras arī at­tie­cas uz smal­ka­jām vib­rā­ci­jām. Diez vai tas ko dos, ja mā­ja būs fi­zis­ki ne­tī­ra. Arī pa­gul­tēm va­ja­dzē­tu būt tuk­šām. Mēs pa­ras­ti tur bā­žam man­tas. Es reiz iz­mē­ģi­nā­ju at­brī­vo­ties no krā­miem. Vien­reiz pie­ķē­ros un vi­su tā rik­tī­gi iz­me­tu ār­ā, kas li­kās lieks. At­brī­vo­jās tik lie­la ener­ģi­ja! Es ne­ti­cē­ju, gri­bē­ju pār­bau­dīt. Un an­tre­so­li arī pil­ni, jo va­jag kaut ko ne­bal­tai die­nai pie­tau­pīt. Tad la­bāk uz­liec kār­tī­gu ska­pi dien­vid­rie­tu­mu zo­nā, kur drīkst vi­su pie­bāzt, aiz­ba­ri­kā­dēt un krāt, cik lien. Ja ar se­vi dar­bo­ja­mies iek­šē­ji un ār­ēji – ar sa­vu ap­kār­tni, tad, sa­kār­to­jot mā­ju, sa­kār­to­jas iek­šē­jā pa­sau­le. Un pre­tē­ji. Ja to ap­zi­nā­si­mies un mai­nī­sim, tad mai­nī­sies viss. Mā­ja, at­mo­sfē­ra, mā­jī­gums – tas ir sie­vie­tes smal­ko plā­nu tur­pi­nā­jums. Kā­da ir mā­ja, tā­di ir sie­vie­tes smal­kie plā­ni, ja nav omu­lī­gi, tad kaut kas nav kār­tī­bā.»

STI­HI­JAS UN KRĀ­SAS

Zo­di­aka zī­mes pēc sa­vas ener­ģi­jas ie­da­la četr­ās gru­pās, kas at­bilst četr­ām sti­hi­jām: Uguns (Auns, Strēl­nieks un Lau­va), Ze­me (Me­žā­zis, Vēr­sis, Jau­na­va), Gaiss (Ūdens­vīrs, Sva­ri, Dvī­ņi), Ūdens (Skor­pi­ons, Vē­zis, Zivs).

Va­do­ties pēc šī ie­da­lī­ju­ma, kat­ras zo­di­aka zī­mes pār­stā­vim ir sa­vas val­do­šās sti­hi­jas. Tās zi­not, ie­spē­jams prog­no­zēt, kā­du in­ter­je­ru un krā­sas, ie­kār­to­jot mā­jok­li, cil­vēks iz­vē­lē­sies.

Ugu­nī­ga­jām zī­mēm pa­tīk ko­šas krā­sas, vi­ņi vir­tu­vi iz­krā­sos sar­ka­nu.

Gai­sa sti­hi­jas pār­stāv­ji iz­vē­lē­sies māj­vie­tu ar lie­liem lo­giem, kur do­mi­nēs bal­ta krā­sa, mi­ni­mā­lisms, tī­rī­ba.

Ze­mes sti­hi­jas pār­stāv­jiem pa­tīk pie­ze­mē­ti, brū­nie to­ņi, sma­gas, sta­bi­las mē­be­les.

Ūdens māj­vie­tā būs dra­pē­ri­jas, pū­kai­ni nie­ci­ņi, ta­pe­tes ar or­na­men­tiem, eņ­ģe­lī­šu fi­gū­ras.

At­tē­li

Vas­tu­pu­ru­ša jeb mā­jas ga­riņš. Gal­vai jā­ie­ņem ZA stū­ris, bet mā­jas centrs jā­at­stāj at­vērts. Ie­tei­cams, lai cen­trā at­ras­tos vies­is­ta­ba, ku­rā sa­tie­kas ģi­me­ne, galds, uz ku­ra no­likt aug­ļus. Tur ne­va­ja­dzē­tu no­vie­tot ne­ko sma­gu. Uz­lie­kot šo četr­stūr­vei­da man­da­lu dzī­vok­ļa vai mā­jas plā­nam, vē­lams, lai mā­jas ga­ri­ņa gal­va ZA at­ras­tos jū­su mā­jas iek­šie­nē. Ga­dās, ka plā­no­jums ir ar ro­biem un mā­jas ga­riņš da­ļē­ji no­vie­to­jas kai­mi­ņu dzī­vok­lī.

Tel­pu fun­kci­onā­lais plā­no­jums un pla­nē­tu ie­tek­me (jan­tras)

Kur la­bāk mā­cī­ties, at­pūs­ties, ga­ta­vot ēst, maz­gā­ties

Sūr­ja (Sau­le) – ie­tek­mē no aus­tru­miem. Ie­tei­cams, lai rī­ta sau­les gais­mai ne­bū­tu šķēr­šļu, lai ša­jā pus­ē bū­tu lo­gi un dur­vis. Me­di­tā­ci­ju is­ta­ba.

Čan­dra (Mē­ness) – ie­tek­mē no zie­meļ­rie­tu­miem. Van­nas is­ta­ba, bal­tās krā­sas zo­na.

Man­gals (Marss) – ie­tek­mē no dien­vi­diem. Vir­tu­ve, ap­ku­res sis­tē­ma, elek­tris­kas ie­rī­ces. Lie­li lo­gi un te­ra­ses ša­jā pus­ē nav ie­tei­ca­mi. Var no­vie­tot sma­gas mē­be­les.

Bud­ha (Mer­kurs) – ie­tek­mē no zie­me­ļiem. Vies­is­ta­ba, bērn­is­ta­ba, ka­bi­nets, bi­rojs.

Gu­ru (Ju­pi­ters) – ie­tek­mē no zie­meļ­aus­tru­miem. Bērn­is­ta­ba, vie­su is­ta­ba, me­di­tā­ci­ju is­ta­ba.

Ke­tu (Mē­ness mezgls) un Gu­ru – ie­tek­mē no zie­meļ­aus­tru­miem, bet nav tik bū­tis­ka ie­tek­me kā Gu­ru.

Šuk­ra (Ve­ne­ra) – ie­tek­mē no dien­vid­aus­tru­miem. Vie­su is­ta­ba, lau­lā­to gu­ļam­is­ta­ba. Var ie­kār­tot vir­tu­vi, jo DA ir lab­vē­lī­ga vie­ta sil­tu­ma avo­tam.

Ša­ni (Sa­turns) – ie­tek­mē no rie­tu­miem. Ēdam­is­ta­ba, no­lik­ta­va. Ne­va­jag šo zo­nu pa­da­rīt at­vēr­tu, ar lie­liem lo­giem, te­ra­si. Var no­vie­tot sma­gas mē­be­les.

Ra­hu (Mē­ness mezgls) – ie­tek­mē no dien­vid­rie­tu­miem. Var at­ras­ties gal­ve­nā ie­eja, tum­šas tel­pas. Ne­va­jag ie­kār­tot van­nas is­ta­bu vai no­vie­tot ūdens avo­tu, pie­mē­ram, ūdens­sūk­ni. Ša­jā zo­nā var gla­bāt sma­gus priekš­me­tus.

Māj­vie­tas ie­da­lī­jums pēc pla­nē­tu ie­tek­mes (tel­pu pie­mē­ro­tī­ba no­rā­dī­ta dil­sto­šā se­cī­ba)

Mē­ness

1. Bērn­is­ta­ba

2. Lau­lā­to gu­ļam­is­ta­ba

3. Vies­is­ta­ba

4. Pro­duk­tu no­lik­ta­va

5. Tu­ale­te

6. Vir­tu­ve

Mer­kurs

1. Darb­is­ta­ba; var gla­bāt nau­du

2. Vies­is­ta­ba vai dzī­vo­ja­mā is­ta­ba

3. Bērn­is­ta­ba

4. Van­nas is­ta­ba

Ju­pi­ters

1. Is­ta­ba me­di­tā­ci­jai

2. At­vēr­ta, brī­va tel­pa

3. Vies­is­ta­ba

4. Bērn­is­ta­ba

Sa­turns

1. Ēdam­is­ta­ba

2. Darb­is­ta­ba

3. Is­ta­ba me­di­tā­ci­jai

4. Bērn­is­ta­ba

5. Tu­ale­te

Brah­mas­tha­na

Brī­va tel­pa gai­sam un gais­mai

Sau­le

1. Vies­is­ta­ba

2. Ēdam­is­ta­ba

3. Van­nas is­ta­ba

4. Ve­ran­da, te­ra­se

Ra­hu (Mē­ness mezgls)

1. Lau­lā­to gu­ļam­is­ta­ba

2. In­ven­tā­ra no­lik­ta­va

3. Gar­de­ro­be se­zo­nas drē­bēm

4. Tre­pes

Marss

1. Gu­ļam­is­ta­ba

2. Pro­duk­tu no­lik­ta­va

3. Tu­ale­te

4. No­lik­ta­va

Ve­ne­ra

1. Vir­tu­ve

2. Bērn­is­ta­ba

3. Bo­ilers, ap­sil­des ie­rī­ces

4. Elek­tro­ie­rī­ces, da­tors, TV

5. Pirts, ka­mīns

Horoskopi

Zaļās koka čūskas gads būs pilns ar pārmaiņām un pārsteigumiem, kas ietekmēs mūsu dzīvi. Pēc astrologu un tarologu domām, mūs sagaida personīgās pārvērtības, un tiem, kas nebaidās pamest komforta zonu, liktenis var sagādāt negaidītas dāvanas.

Svarīgākais