ASTROLOĢIJA: Prezdents Reigans - ūdensvīrs, kas mainīja pasauli

© scanpix

Ro­nalds Rei­gans bi­ja daudz­šķaut­ņains. Kā jau Ūdens­vīrs. Ves­ter­nu ak­tie­ris un ASV pre­zi­dents. Ar ska­tu nā­kot­nē un vēl­mi sa­graut ie­sīk­stē­ju­šo pa­sau­les kār­tī­bu. Ci­ta star­pā viņš va­rē­tu sek­mī­gi dar­bo­ties arī kā as­tro­logs, vis­maz šā­di do­tu­mi re­dza­mi vi­ņa in­di­vi­du­āla­jā as­tro­lo­ģis­ka­jā kar­tē. In­te­re­se par šo mā­cī­bu Rei­ga­nam «zvaig­znēs ie­rak­stī­ta», un tā­pēc ne­būt nav jā­brī­nās par to, ka pre­zi­dents itin bie­ži iz­man­to­jis as­tro­lo­ga pa­kal­po­ju­mus, kaut gan šī aiz­rau­ša­nās vai­rāk tiek pie­rak­stī­ta vi­ņa kun­dzei Ne­nsi­jai.

Spor­tis­kais Ro­nijs

Ro­nal­da Rei­ga­na dzī­ves gā­jums un kar­je­ra var­būt ir maz­liet ne­pa­ras­ta Rie­tu­mu pa­sau­les po­li­ti­ķim, ta­ču Ame­ri­ka al­laž dē­vē­ta par ie­spē­ju zem­i. No šā ska­tu­pun­kta rau­go­ties, ne­maz nav jā­brī­nās, ka valsts pre­zi­dents ie­priekš bi­jis gan ra­di­o spor­ta ko­men­tē­tājs, gan ak­tie­ris, gan fir­mas «Ge­ne­ral Elec­tric Co» pār­stā­vis. Bet pirms no­nāk­ša­nas vi­saug­stā­ka­jā ama­tā viņš di­vus ter­mi­ņus pil­dī­ja Ka­li­for­ni­jas šta­ta gu­ber­na­to­ra pie­nā­ku­mus (kā ie­rā­dī­dams ce­ļu sa­vam vē­lā­ka­jam pēc­te­cim, «bo­je­vi­ku» zvaig­znei Ar­nol­dam Švar­ce­ne­ge­ram).

To­po­šais ASV pre­zi­dents Ro­nalds Vil­sons Rei­gans pie­dzi­ma 1911. ga­da 6. feb­ru­ārī Ili­no­isas šta­tā, Tam­pi­ko pil­sē­tā, un vi­ņa bēr­nī­bu ne­va­rē­tu no­saukt par īpa­ši sau­lai­nu. Tēvs strā­dā­ja par pār­de­vē­ju ap­avu vei­ka­lā, tad iz­vei­do­ja sa­vu biz­ne­su, ta­ču Rei­ga­nam se­ni­oram pie­mi­ta di­vi ne­ti­ku­mi: al­ko­hols un azart­spē­les. Kad nā­ca «tum­šie pe­ri­odi», ģi­me­ne kle­jo­ja no vie­nas vie­tas uz ci­tu, un vi­ņiem vieg­li ne­klā­jās.

Sko­las laiks Ro­ni­ja dzī­vē arī ne­bi­ja diez cik sek­mīgs, un vē­lāk viņš pub­lis­ki at­zi­nās, ka bi­jis tāds rik­tīgs «trij­nie­ku ka­ra­lis». Ie­spē­jams, ka pie tā zi­nā­mā mē­rā vai­no­ja­mas arī zē­na re­dzes pro­blē­mas – viņš val­kā­ja bie­zas bril­les, tur­klāt sko­las­bied­ri ne­re­ti ša­jā sa­ka­rā Ro­ni­ju ap­cē­la. Tā nu sa­nā­ca, ka zē­nam la­bāk pa­ti­ka spē­lēt ame­ri­kā­ņu fut­bo­lu, ne­vis ur­bties cau­ri grā­ma­tu zi­nī­bām. Vis­maz pa­mat­sko­las lai­kā ne. Viņš uz­tre­nē­ja mus­ku­ļus un pie­tei­cās glā­bē­jos, plud­ma­les pat­ru­ļā. Sep­ti­ņas va­sa­ras viņš tur pie­strā­dā­ja un le­po­jās, ka iz­glā­bis gan­drīz as­toņ­des­mit cil­vē­ku. No sa­pel­nī­tās nau­das viņš kat­ru ne­dē­ļu at­li­ka 20 do­lā­rus, lai ie­krā­tu mā­cī­bām ko­le­džā.

(Ro­nal­da Rei­ga­na as­tro­lo­ģis­kās kar­tes pir­ma­jā sek­to­rā at­ro­das Marss, kas kā dzim­ša­nas vald­nieks no­rā­da, ka cil­vē­kam pie­mīt ener­ģi­ja un ka viņš se­vi sek­mī­gi var re­ali­zēt ak­tī­vās pro­fe­si­jās – spor­tis­kās, mi­li­tā­rās u.tml. Tur­klāt 6. «mā­jā» at­ro­das Plū­tons, kas as­tro­lo­ģi­jā sais­tās ar dzī­vī­bas un nā­ves jau­tā­ju­miem. Šā­du no­vie­to­ju­mu es­mu re­dzē­ju­si re­ani­mā­ci­jas un ātr­ās pa­lī­dzī­bas me­di­ķiem, kā arī ar po­li­ti­ku sais­tī­tiem cil­vē­kiem. Šīm kom­bi­nā­ci­jām pil­nī­bā at­bilst arī mi­li­tā­rās kar­je­ras epi­zo­de četr­des­mi­tā ASV pre­zi­den­ta dzī­vē. Pro­ti, Ot­rā pa­sau­les ka­ra lai­kā viņš de­vās uz fron­ti. Diem­žēl īsts die­nests ne­sa­nā­ca (ie­spē­jams, tuv­re­dzī­bas dēļ), un viņš no­nā­ca ASV gai­sa spē­ku Ki­ne­ma­to­grā­fi­jas no­da­ļā, kas bā­zē­jās Ho­li­vu­dā.

Tas, ka cil­vē­kam var būt pa­grū­ti mā­cī­ties un uz­tvert in­for­mā­ci­ju, re­dzams Mer­ku­ra no­vie­to­ju­mā – to no­blo­ķē­jis Sa­turns, tur­klāt Mer­kurs vēl arī at­ro­das lē­nī­ga­jā Me­žā­ža zo­di­aka zī­mē.)

Rei­gans mā­cī­jā Dik­so­nas sko­lā, pēc tam četr­us ga­dus stu­dē­ja eko­no­mi­ku un so­ci­olo­ģi­ju. Pēc ko­le­džas ab­sol­vē­ša­nas viņš sā­ka strā­dāt ra­di­o par spor­ta zi­ņu dik­to­ru. Tie bi­ja ga­di, kad Rei­gans ap­gu­va sa­skar­smes pras­mi, un vē­lāk vi­ņu mē­dza dē­vēt par «lie­lo ko­mu­ni­ka­to­ru». Ci­ta star­pā jā­teic, ka klau­sī­tā­jiem Ro­ni­ja balss ļo­ti pa­ti­ka.

(Ta­ču no as­tro­lo­ģi­jas vie­dok­ļa gri­bas do­māt, ka sa­skar­smes pras­me tie­šām ir «ie­mā­cī­ta», jo ar slik­tu Mer­ku­ru kar­tē cil­vē­kam nav vieg­li ko­mu­ni­cēt, ta­ču to var ap­gūt. Te gri­bas pie­bilst, ka arī lat­vju po­li­ti­kā ir cil­vēks, ku­ra as­tro­lo­ģis­ka­jā kar­tē Mer­kurs ir ļo­ti slik­tās po­zī­ci­jās un vi­ņam sā­kot­nē­ji bi­ja grū­ti for­mu­lēt do­mu, iz­teik­ties rai­ti un sa­pras­ties ar ci­tiem, ta­ču viņš to ie­mā­cī­jās un ta­gad prot gan iz­teik­ties, gan pa­sniegt se­vi.)

Kā­dā tik­ša­nās rei­zē Rei­gans pa­jo­ko­jis, ka pre­zi­den­ta sta­tu­sā la­bā­kais ir tas, ka viņš va­rē­tu pa­vē­lēt FIB no­sle­pe­not vi­ņa at­zī­mes sko­las lai­kos.

Ak­tie­ris pēc bū­tī­bas

Ak­tie­ra do­tu­mi Ro­nal­da Rei­ga­na as­tro­lo­ģis­ka­jā kar­tē pa­rā­dās vi­sai spil­gti, un, pa­tie­sī­bu sa­kot, viņš kā ak­tie­ris va­rē­ja sa­sniegt arī vai­rāk. Ie­spē­jams, ne­no­nā­ca pie īs­ta­jiem re­ži­so­riem. Bio­grā­fi­jā šis posms ie­zī­mē­jas ar vi­sai vi­du­vē­jiem sa­snie­gu­miem ves­ter­nu žan­rā. Ro­ni­ja am­plu­ā bi­ja jau­ki pui­ši maz­bu­dže­ta fil­mās, kas do­mā­tas ne pā­rāk pla­šai audi­to­ri­jai.

Par vē­rā ņe­ma­mā­ko pa­nā­ku­mu lai­kam var uz­ska­tīt līdz­da­lī­bu ki­no­len­tē «King’s Row», kas ti­ka no­mi­nē­ta «Os­ka­ram» 1942. ga­dā. Kaut arī su­per­spil­gtu pa­nā­ku­mu ne­bi­ja, to­mēr 1937. ga­dā uz­sāk­tā ak­tie­ra kar­je­ra il­ga ve­se­lus trīs­des­mit ga­dus. Nā­ka­mais ASV pre­zi­dents pa­spē­ja no­fil­mē­ties 53 fil­mās. Fil­mē­ša­nās lau­ku­mā ie­gū­tā pie­re­dze Rei­ga­nam arī no­de­rē­ja, kad vi­ņam bi­ja jā­uz­ru­nā ame­ri­kā­ņu tau­ta. 1964. ga­dā tele­vī­zi­jā trans­lē­ja Rei­ga­na ru­nu pre­zi­den­ta ama­ta kan­di­dā­ta Be­ri­ja Gol­dvo­te­ra at­bal­stam, un to var uz­ska­tīt par vi­ņa pir­mo po­li­tis­ko pa­nā­ku­mu.

(Uz pie­mē­ro­tī­bu ak­tie­ra pro­fe­si­jai no­rā­da Rei­ga­na as­tro­lo­ģis­kās kar­tes 5. un 11. sek­tors. Ša­jās ho­ro­sko­pa «mā­jās» at­ro­das pla­nē­tas po­zi­tī­vās kom­bi­nā­ci­jās, tur­klāt ra­do­šais sek­tors sa­vie­no­jas ar dar­bu, t.i., 5. mā­ja ar 6. caur Sa­tur­na un Plū­to­na tri­go­nu, bet Ju­pi­ters 11. mā­jā rā­da, ka cil­vēks spēj ie­dar­bo­ties uz pub­li­ku un fak­tis­ki vi­ņam ir arī pie­nā­kums dar­bo­ties sa­bied­rī­bas la­bā.)

Mī­les­tī­ba un lau­lī­ba

(In­di­vi­du­ālās as­tro­lo­ģis­kās kar­tes 5. «mā­ju» pa­ras­ti ap­lū­ko­jam arī sais­tī­bā ar sirds­lie­tām. Mē­ness un Sa­turns no­rā­da, ka sirds­lie­tu tē­ma Rei­ga­nam dzī­vē ir bū­tis­ka un ta­jā ne­pie­cie­ša­ma sta­bi­li­tā­te. Ša­jā sek­to­rā at­ro­das gan Sa­turns, gan Mē­ness, un Mē­ness at­ra­ša­nās Vēr­ša zo­di­aka zī­mē ša­jā ga­dī­ju­mā no­rā­da, ka cil­vē­kam sva­rīgs dvē­se­les kom­forts. Tur­klāt jā­at­zī­mē arī Ve­ne­ras at­ra­ša­nās Ziv­ju zo­di­aka zī­mē – ļo­ti ra­došs un jū­tīgs dvē­se­les stā­vok­lis. 7. sek­to­rā, kur ap­lū­ko­jam lau­lī­bas dzī­vi, at­ro­das Nep­tūns sa­mē­rā slik­tās kom­bi­nā­ci­jās. Tā­tad – dzī­vē ie­spē­ja­ma šķir­ša­nās un lau­lī­bā tiek­ša­nās pēc ide­āla.)

1940. ga­dā Ro­nalds Rei­gans ap­pre­cē­ja ak­tri­si Džei­nu Vai­me­nu, un vi­ņiem pie­dzi­ma di­vi bēr­ni. To­reiz mē­ļo­ja, ka šo pa­sā­ku­mu in­sce­nē­ju­ši Ho­li­vu­das aiz­ku­li­šu «re­ži­so­ri», lai ra­dī­tu kār­tē­jo «sap­ņu fab­ri­kas» sal­do stās­tu. Lai vai kā, bet šī lau­lī­ba iz­ju­ka, un ak­tie­ris ap­ņē­ma par sie­vu ak­tri­si Ne­nsi­ju Dei­vi­su. Pār­is 2002. ga­dā no­svi­nē­ja zel­ta kā­zas. Tie­sa, šis no­zī­mī­gais no­ti­kums bi­ja sku­mī­gu no­ska­ņu aizē­nots, jo bi­ju­šais ASV pre­zi­dents sir­ga ar Al­chei­me­ra sli­mī­bu, kas iz­nī­ci­na cil­vē­ka at­mi­ņu.

«Šī ir vie­na no tām die­nām ga­dā, ku­ras es gai­dī­ju īpa­ši, jo es vien­mēr zi­nā­ju, ka no Ro­ni­ja sa­ņem­šu īpa­šu vēs­tu­li,» Ne­nsi­ja rak­sta sa­vā grā­ma­tā «I Lo­ve You, Ron­nie». Grā­ma­tu pir­mo rei­zi iz­de­va 2000. ga­dā, un ta­jā ie­kļau­tas eks­pre­zi­den­ta vēs­tu­les, ku­rās paus­tas vi­ņa dzi­ļās jū­tas pret sie­vu. «Viņš man vēs­tu­les rak­stī­ja vi­su lai­ku, ie­skai­tot pa­ras­tas die­nas, un rei­zēm pat bie­žāk ne­kā vie­nu rei­zi die­nā, ta­ču mū­su kā­zu gads­kār­ta vien­mēr bi­ja īpa­ša,» at­zi­nās Ne­nsi­ja.

Pēc aten­tā­ta... pie as­tro­lo­ģes

Mī­ļo­tā sie­va Ne­nsi­ja esot bi­ju­si arī tā, ku­ra pie­sais­tī­ju­si Bal­tā na­ma ad­mi­nis­trā­ci­jai as­tro­lo­ģi. Tas no­ti­ka pēc aten­tā­ta pret ASV pre­zi­den­tu.

1981. ga­da 30. mar­tā Va­šin­gto­nā pie vies­nī­cas «Hil­ton» no sa­vas 22. ka­lib­ra pis­to­les uz Rei­ga­nu se­šas lo­des iz­šā­va Džons Hin­klijs, no­piet­ni ie­vai­no­jot pre­zi­den­tu plau­šā. Hin­klijs ie­vai­no­ja arī pre­zi­den­ta pre­ses sek­re­tā­ru, mie­sas­sar­gu un po­li­cis­tu. Rei­ga­nam pa­vei­cās, jo sprāg­sto­šā lo­de, ku­ru iz­man­to­ja Hin­klijs, ne­sprā­ga un ie­strē­ga di­vu centi­met­ru at­tā­lu­mā no vi­ņa sirds.

Kad no­ti­ku­ma vie­tā aiz­tu­rē­to Hin­kli­ju sā­ka no­pra­ti­nāt, viņš vis­pirms pa­in­te­re­sē­jās, kā vi­ņa rī­cī­ba at­spo­gu­ļo­ju­sies gads­kār­tē­jā Ki­no­aka­dē­mi­jas bal­vu «Os­kars» pa­snieg­ša­nas ce­re­mo­ni­jā. 1982. ga­dā me­di­cī­nis­kā eks­per­tī­ze un tie­sa Hin­kli­ju at­zi­na par ga­rī­gi sli­mu.

(No­nā­kot pie šīs pre­zi­den­ta dzī­ves epi­zo­des, jā­at­zī­mē, ka vi­ņa kar­tē nav tā­du kom­bi­nā­ci­ju (sais­tī­bā ar «slik­tu» Mar­su un 8. «mā­ju») kā Džo­nam Ke­ne­di­jam, kurš gā­ja bo­jā no slep­ka­vas lo­des. Ke­ne­di­ja as­tro­lo­ģis­ka­jā kar­tē ie­spē­ja­mais aten­tāts un dzī­vī­bas ap­drau­dē­jums ie­zī­mē­jas ļo­ti kon­krē­ti, sa­vu­kārt Rei­ga­nam ne.)

Pēc šā sa­trau­co­šā no­ti­ku­ma pirm­ā lē­di­ja Ne­nsi­ja Rei­ga­na sā­ka sa­dar­bo­ties ar as­tro­lo­ģi Džo­anu Kvig­li­ju (iz­vēr­stā ver­si­jā šis stāsts bi­ja pub­li­cēts «Prak­tis­kās As­tro­lo­ģi­jas» 1. nu­mu­rā, 2012. ga­dā). Un 1988. ga­da mai­jā ASV bi­ja šo­kā, jo ame­ri­kā­ņi uz­zi­nā­ja, ka pre­zi­dents Ro­nalds Rei­gans gan­drīz sep­ti­ņu ga­du ga­ru­mā ik­vie­nu sa­vu dar­bī­bu sa­ska­ņo­jis ar as­tro­lo­ģi, ku­ra sa­vas re­ko­men­dā­ci­jas vi­ņam no­de­vu­si, re­gu­lā­ri kon­sul­tē­jot pir­mo lē­di­ju Ne­nsi­ju Rei­ga­nu. To­reiz sa­vu me­mu­āru grā­ma­tu pub­li­cē­ja bi­ju­šais Ro­nal­da Rei­ga­na ad­mi­nis­trā­ci­jas va­dī­tājs Dons Rī­gans, ku­ram ne­bi­ja iz­vei­do­ju­šās īpa­ši la­bas at­tie­cī­bas ar pir­mo lē­di­ju. «Pre­zi­den­ta dar­ba kār­tī­bu un līdz ar to arī vi­su vi­ņa dzī­vi, kā arī ame­ri­kā­ņu nā­ci­jai sva­rī­gā­ko lē­mu­mu pie­ņem­ša­nu lie­lā mē­rā kon­tro­lē pirm­ās lē­di­jas as­tro­lo­ģe,» rak­stī­ja Dons Rī­gans, pie­bil­stot, ka gan vi­ņam, gan ci­tiem ad­mi­nis­trā­ci­jas dar­bi­nie­kiem nā­kas pa­kļau­ties šiem no­tei­ku­miem un ņemt vē­rā as­tro­lo­ģes no­teik­tās «ne­lab­vē­lī­gās die­nas», iz­strā­dā­jot pre­zi­den­ta dar­ba gra­fi­ku. «Šī pa­re­ģo­tā­ja kļu­va par ma­na dar­ba no­tei­co­šo fak­to­ru – man uz gal­da bi­ja ka­len­dārs, ku­rā kat­ra die­na bi­ja ie­krā­so­ta ar at­šķi­rī­gas krā­sas tin­ti (za­ļā krā­sa sim­bo­li­zē­ja lab­vē­lī­gas, sar­ka­nā – ne­lab­vē­lī­gas, bet dzel­te­nā – nei­trā­las die­nas), lai es vien­mēr at­ce­rē­tos, kad plā­not pre­zi­den­ta ce­ļo­ju­mus, vi­ņa pub­lis­kās uz­stā­ša­nās vai sa­ru­nas ar ār­val­stu lī­de­riem,» rak­stīja Dons Rī­gans.

Par to, kā­das bi­ja tie­ši pa­ša pre­zi­den­ta at­tie­cī­bas ar as­tro­lo­ģi­ju, vēs­tu­re klu­sē. Ta­ču, ie­spē­jams, Dons Rī­gans un ame­ri­kā­ņu tau­ta bū­tu ļo­oo­ti pār­steig­ta, uz­zi­not, ka pats Rei­gans va­rē­tu kļūt par ta­lan­tī­gu as­tro­lo­gu. Un, ie­spē­jams, as­tro­lo­ģis­kās in­for­mā­ci­jas iz­man­to­ša­na va­rē­ja būt ne ti­kai pirm­ās lē­di­jas ini­ci­atī­va.

(Uz as­tro­lo­ģis­kām in­te­re­sēm un do­tī­bām Ro­nal­da Rei­ga­na kar­tē no­rā­da vai­rā­ku kom­bi­nā­ci­ju ko­pums: Sau­le Ūdens­vī­ra zī­me, Urāns kā dzim­ša­nas vald­nieks, plus Urā­na un Mer­ku­ra kon­jun­kci­ja. Kat­ra at­se­viš­ķi šī kom­bi­nā­ci­ja var no­zī­mēt daudz ko, bet šā­dā ap­vie­no­ju­mā ie­zī­mē in­te­re­si par as­tro­lo­ģi­ju. Vēl Urāns kā dzim­ša­nas vald­nieks ne­no­lie­dza­mi per­so­nī­bai pie­šķir ori­ģi­na­li­tā­ti, no­va­to­ris­kas ide­jas un re­vo­lu­ci­onā­ras do­mas, tā­pēc nav arī brī­nums, ka lie­lā­ko da­ļu sa­vas pre­zi­den­tū­ras Rei­gans vel­tī­ja cī­ņai pret ko­mu­nis­mu un sa­ga­ta­vo­ja aug­sni Pa­dom­ju Sa­vie­nī­bas sa­bru­ku­mam.)

RO­NAL­DA REI­GA­NA AS­TRO­LO­ĢIS­KAIS CV

Sau­le – Ūdens­vī­rā (per­so­nī­bas ko­dols, «ego»).

Mē­ness – Vēr­sī (emo­ci­jas, iek­šē­jā pa­sau­le).

Mer­kurs – Me­žā­zī (prāts, do­mas, uz­tve­re, ko­mu­ni­kā­ci­ja).

ASC – Strēl­nie­kā (as­cen­dents jeb ār­ējais tēls un iz­paus­mes).

*

Dzī­ves fak­ti

* Ro­nalds Vil­sons Rei­gans bi­ja četr­des­mi­tais ASV prezidents (1981–1989), kā arī trīs­des­mit tre­šais Kalifornijas gubernators (1967–1975).

* Dzi­mis Ilinoisas šta­tā, Rei­gans pagājušā gadsimta 30. gados pār­cē­lās uz Losandželosu Kalifornijas šta­tā. Viņš bi­ja aktieris, ak­tie­ru ģil­des (SAD, «Scre­en Ac­tors Guild») pre­zi­dents, kā arī «General Electric» (GE) pār­stā­vis.

* Po­li­tis­ko kar­je­ru viņš sā­ka tie­ši lai­kā, kad strā­dā­ja GE. Sā­kot­nē­ji Rei­gans bi­ja Demokrātu partijas biedrs, bet 1962. ga­dā, kad vi­ņam bi­ja 51 gads, pie­vie­no­jās Republikāņu partijai.

* 1964. ga­dā, pēc sa­viļ­ņo­jo­šas ru­nas, ku­rā ti­ka sniegts at­balsts Berija Goldvotera kan­di­da­tū­rai uz ASV pre­zi­den­ta krēs­lu, Rei­gans ti­ka pār­lie­ci­nāts pie­teikt sa­vu kan­di­da­tū­ru uz Ka­li­for­ni­jas gu­ber­na­to­ra ama­tu. Di­vus ga­dus vē­lāk viņš to ie­gu­va, kā arī 1970. ga­dā at­kār­to­ti ti­ka ie­vē­lēts ša­jā ama­tā. 1968. ga­dā Rei­gans pir­mo rei­zi star­tē­ja uz ASV pre­zi­den­ta ama­tu, bet priekš­vē­lē­ša­nās zau­dē­ja. Arī 1976. ga­dā viņš zau­dē­ja jau priekš­vē­lē­ša­nās, bet 1980. ga­dā viņš ne ti­kai uz­va­rē­ja priekš­vē­lē­ša­nās, bet arī pre­zi­den­ta vē­lē­ša­nās.

* Rei­gans aiz­stā­vē­ja kon­ser­va­tī­vus uz­ska­tus po­li­ti­kā un eko­no­mi­kā un de­va lie­lu ie­gul­dī­ju­mu pa­dom­ju im­pē­ri­jas sa­bru­ku­mā.

Horoskopi

Zaļās koka čūskas gads būs pilns ar pārmaiņām un pārsteigumiem, kas ietekmēs mūsu dzīvi. Pēc astrologu un tarologu domām, mūs sagaida personīgās pārvērtības, un tiem, kas nebaidās pamest komforta zonu, liktenis var sagādāt negaidītas dāvanas.

Svarīgākais