ASTROLOĢIJA: Dzimšanas datums un nauda

© scanpix

Kā­da no­zī­me nau­dai ir jū­su dzī­vē? Lai to no­skaid­ro­tu, ap­rē­ķi­nā­sim dzim­ša­nas die­nas skait­li, kas ne vi­sos ga­dī­ju­mos ir tas pats, kas dzim­ša­nas die­nas da­tums.

Pie­mē­ram, esat dzi­mis 24.06.1965. Kon­krē­ti ša­jā ga­dī­ju­mā mūs in­te­re­sē ti­kai dzim­ša­nas die­nas da­tums – 24. Abi ci­pa­ri ta­jā ir jā­sas­kai­ta: 2+4=6. Un sa­nāk, ka dzim­ša­nas die­nas skait­lis ir 6. Ja dzim­ša­nas da­tums ir vien­ci­pa­ra skait­lis, tad ša­jā tes­tā jā­sa­mek­lē at­tie­cī­gā skait­ļa skaid­ro­jums, bet ne­kā­das ma­te­mā­tis­kas ma­ni­pu­lā­ci­jas nav jā­veic.

Skait­ļa 1 mo­to: «Nau­da va­ja­dzī­ga tā­dēļ, lai tē­rē­tu»

Ja dzim­ša­nas die­nas skait­lis ir 1, tad šim cil­vē­kam pat nie­cī­gā­kā no­rā­de uz eko­no­mi­ju nav pie­ņe­ma­ma un šķiet pat pa­ze­mo­jo­ša. Ap­kār­tē­jiem šķiet, ka viņš tē­rē nau­du ti­kai tā­dēļ, lai gū­tu īpa­šu lab­sa­jū­tu no šī pro­ce­sa, un arī tā­lab, lai ap­mie­ri­nā­tu sa­vu pat­mī­lī­bu – re, kā es va­ru, re, kas man ir. Ta­ču tas ir ti­kai ap­māns. Īs­te­nī­ba ir ci­ta, un to var uz­ska­tīt par grun­tī­gu zem­ūdens ak­me­ni: dze­no­ties pēc mi­rā­žas, ko iz­rai­sa vēl­me rī­ko­ties ar nau­du, viņš vien­mēr ir ga­tavs tē­rēt to, ko vēl ne­maz nav no­pel­nī­jis. Tad ro­das ļo­ti ne­pa­tī­ka­mi eks­ce­si – pa­rā­di, kre­di­to­ri u.tml. Diem­žēl no tā­diem ga­dī­ju­miem cil­vēks ar dzim­ša­nas die­nas skait­li 1 mā­cī­bu ne­gūst.

Viņš pir­ma­jā brī­dī at­stāj pie­tie­ka­mi bez­rū­pī­ga un pār­ti­ku­ša cil­vē­ka ie­spai­du. Tā ir ti­kai tā­da ār­ējā «mi­zi­ņa», pa­tei­co­ties šī cil­vē­ka mil­zī­ga­jam un ne­iz­sme­ļa­ma­jam op­ti­mis­mam, ne­vis re­ālai ma­te­ri­āla­jai lab­klā­jī­bai.

Skait­ļa 2 mo­to: «Nau­da mīl, ja to skai­ta»

Cil­vēks ar dzim­ša­nas die­nas skait­li 2 ir pil­nī­gi pār­lie­ci­nāts, ka tei­ciens «Ka­pei­ku ne­krā­si, pie rub­ļa ne­tik­si» ir ak­tu­āls vien­mēr un vi­sur. (Ta­gad tei­ciens at­tie­cī­gi jā­pie­la­bo ar ci­tu va­lū­tu – cen­tiem un eiro.) Vi­ņa va­do­šā de­vī­ze skan tā: ma­te­ri­ālā sta­bi­li­tā­te ir gal­ve­nais no­tu­rī­gas lab­klā­jī­bas pa­mats. Il­glai­cī­gas un ap­do­mī­gi veik­tas in­ves­tī­ci­jas ir mī­ļā­kā no­dar­be cil­vē­kam ar dzim­ša­nas die­nas skait­li 2. Lai no­pir­ktu zem­i vai mā­ju, viņš ir ga­tavs at­teik­ties pat no vis­ne­pie­cie­ša­mā­ka­jiem tē­ri­ņiem. Viņš ir pil­nī­gi pār­lie­ci­nāts, ka sa­vu­laik ie­gā­dā­tais ne­kus­ta­mais īpa­šums no­dro­ši­nās lai­mī­gas ve­cum­die­nās. Tā ir lie­la tau­pī­ba, kas var ro­be­žo­ties ar sko­pu­mu.

Ja vi­ņu ilg­sto­ši ir mā­ku­si gar­lai­cī­ba, tad šis cil­vēks var veikt spon­tā­nus pir­ku­mus. Tad vi­sas iek­šē­jās brem­zes un aiz­lie­gu­mi tiks vie­nā mir­klī aiz­mēz­ti, bet pēc lai­ka ra­dī­sies vai­nas ap­zi­ņa un dep­re­sī­vas iz­jū­tas – kā­pēc es to da­rī­ju?! Tā­pēc no gar­lai­cī­bas pro­vo­cē­ta ne­ap­do­mī­ga šo­pin­ga vi­ņam jā­sar­gās kā no uguns! 

Skait­ļa 3 mo­to: «Mī­les­tī­bas dēļ at­do­šu vi­su»

Šķiet, ka cil­vē­kam ar dzim­ša­nas die­nas skait­li 3 ir ie­dzim­ta īpa­ša spē­ja veikt da­rī­ju­mus. Viss vi­ņa dzī­vē no­tiek bez aiz­ķer­ša­nās un prā­tī­gi, bet ti­kai līdz brī­dim, ka­mēr viņš ne­pie­dzī­vo Lie­lo Mī­lu. At­ro­do­ties iz­teik­tas emo­ci­onā­las ne­sta­bi­li­tā­tes stā­vok­lī, dzī­vo­jot ne­mi­tī­gās bai­lēs un trauk­smē, viņš ir vien­mēr ga­tavs no­pirkt vai uz­pirkt sa­vu ie­mī­ļo­to. Maz ti­cams, ka mī­les­tī­bas ob­jekts to ne­pa­ma­na. Jau­tā­jums – vai vi­si ir ga­ta­vi pie­ņemt šā­du jū­tu iz­rā­dī­ša­nas for­mu?

Ce­rī­bā uz iz­de­vī­gu­mu (ie­pir­kties vai­rāk, lē­tāk un la­bāk) cil­vēks ar dzim­ša­nas die­nas skait­li 3 lab­prāt ap­mek­lē iz­pār­do­ša­nas. Ti­kai vē­lāk ar dzi­ļu no­žē­lu viņš kon­sta­tē, ka ir sa­pir­cies ve­se­lu kau­dzi ne­va­ja­dzī­gu lie­tu un man­tu.

Skait­ļa 4 mo­to: «Nau­da plūst kā pa re­ni»

Tā arī no­tiek, nau­da pie cil­vē­ka ar dzim­ša­nas die­nas skait­li 4 sa­tek, itin kā upes strau­mes at­nes­ta. Pat vis­sa­rež­ģī­tā­ko fi­nan­šu si­tu­āci­ju viņš spēj at­ri­si­nāt un no tās iz­kul­ties bez ie­vē­ro­ja­miem zau­dē­ju­miem. Ti­kai lik­te­ni iz­ai­ci­nāt un pa­ļau­ties uz to, ka nau­da būs vien­mēr, tā­pēc ne­va­jag gan.

Jā­uz­sver, ka lie­las pro­blē­mas vi­ņam var ra­dīt at­tie­cī­bas ar drau­giem. Cil­vēks ar dzim­ša­nas die­nas skait­li 4 ir dāsns un lie­lā­ko­ties ne­prot at­teikt, ja vi­ņam ko pra­sa vai lūdz. Ta­ču der at­ce­rē­ties, ka tei­cie­nā «Gri­bi pa­zau­dēt drau­gu – aiz­dod vi­ņam nau­du» ir sa­va da­ļa pa­tie­sī­bas. 

Skait­ļa 5 mo­to: «Ne­vis mēs esam nau­das dēļ, bet nau­da past­āv mū­su la­bad»

Cil­vē­kam ar dzim­ša­nas die­nas skait­li 5 viss dzī­vē ir pie­tie­ka­mi skaidrs: cil­vēks ir saim­nieks, bet nau­da – kalps. Viņš die­vi­na pres­ti­žu, sta­tu­su, svēt­kus, bal­lī­tes un vi­sas tās ie­spē­jas, ku­ras no­dro­ši­na nau­da.  Un ti­kai tā­pēc šis cil­vēks mīl arī nau­du. (Tie­ši tā – mīl. Pat ja va­lod­nie­ki teiks, ka vār­du «mīl» drīkst at­tie­ci­nāt ti­kai uz cil­vē­ku.)

Ja lī­dzek­ļi tiek tē­rē­ti sa­vu ie­gri­bu ap­mie­ri­nā­ša­nai, tas var no­vest pie bē­dī­ga re­zul­tā­ta. Pat pie iz­pu­tē­ša­nas, pie ban­kro­ta. Ta­ču tik un tā ne­var ne­pie­krist, ka šis cil­vēks ir veik­smi­nieks. Ti­kai vi­ņam ne­cie­ša­mas mo­kas sa­gā­dā pār­do­mā­ta un sa­prā­tī­ga da­rī­ju­mu veik­ša­na; daudz vieg­lāk bū­tu šķies­ties ar nau­du...

Skait­ļa 6 mo­to: «Ba­gā­tie (ne)raud»

Šī cil­vē­ka dzī­vē ma­te­ri­ālais kom­forts ir pats sva­rī­gā­kais. Ja viņš pie­dzī­vo ne­veik­smi da­rī­ju­mos, tad uz­tver to kā lie­lā­ko kra­hu sa­vā mū­žā. Vi­sus sa­vus drau­gus viņš iz­vē­las, iz­vēr­tē­jot vi­ņu ie­nā­ku­mu lī­me­ni. Bez­ga­lī­gi dze­nas pa­kaļ ne­re­ālai ba­gā­tī­bai. Vi­ņa vis­lie­lā­kā pro­blē­ma ir ie­mā­cī­ties cik vien ie­spē­jams ma­zāk būt at­ka­rī­gam no nau­das un ie­spē­ja­mi vai­rāk – adek­vā­ti iz­tu­rē­ties pret vi­siem ma­te­ri­ālās pa­sau­les la­bu­miem. 

Skait­ļa 7 mo­to: «Nau­da birst caur pirk­stiem»

Cil­vē­ku ar dzim­ša­nas die­nas skait­li 7 pa­sau­lī­gie la­bu­mi pār­lie­ku ne­in­te­re­sē. Tie­ši šā­du cil­vē­ku vi­dū ir sa­sto­pams sa­mē­rā liels skaits mar­gi­nā­ļu (no vai­ru­ma at­šķi­rī­gi; cil­vē­ki, ku­ri at­stumj sa­bied­rī­bu vai ku­rus at­stumj sa­bied­rī­ba).

Ja vi­ņi aiz­rau­jas ar azart­spē­lēm, tad veik­sme un lai­mes­ti ir ti­kai vil­tus mā­nek­lis, ne­vis glāb­ša­nas riņ­ķis. Pat ja vei­cas, tad to drī­zāk va­jag uz­ska­tīt par la­ma­tām, jo cil­vēks var zau­dēt pil­nī­gi vi­su. Bez nau­das viņš jū­tas ne­lai­mīgs, bet, kā zi­nāms, par nau­du vi­su no­pirkt ne­var – arī to ir vērts likt aiz auss.

Skait­ļa 8 mo­to: «Ie­klau­sī­si­mies Kon­fū­ci­jā»

Šā cil­vē­ka lie­lā­kā kais­lī­ba ir va­ra, ta­jā skai­tā arī nau­das va­ra. Cil­vēks ar dzim­ša­nas die­nas skait­li 8 ir past­āvī­gi ne­ap­mie­ri­nāts ar to nau­das dau­dzu­mu, kas vi­ņam ir. Vi­ņa dzī­ve bū­tu kriet­ni lai­mī­gā­ka un pie­pil­dī­tā­ka, ja viņš se­ko­tu Kon­fū­ci­ja prin­ci­pam, kurš skan ap­tu­ve­ni tā: cil­vēks var gūt prie­ku, ēdot ne­vā­rī­tus rī­sus, dze­rot tī­ru ūde­ni un guļ­vie­tā pa­gal­vja vie­tā iz­man­to­jot el­ko­ni.

Skait­ļa 9 mo­to: «Dzī­vot kā tau­re­nī­tim»

Šis cil­vēks vien­mēr dzī­vo vie­nai die­nai. Viņš al­laž aiz­gūt­nēm dzer no dzī­ves akas un pil­nī­gi ne­rū­pē­jas par to, ka val­gme akā va­rē­tu pēk­šņi iz­sīkt. Vi­ņa gal­ve­nais trum­pis ir gran­di­ozas da­rba­spē­jas, un tie­ši tās ar dau­dziem ne­sa­pro­ta­mu vieg­lu­mu ļauj iz­vai­rī­ties no kra­ha. Diem­žēl vi­ņam ne­pie­mīt pras­me dzī­vot ti­kai sev pie­eja­mu lī­dzek­ļu ie­tva­ros. Vi­su lai­ku tā vien gri­bas dzī­vot pār­i lī­dzek­ļiem.

Horoskopi

Zaļās koka čūskas gads būs pilns ar pārmaiņām un pārsteigumiem, kas ietekmēs mūsu dzīvi. Pēc astrologu un tarologu domām, mūs sagaida personīgās pārvērtības, un tiem, kas nebaidās pamest komforta zonu, liktenis var sagādāt negaidītas dāvanas.

Svarīgākais