ASTROLOĢIJA: Kādus ziedus dāvāt dažādām horoskopa zīmēm?

© skanpix

Īs­tam vī­rie­tim ne­va­jag kā­du ofi­ci­ālu da­tu­mu, lai dā­vi­nā­tu zie­dus. Kat­ru die­nu kā­dai mei­te­nei ir dzim­ša­nas die­na, kā­dai dā­mai – no­zī­mīgs no­ti­kums, kā­dai kun­dzei – dar­ba ju­bi­le­ja. Un kat­ru die­nu kā­da sie­vie­te jū­tas prie­cī­ga, skum­ja, ro­man­tis­ki no­ska­ņo­ta, dus­mī­ga, vār­du sa­kot – nav ie­mes­la ne­uz­dā­vi­nāt zie­dus!

As­tro­lo­ģi­jā tiek uz­ska­tīts, ka zie­di, kam do­dam priekš­ro­ku, ir mū­su pa­šu at­spo­gu­ļo­jums. Pa­tie­si, ir ta­ču tik pa­tī­ka­mi sa­ņemt zie­du bu­ķe­ti, ku­ra pil­nī­bā at­bilst per­so­nī­bas gau­mei un rak­stu­ram!

Mēdz gan teikt, ka lie­lā­ka­jai da­ļai vī­rie­šu ek­sis­tē ti­kai di­vu vei­du zie­di – ro­zes un «kā tās tur sau­ca»... Tā­pēc te būs ne­liels «as­tro­lo­ģis­kais špi­ke­ris». Un, ga­lu ga­lā, pats sva­rī­gā­kais ta­ču ir ti­kai viens – pa­tie­sa vēl­me sa­gā­dāt sie­vie­tei prie­ku!

Auns

Tie­ši mēr­ķī:

Ro­man­tis­ko un kais­lī­go Auna sie­vie­ti sais­ta su­lī­gi un spil­gti to­ņi – sar­ka­ni, oran­ži, dzel­te­ni. Bu­ķe­te no pie­cām sar­ka­nām ro­zēm vai ugu­nī­gām tī­ģer­li­li­jām būs tas, kas va­ja­dzīgs! No pu­ķēm Auna zī­mei at­bilst arī ane­mo­nes un tul­pes. Puš­ķis var būt vei­dots no da­žā­du krā­su zie­diem. Jaun­iņām Auna zī­mes mei­te­nēm tīk arī vi­jo­lī­tes. Starp ci­tu, Auna zī­mes sie­vie­tei var dro­ši dā­vi­nāt arī zie­do­šus kak­tu­sus, pie­mē­ram, opun­ci­jas. Aunam tīk ak­se­su­āri, tā­pēc puš­ķi var dro­ši no­for­mēt ar pa­pil­du nie­ci­ņiem – vi­zu­lī­šiem, len­tī­tēm utt. Sar­ka­nas un bor­do no­krā­sas ro­zes (īpa­ši tad, ja to ir daudz) pa­svīt­ro kais­li, kas Auna sie­vie­tei ir sva­rī­ga mī­las sa­stāv­da­ļa. Uz­dā­vi­not tās, jūs pa­užat sa­vu īpa­šo at­tiek­smi pret šo sie­vie­ti. Tā­pēc, ja tā­das at­tiek­smes nav – la­bāk dā­vi­niet ko nei­trā­lā­ku, lai ne­no­kļū­tu ku­te­lī­gā si­tu­āci­jā.

Ga­rām:

Gla­di­olas, mar­grie­ti­ņas, kri­zan­tē­mas, or­hi­de­jas.

 

Vēr­sis

Tie­ši mēr­ķī:

Sie­vie­te, kas dzi­mu­si Vēr­ša zī­mē, dod priekš­ro­ku kla­si­kai un ne­mīl ne­ko iz­ai­ci­no­šu. Vi­ņas krā­sas – bal­ta, vi­ole­ta, cit­ron­dzel­te­na, gai­ši za­ļa, gai­ši zi­la. Tur­klāt jā­ņem vē­rā, ka šīs zī­mes pār­stā­ves mīl liel­zie­du pu­ķes, tā­pēc pie­mē­ro­tā­kās būs li­li­jas, kal­las, nar­ci­ses, tē­jas ro­zes, ger­be­ras, pe­oni­jas, pas­teļ­krā­sas ro­zes. Pa­va­sa­rī la­bi de­rēs puš­ķī­tis no zie­diem, kas sim­bo­li­zē ze­mes un da­bas at­mo­du: snieg­pulk­ste­nī­tes, pu­re­nes, nar­ci­ses, maij­pu­ķī­tes. At­šķi­rī­bā no Auniem do­mā­tā puš­ķa te nu gan pat aci ne­me­tiet uz vi­zu­ļiem un zel­ta ban­tēm. La­bāk pie­vie­not kā­du acij tī­ka­mu za­ļu­mu. Vēr­šiem tīk da­bis­kas lie­tas un gau­mī­gi puš­ķi.

Ga­rām:

Spī­gu­ļi no­for­mē­ju­mā; tum­šas krā­sas tul­pes un or­hi­de­jas.

Dvī­ņi

Tie­ši mēr­ķī:

Šīs zī­mes pār­stā­vēm nav stin­gru no­tei­ku­mu; gau­me mēdz būt mai­nī­ga, tā­pēc par­tne­rim jā­liek lie­tā fan­tā­zi­ja. It kā at­bil­sto­šās krā­sas bū­tu vi­ole­ta, bal­ta, gai­ši dzel­te­na, mai­gi oran­ža, zi­la, bet pu­ķes – mar­grie­ti­ņas, ma­go­nes, ro­zes, jas­mī­ni, nar­ci­ses. Ta­ču tik­pat la­bi Dvī­ņu sie­vie­tes sir­di var aiz­kus­ti­nāt arī neļ­ķu puš­ķis, gla­di­olas vai maij­pu­ķī­tes, sī­ku lau­ku zie­du puš­ķī­tis. Dvī­ņu sie­vie­tes mīl zie­dus vi­sā to daudz­vei­dī­bā, tā­pēc dā­va­na vien­mēr jā­pa­pil­di­na ar kā­du zie­du vai skais­tu puš­ķi. Ja ga­lī­gi nav ide­ju – ar mi­ni­atū­ra­jām ro­zī­tēm vai mi­mo­zas za­ri­ņu ne­aiz­šau­siet grei­zi! Bet, ja ro­cī­ba at­ļauj – no­pēr­ciet vi­ņai sa­vu zie­du vei­ka­li­ņu!

Ga­rām:

Pā­rāk stī­vi, ofi­ci­āli no­for­mē­ti puš­ķi; or­hi­de­jas.

Vē­zis

Tie­ši mēr­ķī:

Smar­žī­gi mai­gas krā­sas (ro­zā, gai­ši zi­li, glās­mai­ni zel­tai­ni) zie­di būs tas, kas va­ja­dzīgs. Pa­tie­sī­bā Vē­ža zī­mes sie­vie­tēm nav va­ja­dzī­ga ār­iš­ķī­ba, bet pa­tie­sas uz­ma­nī­bas pie­rā­dī­jums. Tam la­bi de­rēs vis­i bal­tie zie­di: kal­las, jas­mī­ni, li­li­jas, or­hi­de­jas, bal­tas tul­pes, ka­mē­li­jas. Zie­do­ņa lai­kā – arī ce­ri­ņi, maij­pu­ķī­tes. Mazs gro­ziņš ar bal­tām ro­zī­tēm vai Al­pu vi­jo­lī­tēm, ap­siets ar pas­teļ­krā­sas zī­da len­tī­ti, aiz­skars vi­ņas dvē­se­les mai­gā­kās stī­gas.

Ga­rām:

Spil­gti, pār­lie­ku krāš­ņi zie­di; neļ­ķes, pe­oni­jas, kak­tu­si.

Lau­va

Tie­ši mēr­ķī:

Jo lie­lāks un krāš­ņāks puš­ķis, jo la­bāk. Un vēl arī – dārgs. Vis­maz – lai iz­ska­tās dārgs un ka­ra­lisks. Dro­ši var ie­gā­dā­ties ko­ši dzel­te­nas, oran­žas, ru­bīn­sar­ka­nas pu­ķes. Ne­ci­las mar­grie­ti­ņas Lau­va ne­maz ne­pa­ma­nīs, bet lab­vē­lī­bu iz­pel­nī­sie­ties, dā­vā­jot liel­zie­du ro­zes, oran­žās li­li­jas, bor­do krā­sas gla­di­olas, arī – dā­li­jas, kri­zan­tē­mas, neļ­ķes. Īs­ti vie­tā būs īpa­ša kom­po­zī­ci­ja, ko var likt uz gal­da vai lie­lā vā­zē go­da vie­tā. Ja dā­vi­nāt ti­kai vie­nu zie­du, tam jā­būt kam īpa­šam, pie­mē­ram, mil­zī­gai ro­zei ar met­ru ga­ru kā­tu, lie­lai sau­les­pu­ķei vai iz­teik­smī­gai stre­lī­ci­jai. No­for­mē­jums nav ma­zāks bū­tisks par paš­iem zie­diem. At­ce­rie­ties – Lau­vai pa­tīk zie­di! Ta­ču tie mēdz ie­dar­bo­ties lī­dzī­gi kā svai­gas pē­das uz dzi­nēj­su­ni. Ja jū­su no­doms bi­ja ļau­ties tapt no­me­dī­tam – tad uz priekš­u!

Ga­rām:

Sī­kas, ne­ci­las, mai­gas krā­sas pu­ķī­tes; ger­be­ras, tul­pes.

 

Jau­na­va

Tie­ši mēr­ķī:

Jau­na­vām pa­tīk pie­ti­cī­gi, to­mēr iz­smal­ci­nā­ti zie­di ar pa­tī­ka­mu aro­mā­tu: mi­mo­zu puš­ķī­tis, neļ­ķes, bal­tās li­li­jas, ro­zes, pe­oni­jas. To­mēr īpa­šu vā­jī­bu vi­ņas jūt pret ru­dens zie­diem – as­te­rēm, dā­li­jām, cī­ni­jām, mi­ķe­lī­šiem. Jau­na­vas krā­sas ir bal­tā, zi­lā, vi­ole­tā, za­ļā, ta­ču tām tīk arī su­lī­gā ru­dens krā­su gam­ma, tā­pēc puš­ķi var vei­dot kā ru­dens pu­ķu do­bi mi­ni­atū­rā. Jaun­āka ga­da­gā­ju­ma Jau­na­vas mīl arī hi­acin­tes, vi­jo­lī­tes, mar­grie­ti­ņas. Jau­na­vām pa­tīk zie­di ar okul­tu no­zī­mi, arī no­for­mē­ju­mā var būt kāds mā­jiens uz pa­ra­lē­lo pa­sau­li, to­mēr pār­spī­lēt ne­va­jag – vis­am jā­pa­liek la­bas gau­mes ro­be­žās. Ne­kļū­dī­sie­ties, uz­dā­vi­not pu­ķi po­di­ņā, kas prie­cēs Jau­na­vu, uz­zie­dot vēl vai­rāk­kārt. Ko tu prak­tis­kam pa­da­rī­si…

Ga­rām:

Ger­be­ras, tī­ģer­li­li­jas.

Sva­ri

Tie­ši mēr­ķī:

Zie­di Sva­ru sie­vie­tei ir da­ļa no at­tie­cī­bu ri­tu­āla. Vi­ņa mīl zie­dus un pra­tīs arī no­vēr­tēt jū­su cen­tie­nus. Li­li­jas, ro­zes, vi­jo­lī­tes, nar­ci­ses, la­van­da, frē­zi­jas – tās va­rē­tu dē­vēt par «pa­ma­ta» pu­ķēm, to­mēr pa­tie­sī­bā zie­du iz­vē­le nav ie­ro­be­žo­ta. Tik­pat sir­snī­gi tiks no­vēr­tēts arī mā­jup­ce­ļā sa­plūkts pie­ne­ņu puš­ķī­tis, jo lie­ci­na – esat par vi­ņu ie­do­mā­jies. Sva­riem ne­pa­tīk pa­vir­šī­ba – ja re­dzēs, ka esat ga­rām­ejot no­pir­cis puš­ķi, kas ga­lī­gi ne­at­bilst vi­ņu vai vis­pār jeb­kā­diem gau­mes stan­dar­tiem – sa­bo­zī­sies. Ne­pa­tīk pār­mē­rī­bas un uz­krī­to­ši gra­bu­ļi, bet no­vēr­tēs ko īpa­ši in­te­re­san­tu vai pa­šu ro­kām vei­do­tu kom­po­zī­ci­ju.

Ga­rām:

Bez­gau­mī­gi, bez­per­so­nis­ki puš­ķi; īri­si, ger­be­ras, gla­di­olas, neļ­ķes.

 

Skor­pi­ons

Tie­ši mēr­ķī:

Sie­vie­tei Skor­pi­onam pa­tiks zie­di, ku­ri pa­už jū­tī­gu­mu un kais­li. Tie var būt jeb­kā­di, gal­ve­nā no­zī­me ir krā­sai, un vis­la­bāk, ja tā ir tum­ši sar­ka­na, pie­sā­ti­nā­ti ro­zā, aveņ­sar­ka­na, tum­ši vi­ole­ta, spil­gti dzel­te­na. Iz­vē­lo­ties neļ­ķes, pe­oni­jas vai kri­zan­tē­mas, ne­kļū­dī­sie­ties! Šī ir no re­ta­jām zī­mēm, kam var dā­vāt arī kak­tu­sus. Ja jū­su Skor­pi­ons ir īpa­ši ek­so­tisks, vēr­siet uz­ma­nī­bu uz tum­šām, pie­sā­ti­nā­tas krā­sas or­hi­de­jām, īri­siem, tīr­ģer­li­li­jām. Bu­ķe­te var būt lie­la un krāš­ņa, bet tās no­for­mē­jums nav tik bū­tisks, jo zie­diem jā­pa­už vi­tā­lais spēks un šīs sie­vie­tes īpa­šā no­zī­me jū­su dzī­vē.

Ga­rām:

Mi­mo­zas, hi­acin­tes, dā­li­jas, gla­di­olas.

Strēl­nieks

Tie­ši mēr­ķī:

Zie­du puš­ķim, ko dā­vi­nāt Strēl­nie­ka zī­mes pār­stā­vei, jā­at­spo­gu­ļo vi­ņas dzī­ves­prieks, tā­pēc tam jā­būt lie­lam un ko­šam. Lai tās ir neļ­ķes, frē­zi­jas, hi­acin­tes, gla­di­olas vai tul­pes! Puš­ķī var būt da­žā­du krā­su ro­zes, ta­jā var spē­lē­ties arī ar pret­me­tiem, pie­mē­ram, tum­ši sar­ka­nas tul­pes ko­pā ar bal­tām nar­ci­sēm. Vi­ņa prie­cā­sies par pu­ķu gro­zi­ņu vai īpa­šu kom­po­zī­ci­ju, ko pa­pil­di­na za­ļu­mi. Tie­sa, ar no­sa­cī­ju­mu – puš­ķiem un kom­po­zī­ci­jām jā­būt tā­dām, kas skaid­ri vēs­ta – ir svēt­ki! Bet vis­pār arī Strēl­nie­kiem pa­tīk uz­ma­nī­ba, un nav no­zī­mes, cik ek­slu­zī­vas vai vien­kār­šas pu­ķes dā­vi­nā­siet – par at­bil­di sa­ņem­siet pla­tu un ne­vil­to­tu smai­du!

Ga­rām:

Viens vie­nīgs zieds.

Me­žā­zis

Tie­ši mēr­ķī:

Arī šīs zī­mes sie­vie­tēm pa­tīk zie­di, ta­ču ne pā­rāk spil­gti, drī­zāk, ja tā var teikt, vai­rāk «lie­tiš­ķas bu­ķe­tes». Me­žā­ži dod priekš­ro­ku kla­sis­kām vēr­tī­bām: bal­tas vai mai­gi ro­zā neļ­ķes, bal­tas tul­pes, tum­šas or­hi­de­jas, liel­zie­du kri­zan­tē­mas tiks pie­ņem­tas ar lab­vē­lī­bu. Sva­rī­gi, lai pu­ķes at­bil­stu īpa­ša­jam mir­klim, pie­mē­ram, par go­du ju­bi­le­jai – vien­krā­su zie­di smal­kā no­for­mē­ju­mā; ro­man­tis­kā ran­di­ņā – trīs kla­sis­kas ro­zes utt. No­for­mē­jot puš­ķī­ti, aiz­mir­stiet par pēr­lī­tēm, len­tī­tēm un spu­rai­niem za­ļu­miem, la­bāk pie­likt kā­du mir­tes za­ri­ņu vai grīs­lī­ti.

Ga­rām:

Rai­bi vai ek­scen­tris­ki puš­ķi; as­te­res, pulk­ste­nī­tes.

 

Ūdens­vīrs

Tie­ši mēr­ķī:

Tra­di­ci­onā­li Ūdens­vī­ru sie­vie­tēm tiek «pie­rak­stī­tas» vi­jo­lī­tes un nar­ci­ses. Ta­ču šī ir at­kal tā rei­ze, kad dro­ši var aiz­mirst par vis­iem ka­no­niem, jo šīs zī­mes pār­stā­vēm pa­šām tie nav bū­tis­ki. Vi­ņām pie­mīt de­mo­krā­tis­ka un ori­ģi­nā­la gau­mes iz­jū­ta. Gal­ve­nais, lai puš­ķis bū­tu košs, pa­ma­nāms un prie­cē­tu ar sav­da­bī­gu ri­si­nā­ju­mu. No zie­diem dro­ši va­rat iz­vē­lē­ties stre­lī­ci­ju, ama­ril­li, or­hi­de­jas, an­tū­ri­jas. Bet tik­pat la­bi va­rat iz­vei­dot krā­sai­nu un tra­ku kom­po­zī­ci­ju no dār­ze­ņiem vai aug­ļiem. Ja esat tra­di­ci­onā­lo zie­du pie­kri­tējs vai arī vei­ka­lā ne­kā nav, vis­maz iz­vē­lie­ties ori­ģi­nā­lu pa­snieg­ša­nas vei­du.

Ga­rām:

De­žūr­puš­ķis no tul­pēm.

Zi­vis

Tie­ši mēr­ķī:

De­li­kā­tās Ziv­ju zī­mes pār­stā­ves ne­mīl grie­zī­gus kontra­stus un iz­ai­ci­no­šas krā­sas, bet priekš­ro­ku dos svai­gu­mam un smal­kam aro­mā­tam. Zie­dus var ap­ņemt ar smal­ku mež­ģī­ni vai ne­uz­krī­to­šu, caur­spī­dī­gu pa­pī­ru. Nar­ci­ses, kro­ku­si, jas­mī­ni, ne­aiz­mir­stu­lī­tes tās ie­prie­cēs. Dro­ši drīkst dā­vāt arī or­hi­de­jas, neļ­ķes, kri­zan­tē­mas. To­mēr vis­vai­rāk vi­ņām tīk pa­va­sa­ra zie­di ar sa­vu svai­gu­mu un mai­go spē­ku. Bu­ķe­tes iz­mē­ram nav no­zī­mes, Zi­vis drī­zāk no­vēr­tēs krā­su sa­ska­ņu un to, vai zie­di ir svai­gi griez­ti, to­mēr la­bāk dā­vi­nāt zie­dus, kas il­gi ne­no­vīst, jo dzi­ļi sir­dī Zi­vīm griez­to zie­du ir žēl. La­ba ala­ter­na­tī­va – pu­ķes po­di­ņā.

Ga­rām:

Ātr­i vīs­to­ši zie­di, pār­mē­ru spil­gtas krā­sas.

Horoskopi

Katras zodiaka zīmes labklājības ideāls vēdiskajā astroloģijā atspoguļo dziļo savstarpējo saistību ar visumu un cilvēka dvēseles ceļu, kas palīdz ieraudzīt dzīvi kā plašu un daudzpusīgu ceļojumu uz piepildījumu un harmoniju. Katra zodiaka zīme meklē unikālu labklājības formu, kas ir saistīta ar tās garīgajiem uzdevumiem un dvēseles ceļu.

Svarīgākais