Un kāpēc lai pazustu ja nodokļos samaksātā nauda ar tik pat sarežģītām shēmām tiek izkrāpta, izniekota miljardiem?
Pelēkās zonas ir mazas tur kur valsts adekvāti tērē nodokļos samaksāto naudu. Tikai tā to var samazināt.
Ir CSP datu bāzes tabula IKP140 .tur teikts ,ka darba algās gadā valstī izmaksāti 17.266 miljardi eiro , bet darba ņēmēju atalgojums ir bijis 23,295 miljardi eiro ! Vai šajā skaitlī ir arī "aplokšņu algas " ? Starpība ir 34,4 % .
Komentāri: Aplokšņu algas Latvijā nepazūd, tikai shēmas kļūst sarežģītākas
Un kāpēc lai pazustu ja nodokļos samaksātā nauda ar tik pat sarežģītām shēmām tiek izkrāpta, izniekota miljardiem?
Pelēkās zonas ir mazas tur kur valsts adekvāti tērē nodokļos samaksāto naudu. Tikai tā to var samazināt.
Ir CSP datu bāzes tabula IKP140 .tur teikts ,ka darba algās gadā valstī izmaksāti 17.266 miljardi eiro , bet darba ņēmēju atalgojums ir bijis 23,295 miljardi eiro ! Vai šajā skaitlī ir arī "aplokšņu algas " ? Starpība ir 34,4 % .
Komentēt