Viss šis atgādina gan antīgās pasaules beigu posmu, gan feodālimga beigu posmu, gan bandītikā kapitālisma beigu posmu. Katras 5 minūtes jauns nodoklis. Līdz atkal daļu uzliks uz durkļiem un sāks "nojauna".
Laikam jau Eiropas amatpersonām, kas pelna desmitiem tūkstošus mēnesī, totāli skauž, ka parastā tauta veic sūtījumus un izvēlas lētākos variantus. Tautai tak jāatņem iespēja veikt lētus pasūtījumus. Labāk iekasēs no viņiem papildus nodokli, lai paši var dzīvoties pa VIP ložām, telpām, lidojumiem. Tas ir totāls naudas terorisms pret parasto tautu. Jo diez vai, tie kas pelna desmitiem tūkstošus, iepērkas TEMU vai AliExpress interneta veikalos. Bagātajām amatpersonām skauž, ka tauta tik lēti iepērkas.
Komentāri: 3 eiro nodoklis stāsies spēkā 1. jūlijā, bet to var nākties maksāt arī par jūnijā veiktu pasūtījumu
Viss šis atgādina gan antīgās pasaules beigu posmu, gan feodālimga beigu posmu, gan bandītikā kapitālisma beigu posmu. Katras 5 minūtes jauns nodoklis. Līdz atkal daļu uzliks uz durkļiem un sāks "nojauna".
Laikam jau Eiropas amatpersonām, kas pelna desmitiem tūkstošus mēnesī, totāli skauž, ka parastā tauta veic sūtījumus un izvēlas lētākos variantus. Tautai tak jāatņem iespēja veikt lētus pasūtījumus. Labāk iekasēs no viņiem papildus nodokli, lai paši var dzīvoties pa VIP ložām, telpām, lidojumiem. Tas ir totāls naudas terorisms pret parasto tautu. Jo diez vai, tie kas pelna desmitiem tūkstošus, iepērkas TEMU vai AliExpress interneta veikalos. Bagātajām amatpersonām skauž, ka tauta tik lēti iepērkas.
Komentēt