Bet varbūt likvidēšanas vietā uzreiz pārdot ārzemju īpašniekiem, piemēru taču netrūkst. Likvidēt ir vienkārši, bet pamēģini sākt darīt, radīt, tirgot! Ko, nevelk? Ņaukāšanai daudz prāta nevajag.
Tās visas ir pilnīgas muļķības, ko mums kā cūkām liek priekšā galvas jaukšanai. Nekādas stratēģiskās domāšanas. Cilvēki, ja arī ir vajadzīgi, tad tikai uz samērā laiku, lai esošajiem ierēdņiem būtu kas nodrošina pensiju, respektīvi, šīs idejas sludinātāji domā tikai par sevi. Pēc tam kaut vai ūdens plūdi, jo cilvēki nebūs vajadzīgi, toties visa pasaule būs pārvērsta par tautību Babiloniju.
Šādi te uzņēmumi, kuri ievazā šeit visādas čurkas, nevis pieņem vietējos, ir vienkārši jālikvidē, latviešiem šādi te nodevēju uzņēmumi ir jāboikotē un jāveicina to bankrots, tas būtu minimālais ko varētu darīt.
Palielas algas nepalīdz. Vārdā nenosauktā pārtikas pāstrādes uzņēmumā, neto (uz rokas) algas bija no 900 līdz 1200 eiro, bet kaut kā vietējie nesteidzās turp doties strādāt, vienam nepatika vēsums, citam mitrums, vēl kādam smagumu cilāšana. Problēma atrisinājās līdz ar ukraiņu ierašanos Latvijā, viņiem nebija pretenziju ne pret vēsumu, ne pret mitrumu, ne pret smagumu cilāšanu. Tas viens.
Otrs ir tas, ka mēs Latvijā jau tā pietiekami labi dzīvojam, ja jau no gandrīz 1.9 miljoniem iedzīvotāju pēc statistikas pārvaldes datiem 400 tūkstoši cilvēku darbaspējīgā vecumā (no 15 līdz 65 gadiem) var atļauties nekur nestrādāt un nekur nemācīties ... 🤪
Migranti tāda veida uzņēmējiem ir derīgi, jo strādā par kapeikām, neuzstāda visādas prasības, nestājas arodbiedrībās, neskrien sūdzēties u.tml. Nav kā ar vietējiem.
Ja tu zinātu likumus, tad zinātu, ka trešo valstu pilsoņiem nu nekādi nevar maksāt "kapeikas". Problēma ir tā, ka daļa Latvijas bezdarbnieku ir pārāk augstās domās par sevi un savām darbaspējām ... 🤔
Daudz gan mums pēdējā laikā saradušies gaidītāji(žduni), nespēj vien atbrīvotājus sagaidīt Tikai atcerieties, ka krievu bumbas nespēs atšķirt krievmīļus, no parastajiem cilvēkiem, par to kara sākumā pārliecinājās Ukrainas krievvalodīgo pilsētu iedzīvotāji.
Tad Very Berry var nodarboties ar savu biznesu Indijā. Nekādu problēmu tur nav, bet Latvijā biznesmeņiem vajadzēs vai nu izmantot Latvijas likumiem atbilstošus darbiniekus vai robotus.
Neaizmirsti, ka, atbilstoši Latvijas likumiem, viesstrādnieku alga nedrīkst būt zemāka par vidējo algu valstī. Tādas prasības nav citās ES valstīs, kurās ieradās viesstrādnieki no Latvijas. VIspirms bija sevi darbā jāpierāda, sākot ar zemāko līmeni, kurš centās,tam parasti bija izaugsme un arī labāka alga. Ja cilvēks grib, viņš strādā bez ņaukāšanas, ja negrib, tad parasti visi citi vainīgi. Es arī negribu, jo pauti traucē! Pierādi pretējo!
Es kampateretajs principa pec needu kur strada indiesi vai citi melnigsnejie,esam ar sievu skatijusies ka vini nemazga rokas,slauka degunu un pec tam pasniedz.Janaizejam est tad ja redzam visus sitos curbanus mes tur est neejam.Ta ka ipasniekiekiem iet liela dala secen klientu kas vairakntendeti un tiribu
Vienai dirsai vajag ogas , lai viņa vilktu dzīvību . Bet man nevajag ne viņas dzīvibu ,ne viņas ogas , ne melno barus . Es izvelku bez melnajiem , ja viņa nevar ,tad lai sprāgst nost .
Komentāri: “Very Berry” īpašniece: “Mēs izmēģinājām arī indiešus... Bez iebraucējiem mēs neiztiksim”
Lai Very Berry īpašniece bankrotē!
Lai Verry Berry īpašniece samaksā pienācīgu algu pašu cilvēkiem!
Šāds uzņēmums jālikvidē!
Bet varbūt likvidēšanas vietā uzreiz pārdot ārzemju īpašniekiem, piemēru taču netrūkst. Likvidēt ir vienkārši, bet pamēģini sākt darīt, radīt, tirgot! Ko, nevelk? Ņaukāšanai daudz prāta nevajag.
Eu jūs tur likvidatori, paši gan jau krutie uzņēmēji, pieklājīgu algu maksātāji, vai kā?
Tās visas ir pilnīgas muļķības, ko mums kā cūkām liek priekšā galvas jaukšanai. Nekādas stratēģiskās domāšanas. Cilvēki, ja arī ir vajadzīgi, tad tikai uz samērā laiku, lai esošajiem ierēdņiem būtu kas nodrošina pensiju, respektīvi, šīs idejas sludinātāji domā tikai par sevi. Pēc tam kaut vai ūdens plūdi, jo cilvēki nebūs vajadzīgi, toties visa pasaule būs pārvērsta par tautību Babiloniju.
Galvenais lai nesamaisās ar krieviem, vai ne Ilzīt.
Kā tos maitas britus un pārējos varēs saprast, pavisam citādi mātes valoda, kas žūžo ausī, kā rāms pavasara vējiņš!
Šādi te uzņēmumi, kuri ievazā šeit visādas čurkas, nevis pieņem vietējos, ir vienkārši jālikvidē, latviešiem šādi te nodevēju uzņēmumi ir jāboikotē un jāveicina to bankrots, tas būtu minimālais ko varētu darīt.
Noteikti neēd krūmellenes!
Lai maksā normālas algas,tad arī vietējie ies strādāt.....
Palielas algas nepalīdz. Vārdā nenosauktā pārtikas pāstrādes uzņēmumā, neto (uz rokas) algas bija no 900 līdz 1200 eiro, bet kaut kā vietējie nesteidzās turp doties strādāt, vienam nepatika vēsums, citam mitrums, vēl kādam smagumu cilāšana. Problēma atrisinājās līdz ar ukraiņu ierašanos Latvijā, viņiem nebija pretenziju ne pret vēsumu, ne pret mitrumu, ne pret smagumu cilāšanu. Tas viens.
Otrs ir tas, ka mēs Latvijā jau tā pietiekami labi dzīvojam, ja jau no gandrīz 1.9 miljoniem iedzīvotāju pēc statistikas pārvaldes datiem 400 tūkstoši cilvēku darbaspējīgā vecumā (no 15 līdz 65 gadiem) var atļauties nekur nestrādāt un nekur nemācīties ... 🤪
Migranti tāda veida uzņēmējiem ir derīgi, jo strādā par kapeikām, neuzstāda visādas prasības, nestājas arodbiedrībās, neskrien sūdzēties u.tml. Nav kā ar vietējiem.
Ja tu zinātu likumus, tad zinātu, ka trešo valstu pilsoņiem nu nekādi nevar maksāt "kapeikas". Problēma ir tā, ka daļa Latvijas bezdarbnieku ir pārāk augstās domās par sevi un savām darbaspējām ... 🤔
Tā arī tā sū latvija izmirs un pārvērtīsies par Bangladešu!
LVelle kā parasti alkatīgu mēslu varza.
Daudz gan mums pēdējā laikā saradušies gaidītāji(žduni), nespēj vien atbrīvotājus sagaidīt Tikai atcerieties, ka krievu bumbas nespēs atšķirt krievmīļus, no parastajiem cilvēkiem, par to kara sākumā pārliecinājās Ukrainas krievvalodīgo pilsētu iedzīvotāji.
“Mēs izmēģinājām arī indiešus..."
.........................
Man pat ir zināmas konkrētās meitenes, kuras augšminētajās darbībās tika iesaistītas!
Tad Very Berry var nodarboties ar savu biznesu Indijā. Nekādu problēmu tur nav, bet Latvijā biznesmeņiem vajadzēs vai nu izmantot Latvijas likumiem atbilstošus darbiniekus vai robotus.
Neaizmirsti, ka, atbilstoši Latvijas likumiem, viesstrādnieku alga nedrīkst būt zemāka par vidējo algu valstī. Tādas prasības nav citās ES valstīs, kurās ieradās viesstrādnieki no Latvijas. VIspirms bija sevi darbā jāpierāda, sākot ar zemāko līmeni, kurš centās,tam parasti bija izaugsme un arī labāka alga. Ja cilvēks grib, viņš strādā bez ņaukāšanas, ja negrib, tad parasti visi citi vainīgi. Es arī negribu, jo pauti traucē! Pierādi pretējo!
Paldies par informāciju - “Very Berry” turpmāk ignorēšu un arī citiem ieteikšu ignorēt!
Vēl nav izmēģināti agrāk ar savu strādīgumu slavenie ķiniešu kūliji.
Es kampateretajs principa pec needu kur strada indiesi vai citi melnigsnejie,esam ar sievu skatijusies ka vini nemazga rokas,slauka degunu un pec tam pasniedz.Janaizejam est tad ja redzam visus sitos curbanus mes tur est neejam.Ta ka ipasniekiekiem iet liela dala secen klientu kas vairakntendeti un tiribu
Dauni, pats spēj izlasīt savus ķeburus?
Vienai dirsai vajag ogas , lai viņa vilktu dzīvību . Bet man nevajag ne viņas dzīvibu ,ne viņas ogas , ne melno barus . Es izvelku bez melnajiem , ja viņa nevar ,tad lai sprāgst nost .
Ari vairums drēbju, ko tu uz savas miesas nēsā, ir ražotas Č(B)angladešā, tur meno ka mudž!
Mellenes vai Latvija ?
Maju tai dirsai vajag nodedzināt
Aizdzina latviešus uz ārzemēm strādāt, lai atmaksātu kredītus par daudzkārt pārvērtētajiem mājokļiem. Tagad vaimanā, ka nav kas strādā.
Komentēt