Komentāri / Sociālā budžeta biezā sega – miljards eiro
 

8 komentāri

PPirktspēja
Cik liels jau ir tas valsts ārējā parāda okupanta Vatikana Pasaules bankai, vatētais deķis?
26.marts, 6:56 Atbildēt
PPofig
Arī .mašjīna līzingā un māja kreditā nav nabadzibas pazime.
Un mulka tarkškis arī Afrikā ir tikai muļķis.
Arī Vatikānā ir tādas pat likumsakaribas
26.marts, 7:38 Atbildēt
ŽŽanis Vācijas
Pamazām ar šiem rakstiem jau sāk cilvēkus lv sagatavot ,ka pastalas būs jālāpaj atkal un ka apsolītā laimes zeme atliekas vēl uz vēlākiem laikiem !!
26.marts, 7:09 Atbildēt
NNu un
Varbut Žanim vēl nav pielecis ,ka tas viruss savas sekas atstās ?
Mazgā rokas un nelien arā no savas kopmitnes !
26.marts, 7:40 Atbildēt
EEzis UK
Latvijā ir 16,5% no iedzīvotājiem valsts sektorā,ES vidēji tikai 9%,UK ap 7,5%, pašlaik valsts maizē LV ir 326 000 ( 2018 gada dati,2012 gadā bija 286 000). Salīdzinot ar ES mums ir 150 000 lieku šoferu dēlu un meitu ,kuri tikai algās vien izmaksā 2miljardus katru gadu,bez telpām kur viņi sēž! Tad miljards tikai reizi ir sīkums.
26.marts, 9:59 Atbildēt
SSarežģīti pat ekspertiem
Jo nav nekādas garantijas,ka sociālā budžeta miljards atkal netiek novirzīts citiem mērķiem! Nav taču Latvijā atsevišķa pensiju fonda,kā citās valstīs!
26.marts, 11:51 Atbildēt
IInta
Bija, kamēr Gofman`/ Pugulis ar saviem glābjamiem citiem židiem tajā pamatīgi neiegrābās un neiztukšija to ar. Atpakal jau visu neatlika un pat netaisās atlikt...
Atlikt taču varneši sataisījušies bija vien to dārgo teisvedību pret viņiem...
Nu jau cits žīds - tā paša Puguļa korišs partijā, klubā -21 un kur vēl tik visur ne... arī palaiž runas, ka vajag tās kārtējās ārkārtas pilnvaras = pieņemt dajebko - MK atvēlēt....
Tātad nākamie tie 'savējie" glābjamie jau stāv rindā, jo no krīzes tāpat nekur neizsprukt...
:(
26.marts, 13:56 Atbildēt
IInta
Mazliet palašiju. Varbūt ārkārtas stāvoklis tomēr ir pietiekami atbilstošs brīdis, lai nocirstu beidzot tās izšmugulētās superlielās pensijas, nosakot valsts pensiju griestus, vēl arī.
Kur tieši - pie kādas atzīmes tos apcirst - paši gan jau ka izdomāsiet... Un.. varbūt šis ir arī labs brīdis ti atziņai par to, ka tos citus līmeņus pensiju uzkrājumiem privātām komrecbankām taču nav ko atdot. Vienmēt tur taču būs "iztukšīts" - pie dajebkurām dižo naudas saimnieku, burbuļpūtēju - augļotāju pašu izraisītajām krīzēm. Priekš kam tad Valsts kase vai Vaslts banka ir galu galā ja reiz mēs it kā neatkarīga valsts tomēr vēl skaitāmies? Suvernīrmonētu vien kalšanai vai kā? Katram tur savu personālo pensiju kontu taču varētu atļauties iedibināt ar, ja reiz valsts ir tās pilsoņu kopums?
?
26.marts, 13:48 Atbildēt