Komentāri / Aptauja: 61% gadījumu ārzemēs dzīvojošie ģimenes dēļ apsver iespēju atgriezties Latvijā
 

65 komentāri

ppurvaputns
feiks. apsvērt nenozīmē atgriezties.un, ja gadījumā kādi arī atgriezīzīsies tad tad, kad būs tur iekrātā naudiņa apēsta tūlīt arī aizgriezīsies.... esmu tādus redzējis. daudzus.
1.novembris 2019, 11:22 Atbildēt
ppurvaputns
nevēlamies. laipni paldies!
1.novembris 2019, 12:27 Atbildēt
AAnda
Purvaputnam patīk anālos caurumus ļurkāt! Geji vienmēr ir naidīgi pret sievietēm noskaņoti.
1.novembris 2019, 12:53 Atbildēt
ppurvaputns
ne jau pret sievietēm, bet pret maukām no sexklubiem.un sutenerēm emmām.
1.novembris 2019, 15:21 Atbildēt
PPurvaputnam jau sen nestāv
Tadēļ arī tāda žults.
Iesaki viņam VIAGRU !
1.novembris 2019, 12:47 Atbildēt
vvisky
purvaputnam kaa reiz staav, bet emmai, kas ir slims pidorass , sen jau nestaav. un to VISI zin.
1.novembris 2019, 15:24 Atbildēt
ggatis
anda, tu esi debils nogribeejis kroplis suteneris. kursh sen nav dabujis . un nekad nedabuus.
1.novembris 2019, 15:29 Atbildēt
kkas ir mainijies
idioti?Kad beigsiet melot? Neviens pie pilna prata cileks nevelas atgriezties jusu maucibaa, kur deputati sev celj algas par 700%! Kad beigsiet melot? nav kas straadaa? Klapejiet ciet saeimu un beidziet rit baroklju bars cilveku sviedrus!
1.novembris 2019, 11:24 Atbildēt
ppurvaputns
mainās jau. - paliek ar katru gadu sliktāk , dārgāk un nabadzīgāk.
1.novembris 2019, 11:26 Atbildēt
BBet es atgriežos daudzkārt
Katru gadu daudzas reizes aizbraucu un atgriežos.
Arī šogad vēl paspēšu gan aizbraukt ,gan atgriezties.
1.novembris 2019, 12:49 Atbildēt
ttraki
tieshi taa, viss lateja paliek dargaks, un viapkaart nabadziiba, posts, IZMIRAATS visa krashnjumaa.
1.novembris 2019, 15:37 Atbildēt
UUga
Toties pirms katrām vēlēšanām bļaujam krievi nāk.Tas nekas,ka Latvijā IKP uz vienu iedzīvotāju ir 15 000 ēras,bet Krievijā 25 000 dolāru un tur cenas vidēji krietni lētākas kā Latvijā.
3.novembris 2019, 8:56 Atbildēt
ccoco
Muļķības, neviens šeit negrasās atgriezties, neviens negrib Kariņa bandai maksāt nodokļus par valsts iznīcināšanu!
1.novembris 2019, 11:31 Atbildēt
KKā tu zini
Tupot pie datora uzminēji ?
1.novembris 2019, 12:49 Atbildēt
nnebiorobots
precizi. neviens normaals , domaajoshh.
1.novembris 2019, 15:38 Atbildēt
UUldis
Izceļošana no Latvijas ir vienvirziena process.
Tie, kas ir pamēģinājuši normālu, cilvēka cenīgu dzīvi, vairs nekad neatgriezīsies, bet tikai brauks ciemoties.
1.novembris 2019, 12:27 Atbildēt
DDiemžēl arī iecelošana
Jo Latvijā 500 000 REFUGE no krievijas pat nepsver domu atgriezties savā nabagmājā.
1.novembris 2019, 12:52 Atbildēt
NNopietni
Atkal krievija zem gultas vai putins skapī? Ar šizofrēniju slimiem labāk klusēt, nekā par savu slimību rakstīt katrā komentārā. Runa ir tikai par latviju un tās "veiksmes stāstiem"!
1.novembris 2019, 13:20 Atbildēt
FFēlis
Kur un kam tā dzīve ir mainījusies? Pilnīgs bezcers. Pie šī saeimas sasaukuma vispār ir vāks. Idioti tikai par to spēj domāt, kā vēl puspliko tautu apkāst.
1.novembris 2019, 12:49 Atbildēt
LLabi ka nemainās
Jo dzive ir skaista.
Draugi forši ,alus garšīgs un šodien ir pietdiena !
1.novembris 2019, 12:50 Atbildēt
wwert
tautas te nav gandriz. palikushi 90%nedomaajosho biorobotu. debila tiesibu debilenju paaudze.
1.novembris 2019, 15:40 Atbildēt
ZZane L
Latvieši savu svēto zemi krievu nezvēram neatdos!
1.novembris 2019, 12:50 Atbildēt
AAkcija
Latvju pupa ceļoja, Anglija būs aizslēgta. Viens, divi, trīs-nu, tu esi brīvs!!!
1.novembris 2019, 13:04 Atbildēt
IIkars
ej arstejies, shiziki.
1.novembris 2019, 15:41 Atbildēt
rrekur
Atgriežās, īslaicīgi, tie, kuriem slimi un ļoti veci vecāki, kurus nav , kam kopt. Bet tas ir tikai uz laiku. Atgriezīsies, atsevišķi cilvēki, kuri tur būs nopelnijuši labas pensijas. Šeit dzīvokļi, komunālie un pakalpojumi ir lētāki. Frizieris ir lētāks 10x. Produkti un drēbes ir lētākas lielajās valstīs.
1.novembris 2019, 13:28 Atbildēt
pprom
Man drīz būs klāt nopelnītā ārzemju pensija. Laba pensija, bet atgriezties nenāk ne prātā. Lētais frizieris nudien neatsvērs zaudējumus, kuri rastos atgriežoties. Pirmkārt mana pensija Latvijā tūlīt tiktu aplikta ar nodokli, kas nenotiks manā mītnes zemē. Otrkārt šeit man ārsts un izrakstītie medikamenti būs bez maksas. Latvijā - dārga un nesasniedzama medicīna. Treškārt šeit man visa veida sabiedriskais transports būs par velti (izņemot taxi un lidmašīnu). Ceturtkārt lielas atlaides elektrībai un citiem komunāliem maksājumiem. Tātad - jābūt vājprātīgam lai atgrieztos!
Bet runājot par slimiem un veciem vecākiem - labāk ir atrast un apmaksāt lai dārgu, bet labu pansionātu, nekā postīt ārā savu dzīvi, atgriežoties tajā bezcerībā. Nu, vai ņemt vecākus pie sevis.
1.novembris 2019, 14:28 Atbildēt
ppurvaputns
nu ir Tev taisnība, ir. bet saki, vai tu Tur esi mājās? ja esi, tad viss ir OK.esmu redzējis Jūs - no turienes atbraukušus uz šejieni atvaļinājumos. nu tikai neliela daļa Jūsu ir laimīgi. lielākā daļa nav ne tur ,ne te. tur riebjas, te - nabadzība.
1.novembris 2019, 15:19 Atbildēt
pprom
Varu tev godīgi un no sirds pateikt par laimi - ja tā vispār kaut kur ir, tad jā, esmu. Jau trešajā dienā Latvijā man sāk gribēties uz mājām...Es varētu nopirkt Latvijā dzīvokli vai māju, un ar savu pensiju dzīvot labāk kā lielākā daļa iedzīvotāju. Bet es negribu.
Man neriebjas mana mītnes zeme. Es te esmu vairāk savējais kā Latvijā. Atgriezts rieciens atpakaļ nepielīp.
1.novembris 2019, 15:38 Atbildēt
ppurvaputns
man ir prieks par Tevi! bez ironijas. esmu redzējis arī tādus- šogad satiku vienu ģimenīti no Īrijas ar baltu toyotiņu apbraukāja kontinentu, esot jau 8000km nobraukuši. Viņi arī straroja, tie netēloja , tie patiešām bija laimīgi tur. Ja nav noslēpums, kur Tu esi un cik ilgi Tev vajadzēja, lai kļūtu tur savējais? pilnīgi ticu, ka vari te daudz vairāk kā mēs-vietējie nopirkt.
1.novembris 2019, 15:43 Atbildēt
pprom
Lai kļūtu par savējo, man vajadzēja ļoti neilgu laiku. Pieļauju, ka man paveicās ar kolēģiem un kaimiņiem. Šķiet, ka apmēram pusgada laikā. Un nu jau esmu šeit 15 gadus. Te jūtos vairāk mājās kā jebkad Latvijā. Arī ģimene pārbrauca pie manis dažu gadu laikā pilnīgi visi. Ir radi Latvijā, bet viņiem katram sava dzīve un problēmas. Un galvenais nav pat pirktspēja. Galvenais ir miers, bez stresa, droši un cerīgi.
1.novembris 2019, 16:48 Atbildēt
ppurvaputns
redzi, man arī te ir mierīgi, es arī nestressoju, bet cita iemesla dēl- kas būs-būs. mēs te visi staigājam kā pa naža asmeni,ja viens solis greizi- tā beigas. bet ar laiku pie šitās kondīcijas pierod.no hazard-no fun!
1.novembris 2019, 17:52 Atbildēt
pprom
Esmu Īrijā.
1.novembris 2019, 16:48 Atbildēt
ppurvaputns
jā, tā varētu būt viena Zeme, kas mani arī interesētu- Īrija. esmu daudz laba par turienes īriem dzirdējis- vienkārši , draudzīgi,dzeroši. mo nabadzības un apspiestības nākuši. kā mēs..... man noteikti patiktu turienes maigais un mitrais okeāna klimats. Kā man patī okeāna smarža! tas ir tas, kas man Latvijā pietrūkst.
Man bija doma 1990 to sākumā uz Īriju braukt un pamēģināt, tad tur bija liela nabadzība un pamestība, es ar savu Vācijas naudu būtu tur varbūt spējis Fuss fassen... bet šodien, hm, nezinu- tur viss dārgs, zemi nopirkt nereāli. man vajag zemi, manī dzīvo tas Latvieša gēns- savs stūrītis, savs kaktiņš.
esmu dzirdējis , ka tur Īrijas dienvidos varot pat okeānā ar delfīniem peldēt. Vai tiesa? un ūdens arī ciešamā temp. neesmu tur bijis, varbūt aizbraukšu kādreiz ceļojumā pa Great Ocean Way ar velosipēdu...... bet varbūt arī ne- nebūs naudas, nevarēšu saimniecību te atstāt un vasaras jau arī te ir brīnišķīgas......
1.novembris 2019, 17:36 Atbildēt
pprom
Ļoti mīlu Īrijas tālo galu, kur dzīvo īstie īri. Dvēseles radinieki latgaliešiem, tādiem kā es - bezrūpīgi, sirsnīgi, nedaudz pavirši un ļoti cilvēcīgi. Wild Atlantic Way ir ceļš, pa kuru gan ar auto, gan velosipēdu, visādi ir iespaidīgs. Donegala ir mežonīgi skaista, un dzīve, un nekustamais īpašums tur ir lēts, ja patīk lauki, nošķirtība un krāšņa daba. Pieradinātais delfīns Fundžijs mīt Dinglē. Vēl viena vieta kur ir vērts būt. Bet ūdens ir auksts visu gadu un vienāds, tā ka īri peldas tagad tāpat kā vasarā.
Emigrantus īri uzņem kā savējos, katram zināms, kāpēc emigrē, katram ir radi pa visu pasauli. Donegalā, Falcarragh ciema tuvumā, ir Raudu tilts. Senos laikos aizbraucējiem nodzēra bēres, jo zināja, ka šajā saulē vairs neredzēs, tad pavadīja uz Derry ostu ejošos līdz šim Raudu tiltam. Aizgājēji aizgāja, palicēji viņus apraudāt palika pie tilta...
Cik ļoti gan pasaule ir izmainījusies kopš tiem laikiem!
1.novembris 2019, 18:14 Atbildēt
ppurvaputns
esmu Kurzemnieks, ar visām labajām un sliktajām mūsu ī[ašibām Bet man Latgaļi no Balviem taisīja guļbūvi. patīkami ļaudis. arī man Latgaļi patīk. viņi ir citādāki kā mēs -lepnie un savrupie Kurzemnieki. viņi ir sirsnīgāki. man gan pagrūti Latgalu valodu saprast.....
1.novembris 2019, 18:25 Atbildēt
ppurvaputns
es zinu. īru Pasaulē ir vairāk kā pašā īrijā. Viņus Angļi kā vergus tirgoja. viņiem aizliedza zirgu turēt, tikai ēzeli. kad biju Vācijā, tur 2 brāli īri visu vienu Vācu krogu izdauzīja! bija atbraukuši strādāt- kabeļus vilk. simpatiska tauta. saki ,kurš ir tas Tālais gals? Dienvidi? Kur atrodas Donegala? kā viņi tur Īrijā runā? vai viņi manu 'merican ease valodu sapratīs?
1.novembris 2019, 18:21 Atbildēt
pprom
Īri Tevi sapratīs. Problēma būs, kad Tu gribēsi saprast viņus...Apmēram tāpat kā kurzemnieks īstu latgalieti. Tālais gals ir ziemeļrietumi. No Dublinas jābrauc cauri Ziemeļīrijas teritorijai kamēr atkal nonāk Īrijas republikas teritorijā. Ja negrib caur Ziemeļīriju, jābrauc ar līkumu, toties skaistāks ceļš, gar okeānu. Tur runā arī Gaeilge, bet angļu valoda dominē jebkurā vietā.
Angļi īrus badā mērdēja, ķēra un veda uz Karību salām pārdot verdzībā, krāsoja melnā krāsā, jo melnie skaitījās izturīgāki un tāpēc vērtīgāki, apspieda sliktāk kā latviešus jebkurš ir apspiedis, viņi vēl septiņdesmitajos gados un pat vēlāk dzīvoja tādā nabadzībā kāda mums ne sliktos sapņos nav rādījusies, tomēr ir labestīgi, jautri, sirsnīgi un godīgi. Fenomens?Kāpēc latvieši ir īgni?
1.novembris 2019, 18:42 Atbildēt
ppurvaputns
Latvieši ir Ziemeļnieki. bet arī Vācieši ir īgni. Latvieši pie visa tā vēl ir arī klusi, neuzkrītoši, pelēki.Tas tālais gals tātad ir kaut kur tur kur ir Bell Mullet. kad biju Vācijā vienmēr klausījos pa NDR 1 ziemeļatlantijas laika ziņas .visbriesmīgākās vētras bija Bell Mullet. ja būs nauda, droši vien ka kādreiz aizbraukšu paskatīties Eire. vai taisnība, ka īrijā ir neglītas sievietes?
1.novembris 2019, 18:51 Atbildēt
pprom
No Belmullet vēl tālāk uz ziemeļiem...Sievietes ir visādas, bet stāvot lidostā uz bagāžas nodošanu nav jāskatās uzraksti, jau pēc publikas var redzēt, kuri ir uz Dublinas reisu. Dāmas mēdz būt svarīgas. Laukos brašās fermeru meitas pašausmīgas, bet pilsētnieces smukas un var būt pat ļoti smukas. Noskaties filmu "Laws of attraction" ar Pierce Brosnan galvenajā lomā, tur Tu ieraudzīsi īsto Īriju, kāda tā bija neilgi pirms manas atbraukšanas. Man sirds silst šo filmu skatoties, pazīstamas vietas, viss pazīstams.
1.novembris 2019, 19:11 Atbildēt
ppurvaputns
I'll try! zini, es Tevi bišķi apskaužu. ar to labo skaudību. Izklausās, ka Tu tiešām esi sev atradis mājas. Lai veicas! vai Tu pilsētā vai uz laukiem dzīvo? es esmu lauķis .sirdī lauķis. es nejūtos pilsētā komfortabli un Vācijā ir tikai pilsētas arī viņu ģerevņas ir manā saprašanā pilsētas ar 5000 iedzīvotāju un vairākiem supermārketiem un bruģētām ielām Un tagad arī vēl ar visu krāsu invazoriem. Tas nav priekš manis. te viss ir pazīstams, tukšs, un katru gadu tukšāks paliek. nekādas vainas- meņše naroda- boļše kisloroda! bet nabadzīgi. arī pārdot neko nevar- tautas maz un tai, kas ir- nav naudas. Te ir drūmi. un varturi tikai snaikstās kā vēl vairāk ko nolaupīt.
cik ir ūdens temp Okeānā? viens labums no dzīves īrijā mums abiem ar ķēvīti būtu- nebūtu jāpļauj siens! varētu zāli ēst cauru gadu! jums, cik esmu redzējis tur pat palmiņas aug! un zivis.... Kā man garšo paša auksti ķūpināta skumbrija..... nē Īrija mani saista anyway.
Uzbur ainiņu- aizbraukšu tur, iepatiksies.... man nebūtu problēmu savu skaisto guļbūvi ielikt konteinerā un uzcelt tur....... Bet atkal sūdi- ar ko jūs tur kurinat? malkas jau tur nav.....bet man ir kamīns un pirts.
1.novembris 2019, 20:17 Atbildēt
pprom
Kurina ar kūdru. Īri paši rok, katrai ģimenei laukos ir savs kūdras purva placis, nu, tur, kur tā kūdra ir. Vecajās mājās ir ar kūdru kurināmas plītis, no kurām var apsildīt visu māju. Palmas ir, jā. Sala ziemās apsalst, bet ataug, fuksijas arī.
Mēs pilsētnieki. Dziļi lauki mani nesaista, nav pierasts.
Lai veicas Tev un Tavai ķēvītei!
Ūdens temperatūra ziemu un vasaru ap +10, nu vasarā varbūt līdz +15 maksimums. Bet visi peldas!
1.novembris 2019, 20:36 Atbildēt
ppurvaputns
nu es arī te +15 peldos! gan ezerā, gan jūrā. kūdra ir OK! mēs krievu laikos mājās arī ar kūdras briketēm kurinājām. Vai Īrijā ir daudz purvi? dzērvenes aug, lācenes.? kādi purvi- augstie vai zemie, tas ir zāļu vai sfagnu?
1.novembris 2019, 20:48 Atbildēt
ppurvaputns
mana guļbūve ir silta, ja tagad ārā saule, tad varu vēl tagad -oktobrī nekurināt- no saules pa logiem piesilst. ja temperatūra ārā lidz kādi-5 tad arī maz jākurina- pāris pagales uz vakaru. ja aukstāks un tipri vēji, tad gan vairāk. bija prieks ar Tevi parunāt! Paldies. mēs abi apm viena vecuma.
1.novembris 2019, 21:00 Atbildēt
BBAIBA
MAN ARI PATIK MITNES ZEMEE. DAZHIEM PAVEICAAS, UN VINJI, JUUTAAS AARZEMEES, TAAPAT,KAA DZIMTENEE.
1.novembris 2019, 15:43 Atbildēt
ppurvaputns
es nevarēju. man tur viss bija, nauda, māju uzcēlu bez parādiem, bet kad uzgriezu uz autobāna A7, kas uz ziemeliem ved ta asaras acīs un gribējās uz Mājām, un , jo ilgāk tur biju, jo vairāk gribēju uz mājā. Untā sajūta, ka esi pārbraucis pāri robežai. jau Igaunijā nobraucot no kuģa un pa sniegoto ceļu dzenot mājās! iebraucām reiz vienā ziemas naktī Rīgā- viss apsnidzis,balts veikalu skatlogi gaiši, pa ielām staigā krievenes kažokos... kā šodien atceros to jauko sajūtu. tas bija vēl 1990 tajos. jedem das seine.....
1.novembris 2019, 15:48 Atbildēt
ppurvaputns
un tad bija 1999.māja pārdota, naudas pilnas kabatas un mēs-te-Kurzemē! apkārt mežs, neviens netraucē, mazais var bļaustīties pēc sirds patikas, nevienam netraucē. tūlīt sāku māju būvēt, kur un kā gribēju! neviens man neko nelika, nekontrolēja! tā bija Brīvība! pēc turienes ierobežojumiem un regulējumiem! kopš tās dienas kā paskatos apkārt tā galvā tikai viena doma- Ak Dievs, kur te ir skaisti! un tas nepāriet.
1.novembris 2019, 16:45 Atbildēt
BBAIBA
BET PURVAPUTNAM PILNIGA TAISNIBA, KA 90% NEJUTAAS AARZMEES LABI. LAI ARI TO, NEKAD NEATZIIS. DEEL NAUDAS, JAU DAUDZ KO PACIESH. BET NO MALAS, TAPAT , VISS IR REDZAMS.
1.novembris 2019, 15:44 Atbildēt
ppurvaputns
That's it, Baiba! tieši tā no malas redzams un kā vēl. pie tam man- ar turienes dzīves pieredzi. man jau nav naida pret jums- Emigrantiem. jūs esat nolādētās kolonijas latatejas noziedzīgas kliķes upuri. jūs izdzina ar badu un nabadzību. kas Jums cits atilka? lieliski, ka vismaz dažiem no Jums ir veicies un esat atraduši savu vietu .Citi jūs te saukā par nodevējiem. es tā nesaku. Man gan bišķi žēl jūsu- latvieši jūs vairs ilgi nebūsiet un Jūsu bērni nu noteikti.... bet neba nu Latvieši ir vienīgie cilvēki es jau ģenētiski arī neesmu Latvietis, es tikai šis Zemes dēls.
1.novembris 2019, 15:53 Atbildēt
ppurvaputns
un ziniet kā es te jūtos- jo ilgāk es te esmu un jo man sūdīgāk iet,jo vairāk man te patīk! ziniet ko es sev pavisam nesen atklāju- nenoticēsiet- Latviešu mūziku jo īpaši Latviešu Country! dievinu!
1.novembris 2019, 15:55 Atbildēt
MMjaa
aizbraukt, lai NEEKSISTEETU lateja, ir nodeviba ? manuprat, taa ir tikai un vieniigi PSIHISKI VESELU CILVEKU UZVEDIBA. nee, ja tev vecaki, vecvecaaki baro, uztur, okei. bet tiem, kuri pashi visu dzive no nulles sasniedz, taadu iespeeju,kaa normaali dziivot, lateja nekad nav piedaavaajusi. pastavigas 3 eknomiskas krizes un briest ceturtaa , tas taa kaa jau ir par daudz. un es UZREIZ, pie pirmaas, izdevibas, mainu pilsoniibu. jo manas majas ir tur, kur, es varu dzivot, nevis BOMZHOT. dziive jau arii atri paiet. lai lateja iet pa burbuli.
1.novembris 2019, 18:28 Atbildēt
ppurvaputns
draugs, te krīze, jeb kā varturi saka- dižķibele ,ir permanents stāvoklis . mēs jau esam pieraduši.
1.novembris 2019, 18:35 Atbildēt
iindepends
kaada skirba, kaadi geeni, kaada tautiba, kaada naacija, kaada pilsoniba. galvenais, lai nebuutu debilizeets degeneraatisms, kas tgd, tiek aktivi, propogandets visos mediju caurumos.
1.novembris 2019, 18:36 Atbildēt
SSaldu dusu
Komunistu pasacińas.
1.novembris 2019, 13:34 Atbildēt
IInts Dislers
Slima suna murgi!
1.novembris 2019, 14:01 Atbildēt
JJumts kurš aizbrauca
Ne ko jau kā virsraksts pārveidots izraujot ciparu un kaut ko no teksta
1.novembris 2019, 14:20 Atbildēt
pprom
Žurnaļugas, nu kā nav kauna musināt cilvēkus un jaukt viņiem galvu! Kāds vientiesīgāks, aizbraucis vēl bērna vecumā var noticēt, ka Latvijā viņš kādam ir vajadzīgs, un salasījies šos reklāmas rakstiņus nodomāt, ka no tiesas var izdzīvot, lipinot māla podiņus, pinot groziņus no klūdziņām, sienot pirtsslotas vai grebjot karotes. Nu neesam mēs Latvijā nevienam vajadzīgi, mūs gaida atpakaļ tikai kā lētos vergus par zupas šķīvi, jo vecie vergi apmiruši vai vairs nav darbaspējīgi, jaunie aizbraukuši vai nodzērušies, bet žurnaļugām maksā par demagoģiskiem aicinājumiem atgriezties pie mīļajiem radiņiem (kuriem patiesībā uzspļaut uz to, kur kurš dzīvo, jo paši sitas kā pliki pa nātrēm), atcerēties rasotos rītus un zemenītes mežmalā...Tpfui!
1.novembris 2019, 14:37 Atbildēt
ppurvaputns
neesat gan vajadzīgi. jau šeit dzīvojošie te nevienam nav vajadzīgi. tikai kā aplaupīšanas objekti.... karotītes var grebt un groziņus pīt, bet tos pārdot būs nereāli, jo pat nolādētais līkdeguņu sludinājumu portāliņš ss.lv sludinājumus liek tikai ar īstiem vārdiem un adresēm, lai varas nodokļu iekasētāji jūs te visus varētu bez pūlēm aptīrīt nelaimīgie grebēji, pinēji un tamborētājas......
Protams, ka mēs te sitamies kā pliki pa nātrēm un te ir bezperespektivņiks. Bet gan rasotie rīti, gan meža zemenītes gan Tā smarža kāpu priedēs karstā jūlija dienā! tās ir Mājas! un dēl tā vismaz es esmu te. un te laikam arī palikšu. bet varturus es nīstu un nīdīšu. varbūt es arī mēginātu doties prom, bet esmu tur bijis. un tur ir riebīgi. te ir nabadzīgi, bet te nav riebīgi. Te Mājas.
1.novembris 2019, 15:15 Atbildēt
ppurvaputns
iet uz vakarpusi,Virs meža skaistās krāsās rietošās saules apmirdzēti mākoņi, man ārā pļavā aiz dīķa ganās ķēve- Latvijas Braucamais! liela, bēra, mierīga. gudrs dzīvnieks. tūlīt beigšu te raspostraņatsa, iešu, vedīšu mājās, viņa man teiks bub, bu bu, es viņai iedošu pāris saldu ābolu no sava dārza. nebūs apkārt neviena cilvēka - viss kā vienmēr. Tad kursim plīti, liksim ko vakariņām vārīt. laikam jēra, pašaudzēta zupiņu.Skanēs Radio2. Draugi- tā ir dzīve. tā jau arī ir laime- dzīvot tā kā pātīk . un man tā laime te ir bijusi visus pēdējos 20 gadus, kopš esmu te. Wish You the same, where ever You may be!
1.novembris 2019, 16:28 Atbildēt
kkustība PIZDOBOLI HISTĒRIJĀ
Kārētējā pseidopatriotiskā pzdobolkapmpaņa. Neviens vispār nesāks klausīties pizdobolpropagandistu paziņojumus, pat ja debilās pizdobolpropagandistes viņam plikas apkārt lēkātu.EJIET NAHUJ UN NEKAITINIET CILVĒKUS AR SAVIEM DEBILŠOVIEM!
1.novembris 2019, 14:43 Atbildēt
ppurvaputns
Draugs, viss ir daudz vienkāršāk- tas ir bizness- viņi apgūst naudu.nekā personīga- tikai bizness.
1.novembris 2019, 15:16 Atbildēt
ssedotto
bomzija ir norakstiita bedre. jabuut dzili slimam, traumeetam, lai sheit atgrieztos. tie,kas patrioti,un slavee sho bedu ieleju, ir nearstejami traumas.
1.novembris 2019, 15:25 Atbildēt
ssedotto
shita agonija rakstaa tapec,ka visi izbrauc. nebus no kaa vairs isti slaukt.
1.novembris 2019, 15:30 Atbildēt
ssoatysj
lai bomzija iet dirst. esmu citas valsts pilsonis. un amen. es dzivoju tur, kur par cilvekiem, kaut mazliet domaa. ar koloniju ir cauri. tur nekas vairs nav glaabjams.
1.novembris 2019, 18:34 Atbildēt
ppurvaputns
nevaru Tev nepiekrist. par kolonijas skumjo nākotni. pilsonība neko nenozīmē. arī man ir 2 koročkas . tas tā izdzīvošanai un kā biļetes. nekas vairāk. svarīgi kas mēs esam savā dvēselē.
1.novembris 2019, 18:45 Atbildēt
ppurvaputnam
aha, pilnigi piekritu :)
1.novembris 2019, 21:04 Atbildēt