Komentāri / Auto apdrošināšanas un sviesta cenas pēdējos gados kāpušas par 60%
 

11 komentāri

TTarāns
Apdrošināšana paliek dārgāka? Tauta sūdigi brauc un sit auto. Ja ievērotu CSN un neizdomātu savus, maksas ietu uz leju.
9.oktobris, 7:49 Atbildēt
EEs pac
Optimists!!!
9.oktobris, 10:13 Atbildēt
DDadzis
Zemo cenu spēlētājs.Vai tas būtu labo darbu čempions kučinskis?Jūtam viņa darba augļus.Un par algu paaugstināšanas samazinājumu_jāsmejas.Augšas grābj ko var.Minimālo algu pat par centu nepaceļ.Kautkad nākošajā piecgadē.Tā kā Latvijā arī ievesta komunistu plānošana-nākošajos ntajos gados,bet tas attiecas uz ne-elites slāņiem.
9.oktobris, 9:08 Atbildēt
LLasītāja I
Tā ir apdrošinātāju alkatība, ko pieļauj mūsu valdība, neregulējot apdrošināšanas polises griestus, ja kaut ko atdod privāto rokās, tad tas jau ir ar to Dieviņu, tas var krāpt un slaukt cik patīk, tieši tas pats ir ar CSDD, katru gadu ceļ cenas tehniskajās apskatēs, sevišķi ceļas transporta nodoklis, it kā mums būtu tie labākie ceļi.
9.oktobris, 10:19 Atbildēt
llapa
musu valdibai visu laiku uzbruk krievi , pilnas bikses , biezi jamazga . tur ari ta nauda aiziet .
9.oktobris, 10:21 Atbildēt
vviesis
Cenas nepārtraukti aug visam. No kurienes rodas oficiālās inflācijas pāris procenti, vispār nav iespējams saprast, jo, pat aviobiļešu cenu kritums nesedz pārtikas cenu pieaugumu. Bet, nu, oficiālie inflācijas rādītāji ir ļoti izdevīgi dažādas markas īstajiem populistiem, kuri var atļauties gvelzt par pirktspējas pieaugumu un dzīves līmeņa uzlabošanos, lai gan realitātē protams nekā tāda nav. Realitātē dzīves līmenis kaut cik normāls Latvijā ir kādiem 15-20% iedzīvotāju, starp kuriem lielākā daļa ir politiķi, viņiem pietuvinātie un tādi vīriņi, par kuriem katru dienu var lasīt, ka viņus "apciemo KNAB" vai citas tiesību aizsardzības iestādes. Oficiālie statistikas rādītāji ir tikai dūmu aizsegs tam visam.
9.oktobris, 12:19 Atbildēt
EESMU LAIMĪGS CILVĒKS
Automašīnas man nav,bet sviestu savā pārtikā neizmantoju!
13.oktobris, 11:21 Atbildēt
BBūs jau labi to Lapa
Ar de Soto palīdzību tiksim galā arī ar viņiem!
13.oktobris, 11:27 Atbildēt
LLaima
Bet visi maksā taču! Kur problēma? Bagāti dzīvojam!
14.oktobris, 17:09 Atbildēt
AAina
To, ka daudz kas paliek dārgāks, neapstrīdu. Bet ir svarīgi, kā uz to paskatās. Kādēļ salīdzinājums ar 2015? Varbūt salīdzināt ar 2007, kas bija pirmskrīzes gads? Pēc krīzes daudzas lietas palika lētākas, - tagad tās atgriežas šajā līmenī.
19.oktobris, 10:25 Atbildēt
LLasītājs
Maizes cenas ir tikai nedaudz atpalikušas!
Vakar, 22:34 Atbildēt