Komentāri / Alkohola akcīze nedod plānotos ieņēmumus
 

16 komentāri

ssvētku sotaciņš
Šahs un mats! Mатом, bļa, матом ...
1.oktobris 2019, 10:16 Atbildēt
aaha
re, pie kā noved bezjēdzīga akcīzes palielināšana!
1.oktobris 2019, 10:25 Atbildēt
AAlkonauts
Tā ir, ka lēmumu pieņēmēji dzīvo citā realitātē. Jau tagad pats lētākais šņabis igauņiem ir lētāks par mūsējo. Un iepriekš arī neko diži neatšķīrās.
4.oktobris 2019, 16:42 Atbildēt
hha ha
Jāpieliek klāt OIK...domājat
1.oktobris 2019, 10:25 Atbildēt
AABC
Biedri! Ejam pareizajā virzienā? Tauta mazāk sāk dzert!
1.oktobris 2019, 11:30 Atbildēt
RRīgas Ceriņu eksperts
Gaidi ar maisu! Vairāk dzer dezodorantus un tualetes ūdeņus ,smaržas :D Vakar jau cilāja jautājumu, ka tie jāpadārdzina.
4.oktobris 2019, 16:44 Atbildēt
NNejēga
Atstrādāt=otrabotaķ?
1.oktobris 2019, 12:22 Atbildēt
MMelānija
Vai ir mērķis tautu nodzirdīt?
1.oktobris 2019, 12:39 Atbildēt
AAnarchists
LV tautu nodzirda valdība ar saviem nekompetentajiem lēmumiem.Normāli cilvēki dzer alu,bet alum LV ir absolūti neadekvātas cenas,protams,tur roku pielikusi valdība ar saviem debīlajiem nodokļiem.Cilvim ar nelieliem ienākumiem ir pieejama tikai bomžiem domātā žļurga palstmasenēs,jo normālu alu nevar atļauties cenas dēļ.Kā tas nākas,ka Prāgā krogā alus krūze 0,5 l maksā 1,3-1,5 eur.,bet Rīgā 3-5 eur?Pie kam Čehija ir daudz attīstītāka valsts ar lielākiem ienākumiem iedzīvotājiem.Prāgā krogā pudele vīna maksā 6-7 eur,bet cik Rīgā?Čehiju piesaucu tāpēc,ka nesen tur biju.Prāgā normāli divatā restūzī vakariņas ,ieskaitot nelielu daudzumu dzērienu, maksā ap 30 ēriku,bet cik-Rīgā?Protams,jāņem vērā arī vietējo"uzņemēju"alkatība,bet galvenā ietekme tomēr ir LV valdības stulbumam nodokļu,nodevu jomā.Tāpēc normāli domājoši cilvēki ,vai nu paši savām vajadzībām paši producē tādu vai citādu šmigu,jeb atpūsties dodas uz ārzemēm.
1.oktobris 2019, 17:32 Atbildēt
LLoģiski
Kad pacēla akcīzi. Tad pa nakti drukāja jaunas cenas. Kad nolaida, esot jāiztērē krājumi. Tur arī veidojās atšķirība
2.oktobris 2019, 7:57 Atbildēt
SSanta
Viltībiņa bija tajā ,ka REALI AKCĪZI SAMAZINĀJA tikai UZ Igaunijas robežas !! Pārējai LV palika LIELĀ akcīze !! Domāts bija ,ka iedzerošie nav kursā cik ,kas maksā .Noticēs sauklim no 1 augusta pazemināta akcīze alkoholam . Un dragās pa veikaliem izpirkt grādīgos !!Kāds naivums no mahinatoru puses!! Grādīgo dzērienu pircēji ļoooooooooooti labi pārzin cenas .Un veikalus kur ,ko var lētāk nopirkt .Ierēdņiem matemātiķiem loģiskās domāšanas iztrūkums
5.oktobris 2019, 14:49 Atbildēt
PPirktspēja
"Ietaupīto" alkoholu pārdod pēc vecās cenas ar jauno, samazināto akcīzi. Pēc tam pārdos par veco cenu, ar "ietaupīto" akcīzi. Abos gadījumos cieš valsts. Kam tiek "otkats"? Skaidri redzams, ka POLITISKAJĀM PARTIJĀM. To biedriem un pietuvinātajiem.
2.oktobris 2019, 9:08 Atbildēt
AAndrejs
Nelietīgie cilvēki nevēlas indēties ar alkoholu un maksāt akcīzi.
Jāpasludina par noziedzniekiem!
2.oktobris 2019, 14:00 Atbildēt
GGlupiķe
Jautājums. Dzert vai nedzert? Ko valdība vēlas?
7.oktobris 2019, 10:35 Atbildēt
BBet uz to ir atkal jāiedzer
Gluži tāpat,kā"Pensiju apgriešana nedod gaidīto ietaupījumu",nra.lv,23.septembris 2009. Jaunā laika/Vienotības ierastajā stilā-vispirms ieviešam,pēc tam domājam!
4.oktobris 2019, 0:19 Atbildēt
JJuris Pigits
Ne jau šņabja akcīze, degvielas akcīze, elektrības OIK piepildīs budžetu.Arī restorāni budžetu nepiepildīs. Ir jāstrādā tepat Latvijā, Veikalu un banku peļņai jāpaliek Latvijā, speciālistiem, tas ir smadzeņu un darba roku aizplūšana jāaptur. Tad varēs runāt par budžeta veidošanu. Nu nav Latvija tā tūristu Meka un nekad arī nebūs. Ja arī kas paspīd no tūrisma pīrāga, tad tās ir tikai rūpīgi salasītas drupačas, pilnīgi bez perspektīvas nākotnē un stabila pamata. 30 gadus valdības vīreļi iznīcinājuši pamatiedzīvotāju ražošanas iedīgļus bez jebkādas žēlastības gan rūpniecībā, gan lauksaimniecībā. Un utopiski mēģinājuši attīstīt tūrismu. Tā varētu turpināt vēl 39 gadus, tikai vai iztiks bez valsts bankrota. Vairāk jau neko nedara, kā tikai izmisīgi rausta nodokļu likumus. Beidzot tak būtu jāsaprot, ka šodienas valstī nepieciešamais dzīves līmenis nodrošināms ar vietējo cilvēku darbu, kas peļņu tērē tepat valstī, attīstot valsts ekonomiku. Neviens ārzemju uzņēmums, ārzemju strādnieks peļņu šeit netērēs vairāk, nekā minimāli būs nepieciešams. Liekas, ka ekanomika ir pats drausmīgākais bubulis visai ierēdņu varza
7.oktobris 2019, 19:00 Atbildēt