Komentāri / Mašīnu izmešu nodoklis balstās melīgos aprēķinos
 

83 komentāri

VVārds
Pēdējā rindkopa apgāž šī savārstījuma augšējo daļu :))
11.janvāris, 5:54 Atbildēt
CCIETI
Privātais autotransports Rīgā ir jāaizliedz vispār. Sākt varētu ar auto nodokli 10 minimālo algu apmērā.
11.janvāris, 17:11 Atbildēt
nnaudu vajag
naudu vajag !
Un, kad vajag naudas, tad izmešus rada pat auto ar izslēgtu motoru !
18.janvāris, 11:52 Atbildēt
KKoks
Lai uzvar pensionāru un bomžu transports - Rīgas Satiksme :D
15.janvāris, 14:49 Atbildēt
ppurvaputns
sure! pati Rīga ir jaaizliedz! augonis manas Zemes miesā!
11.janvāris, 18:41 Atbildēt
vvika
Kad beidzot mums paradīsies franču vestes
11.janvāris, 6:09 Atbildēt
DDOKTORS
ES PAR
17.janvāris, 12:01 Atbildēt
CCaksis
Kolosāls ''likums'' -2013.gada BMW 520d xdrive -80eur ,tā paša gada 1,6 benzīna mazauto-115eur ??!!
11.janvāris, 6:31 Atbildēt
aauto nīdējs
Abi baigi lēti. Vajadzētu desmitkāršot.
11.janvāris, 17:12 Atbildēt
sstudents
CO2 ir vajadziigs augu augsanai. Jo vairaak ir, jo lielaaka raziiba paredzama.
11.janvāris, 6:36 Atbildēt
vvaldis
Ja jau sāk rēķināt nodokli pēc izmešiem,tad jāatceļ transporta nodoklis.Nodokli samērīgi jāpievieno pie degvielas cenas.Ja varēja oik ātri nolemt atcelt,tad tikpat ātri var arī šo problēmu novērst.Tāpat nav saprotami kā Lietuvā,kur nodoklis iekļauts degvielas cenā degviela maksā lētāk kā šeit.
11.janvāris, 7:12 Atbildēt
nnoteikti
Skaidrs, ka sen bija jāatceļ transporta nodoklis.Pie degvielas jau arī ir akcīzes nodoklis, kā tas ir Lietuvā un citās ES valstīs. Tad arī jauno izmešu nodokli jāaprēķina katram individuāli pēc nobraukto kilometru skaita gadā - cik braucu, tik maksāju.
11.janvāris, 7:25 Atbildēt
nnu mums ņem dubultā
transporta nodokli, un lielāku akcizes nodokli , kas nesaprotams. ja pieliktu pie degvielas tos 10 centus (tā aptuveni sanāk tas transporta nodoklis videji) tad nāktos samazināt akcizes nodokli, jo degvielai reģionā jāmaksā daudzmaz vienādi citādi sākas liela kontrbanda . musu valsts ekonomika buveta yz iedzivotāju aplaupišanu nevis uz ražojošu ekonomiku
11.janvāris, 9:29 Atbildēt
mman teikim transporta nodoklis
ir izdevigs pašreizejā variācijā, man divi autiņi ģimenē, par abiem kopā jaunais nodoklis zem 200 eirišiem, kamer degvielu es iztereju apmēram 4 tonnas gadā, ja pieliktu pie cenas tos 10 centus tad es nodokli samaksātu 400 eiro gadā par abiem autiņiem
11.janvāris, 9:34 Atbildēt
vvaldis
Nav taisnīgi uzlikt vienādu nodokli tiem kas nobrauc dažus vai desmitus tūkstošus gadā ja jau rēķina pēc izmešu daudzuma.Akcīzi degvielai arī var paši regulēt pēc vajadzības.
11.janvāris, 10:16 Atbildēt
TTurPie
Zariņa no Saskaņas, viņš to oik afēru cēla gaismā, Lembergs stāstīja, bet mums jau pie varas zombētāji
11.janvāris, 9:56 Atbildēt
OO. Z
Degvielu nu jau pats var ražot majas apstākļos un gandriz par velti ja nezināji
17.janvāris, 14:30 Atbildēt
RReno
3 litrīgs vāğis ,kas nobrauc gadā 1 000 km , maksā vairāk , nekā 1 litrīgs , kas nokurina 40 000km , muļķīši , tad kurš piesārņo dabu vairāk ? Idioti , tad pasakiet ,ka jālāpa budžets , var saprast , ka nemākat rēķināt ! Vai nav jāmeklē franču dzeltenās vestes !
11.janvāris, 7:36 Atbildēt
llauķis
Labāk pasakiet ka transporta ekpl. nodoklis ir tas pat, kas OIK, kas pastāv tikai Latvijā, un ja to pievienos degvielai, tad degviela būs dārgākā Eiropā un tiks pirkta visur citur, tikai ne oficiāli. Vienreiz vajadzētu to tautas slaukšanas mehānismu pārtraukt!
11.janvāris, 7:43 Atbildēt
BBet
ja nēattīsta ražošanu, tad jāatīsta tautas slaukšanas mehānisms, trešās iespējas nav
11.janvāris, 8:46 Atbildēt
vvaldis
Kas notika Francijā var notikt arī citā valstī,kad tautas saliektā mugura sāk iztaisnoties.
11.janvāris, 9:07 Atbildēt
NNoTurienes
Jau revolucija sākās, vismaz galvas cirta kūku ēdājiem
11.janvāris, 9:53 Atbildēt
ppurvaputns
kā man patiktu, kad giljotinē tos, kas no kūkām 28 garus gadus pārtikuši...
11.janvāris, 11:11 Atbildēt
EEtiķis
Vispār jau praktiski jebkura nodokļu paaugstināšana ir melīga. Un jebkuras nodokļu paaugstināšana ir vērsta uz caurā valsts budžeta lāpīšanu. Un kaut arī tas ir acīmredzami, valdība un atbildīgie dienest šādu acīmredzamu patiesību vienmēr ir nolieguši.
11.janvāris, 8:47 Atbildēt
JJuris
Derētu galvu palauzīt, kāpēc tas valsts budžets ir tik caurs?. Aizsardzībai tur daži % , Izglītībai arī daži %, medicīnai arī daži %. pensijām arī kādi 8 - 10%. Tā varētu salasīt ap 50% no budžeta tēriņa. Kur pārējā nauda? Pārējā nauda pazūd izkleķerātajos ārējā parāda % un politisko partiju spēlētā teātra pārvaldes aparāta uzturēšanai un siles barotava izredzēto ''pareizo firmu'' nodrošināšanai ar valsts pasūtījumu. Tas ir tas ''zelta tiltu'' un miljonāru perēšanas inkubātors.
11.janvāris, 11:27 Atbildēt
AAntons Mikoss
% ir no kopprodukta, nevis no budžeta.
11.janvāris, 22:59 Atbildēt
vvaldis
Ārēja parāda procentu nomaksai vien aiziet ap 200 milj,medicīnai no budžeta miljards vēl pusi pacienti piemet.Tos īstos tēriņu ciparus jau neuzrāda,lai tautai ar sirdi slikti nepaliek.
11.janvāris, 14:07 Atbildēt
ppurvaputns
latatejā no valsts kases aldziņu saņem 288000 galvu! Latvijā( tajā no 1918- līdz 1940.) tādu bija 20 000..... un, kā citādi pie bagātības tiksi, ja nezagsi un otkatus nedosi/ neņemsi! kādam jau arī šitā nolādētā karikatūra 28 gadu garumā ir leiputrija. Tikai ne Tautai.....
nauda , viņa jau nepazūd, viņa tikai maina saimnieku!
11.janvāris, 12:35 Atbildēt
oopis no laukiem
Ja pērkam importu,tad nauda pazūd,bet mūs spiež pirkt tikai importu,jo tas ir lētāks,tāpēc,ka tiek nežēļīgi subsidēts ar Latvijas ekonomikai nederīgi augstu valūtas kursu,kurš lobē importu. Kāda ir Latvijas ekonomika? Latvija ir viens liels importa preču lielveikala šķūnis,kurā mēs par aizņemtu naudu pērkam citu valstu preces. Valdošā nomenklatūra,baņķieri un visu veidu spekulanti uzvārās,bet tauta grimst parādos un nodokļos. Pasaule sāk mosties,bet mūsu liberastu mafija savu kursu nemaz netaisās mainīt un stiķē jaunu kangaru valdību,lai kursu nebūtu jāmaina. Ir jānacionalizē LB,jāatjauno tādus valdības budžeta ieņēmumu avotus kā muitas tarifus,kurus maksās spekulanti,nevis parādos un nodokļos iedzītie valsts iedzīvotāji. Liberālisma murgs ir beidzies un mums vajadzīgsa valdība kas atjaunotu ražojošu nacionālo ekonomiku,lai Latvija kļūtu par ražojošu cehu,nevis lielveikalu šķūni.
11.janvāris, 13:13 Atbildēt
hhmm
Pērku tikai importu - burkānus no Lietuvas, kartupeļus no Somijas, Sīpolus no Zviedrijas, sviestu no Lietuvas (kurš 47% lētāks!), krējumu no Igaunijas. Vai nav pārsteidzoši, ka vietējie pat pārtikas produktus, par konkurētspējīgu cenu, uzražot nav spējīgi? OIK vai kas??
11.janvāris, 17:19 Atbildēt
ppurvaputns
tur jau ir tā nelaime, ka vairums ir tik nabagi, ka pērk to,kas ir lētāks. Lētāks ir 2 iemeslu dēļ
1. tāpēc, ka ir subsidēts
2. tāpēc ka ir sūds
Atceraties vienu- labi un lēti nemēdz būt! ir vai nu labi , vai lēti!
Un vēl es pateikšu, ka ēdiens nedrīkst būt lēts! ir jāsāk no otra gala- cilvēkiem ir jāļauj nopelnīt pietiekoši, lai varētu tie atļauties labu , pašmāju ēdienu un nevajadzētu uz to taupīt un skaitīt kapeikas. Un - pats galvenais- nedrīkst cilvēkus tā ar nodokļiem aplaupīt kā to dara šitā izmirāta koloniālā administrācija! te viens kaut ko raksta par komunismu, kurš neatgriezīšoties.. Me not that sure 'bout it at all!
11.janvāris, 18:22 Atbildēt
PPatiešām no laukiem
Pirms raksti šāda veida savārstījumus, pameklē korektu un patiesu informāciju, nevis balsties uz "viena tante teica". Komunisms nekad LV vairs neatgriezīsies...
11.janvāris, 16:12 Atbildēt
oopis no laukiem
Vai prasība dzīvot saskaņā ar EKONOMIKAS likumiem tavuprāt ir komunisms? Patiesībā runa ir ,nevis par komunismu,bet par to,ka liberastu valdība veido Latviju kā sociāli bezatbildīgu valsti,kura tērē vairāk nekā pelna! Pameklē PATS korektu un patiesu informāciju, nevis balsties uz "viena tante teica"!
12.janvāris, 9:22 Atbildēt
ppurvaputns
ļoti pareizi! un ne tikai Latvijas banku, bet jānacionalizē ir visas bankas! jābūt savai naudai. un jānacionalizē visi infrastruktūrai nozīmīgie uzņēmumi un lielveikalu ķēdes! arī visa zeme drīkst piederēt tikai valstij- visai Tautai un lauksaimniekiem to saprātīgos apjomos drīkst tikai iznomāt bez atlīdzības tāpat kā individuālo māju celšanai. Plutokrātija ir beigusies! nenovēršami nāk liels kreisi konservatīvais pagrieziens! un es būšu pirmajās rindās!
Darba augļiem ir jāpiedar darba darītājam!!!!!
11.janvāris, 14:16 Atbildēt
kka dati falsificeti
jau nav sevišķi liela nozime, jo, jo nodokļu likmes jau nebalstās ne uz kādiem aprēķiniem, bet vienkārši tika noteiktas uz urrāaa lai vairāk naudas iekasētu. aprēķini drīzāk ir balstiti uz autoparka statistiskajiem datiem kādi autiņi ir valstī un tad pēc tiem vadoties noteica nodokļu summas lai iegūtu plānoto pieaugumu
11.janvāris, 9:24 Atbildēt
VViss ačgārni
Kad mainīsies domāšana,pamainīsies arī kārtība.
11.janvāris, 9:33 Atbildēt
SSloka
Pastaigājiet pa Jūrmalu, tik daudz vietās malkas apkure, ka ziemā var nosmakt no izmešiem
11.janvāris, 9:52 Atbildēt
ppurvaputns
vēl jau arī ogles! tās smird ehtīgāk. bet =- dīvaini , kā komūņiju laikos ar tām kurinājām un neviens nenosprāga!Sveiciens Slokai! manai bērnības Zemei!
11.janvāris, 11:09 Atbildēt
ppurvaputns
Vai Tu vecs Slocinieks/ ce? Vai atceries Ugunsdzēsēju depo ar torni pie pārceltuves. Uz Kosmonautu ielas, pie krievu internātskolas? Tā bija tāda ar dzeltenu apmetumu apmesta koka divstāvu māja, apmetums bija nobiris un varēja rezēt skaliņus un pujušas blankas stūros. Man liekas, ka viņai priekšā bija pat baltas kolonnas koka.. Ar skatu uz Lielupi....Grants salu Lielupē, kur ar liellaivām veda no upes smelto granti?
Dzelzceļnieku veikalu blakus frizētavai Raiņa ielā , ''Zaļo ''veikalu tālāk uz Lielupes pusi? Tur vienmēr blandījās Stūrmaņu Janka, tas vecais alkoholiķis, kas no puspudeles alus varēja visu atlikušo dienu vāvuļot? Kinoteātri ''Stars''? Pretī Maizes veikalam, tai veikalā maizīte tā smaržoja!Es tur vēl filmu ''Lielās Lācenes dēli'' par indiāņiem skatījos! Uz stūra starp to kino un Ventspils šoseju bija arī tāds apaļs stiklots paviljons. Gan vairs neatceros kā to sauca un kas tur bija iekšā- dzertuve laikam. Neatceros kāpēc viņu nojauca, laikam bija dedzis,bet neatceros vairs.Atceries to parku pie dzelzcela , kur tas krievu zenītlielgabals ar visiem riteņiem uz postamenta stāvēja. Mēbeļu veikalu tai zemajā sapujušajā koka mājā pretī baznīcai uz krustojuma ar Leona Paegles ielu?! Tai baznīcā mani mazītiņu pa kluso nokristīja mācītājs Siļķe. Viņš nedrīkstēja -komūņiji bija aizlieguši viņam sprediķot.Es gāju Jūrmalas 1. vidusskolā, tajā pie stacijas tai parkā, tur pat bija koka estrāde toreiz! To nodedzināja.Un netālu Utiļserjo iepirkšanas kantoris Pufaikciemā. Skolai ziemeļos bija stadions.... pāri ielai uz Raiņa ielas bija aptieka no pelēkiem akmeņiem,mēs no skolas pēc Cvitamīniem rullītī par 6 kapeikām un hematogena uz turieni skrējām. Pie skolas durvīm bija nolikti dežuranti, lai nelaistu mūs ārā...un Dārzeņu veikalu Paegles ielai otrajā pusē. Tur man mamma nopirka baigi garšīgu mango sulu! Made in India, bleķa buņdžā tādā ap litru. Visgaršīgākais , ko jebkad esmu dzēris! Viņa bija tik aromātiska un bieza! Tur tai veikala sētā rudeņos izbēra no kolhoziem atvestus kartupeļus ar samosvalu, es ,nākot no skolas, tos ņēmu, nomazgāju upē un grauzu zaļus.... tik daudz atmiņu saistās ar Sloku, kaut tur man tikai Omīte dzīvoja pie mazās upītes Sapieru ielā, manas mājas bija Vaivari. Upītē mēs pavasaros nārstot ejošos asarus ar žebērklļiem dūrām. Zem tilta.
11.janvāris, 14:09 Atbildēt
kkurzemnieks
ja jau dizeļauto ir tik videi draudzīgi,kapēc no2020 gada lielās auto būves firmas pārtrauc auto ražošanu ar dīzeļ dzinējiem? klukstiņš un valdošā kliķe krāpj tautu!
11.janvāris, 10:38 Atbildēt
FFredis
BMW x6 3.0 dīzelis - nodoklis 144, bet Chrysler Town Country 3.5 benzins/gāze - nodoklis 708. Bet loģiski domājot, vajadzētu būt otrādāk...Izskatās, ka nodokļa aprēķins taisīt tā, lai tas neskar elitšu auto.
11.janvāris, 10:53 Atbildēt
NNejēga
Bez CO2 maksājuma iekļaušanas degvielas cenā vajadzētu iekļaut arī prasību likumdevējiem pierādīt domāšanas spēju esamību! Izslēgt iespējamību, ka lēmumus pieņem bezsmadzeņu radijumi!
11.janvāris, 10:54 Atbildēt
ppurvaputns
celiet tik vien savus nodokļus! jo vairāk celsiet- jo mazāk maksāšu! jau 2 gadus par auto nemaksāju Un nekad, nekad vairs jūsu izmirātā nemaksāšu !Manā gadījumā nodokļu skrūve ir pārvilkta un vītne tai norauta..... mani pilnīgi vienaldzīgu atstāj jūsu nodokļu apjomi.
11.janvāris, 11:04 Atbildēt
ppurvaputns
draugi, esmu sācis rakstī rokasgrāmatu kā nemaksāt nodokļus maximāli. Būs interesanta lasāmviela. varat pie manis pieteikties exemplāram ar veltījumu. Protams ,pārdodu bez PVN, akcīzes uc nodokļiem!
11.janvāris, 11:06 Atbildēt
BBaurs
Kangaru režīms agonijā, meklē risinājums, kur un kā vairāk iekasēt, lai attālināt visaptverošu krahu
11.janvāris, 11:17 Atbildēt
ppurvaputns
krahs un kolapss šai izmirātā ir nenovēršams. Viņi var arī atslābināties- tas viņiem garām neaizies! 28 gadi ceļā uz elli ir sasnieguši destination!
11.janvāris, 11:23 Atbildēt
ppurvaputns
nekas jauns- viss 4 maija izmirāts balstās melīgos aprēķinos un ir iedibināts no čekas stukačiem . Tiem, no tiem maisiem....
11.janvāris, 11:44 Atbildēt
aalise
tāpēc ka esam aitas ,tāpēcpie varas esošie tautu iznīcina,sāksim domāt un darīt
11.janvāris, 12:05 Atbildēt
ppurvaputns
mēs jau darām- mūkam, uzdiršam šai varai un viņu izmirātam, nemaksājam viņu laupošos nodokļus. un gaidām latatejas nāvi.
Ko mēs citu vēl varam darīt?! iet demonstrācijās, kas nevienu neinteresē? vai varbūt piedalīties ''vēlēšanās'' bez izvēlas, kuru rezultatus saskaita cimdari?!
11.janvāris, 12:32 Atbildēt
AAnsis
Lūdzu kvalitatīvu informāciju par elektroauto ekoloģisko pēdu, kas pierādāmi ar pārbaudāmiem faktiem. Citādi nevar saprast, kas ar ko jāsalīdzina.
11.janvāris, 12:15 Atbildēt
ppurvaputns
nekas cits Tev nav jāsalīdzina! pietiks, ka spēsi salīdzināt savus ienākumus ar idevumiem!
11.janvāris, 12:29 Atbildēt
FFēlis
Nākošās paaudzes uzzinās, ka co geita bija lielākā afēra cilvēces vēsturē, lai pagrieztu vēstures ratu par labu Pasaules valdības varas sagrābšanai.
11.janvāris, 12:36 Atbildēt
ppurvaputns
sākās ar CO2 , bet ''progresīvākās'' atejas kā tas, kas ir izveidots no Vācijas-BRD kalifāts jau ir tikuši ievērojami tālāk- tur jau cīnās ar NOX - slāpekļa oksīdiem un Feinstaub- smalkajiem putekļiem! tā kā - ir vēl kur iet! un vispār- iekšdedzes motorus aizlegs drīzumā un pavērsies milzu iespējas Rikšām un ēzeļu vilkmes taxometriem! Bio- ecco!
11.janvāris, 12:48 Atbildēt