Komentāri / Vairs necer atgūt visus valsts ieguldījumus "Liepājas metalurgā"
 

45 komentāri

SSaša
Toties maksātnespējas administratori savu paņēma un paņems...bet valsts... ?nu kā parasti !
13.marts, 15:35 Atbildēt
LLM
"Vienotibu" tiesa.
13.marts, 15:40 Atbildēt
OOiks
Nu lai kāds vel saka ka oik banda nav pelnijusi augstako soda meru , gan jusu nozuegumi iedzis ka pa jusu bernus ,maitas !
13.marts, 15:56 Atbildēt
kkurš tad cerēja
???????????????
13.marts, 15:58 Atbildēt
SSkumjais Bruņinieks
Vienotības mākslas darbs!!!! Lai visi Vienotības politiķi atmaksā valstij zaudējumus...ar "valsts vīru" lācīti - Dombrovski priekšgalā. Kāpēc IR pētnieciskā komanda nevarētu papētīt LM afēru un Vienotības lomu tajā???
13.marts, 16:00 Atbildēt
ttaisni riebj!
bet, savulaik, mūsu augšas dainoja lakstīgalu mēlēs, ka viss taču ir tik finansiāli izdevīgi un pamatoti, profesionāli droši un garantēti
13.marts, 16:03 Atbildēt
JJogijs
Man tik viens jautăjums.. vai par šito nepienāktos nāves sodi daudziem atbildīgajiem?!!!Tik tă patrioti lielie,kur tad mĕs esam saimnieki savā země?!!!!A ū?!Kur es prasu!!!!
13.marts, 16:18 Atbildēt
FFredis
Nu ko tauta? Patīk laikam ka komunistu čekistu banda strādā? Šogad atkal "vēlēšanas" un, kad šī banda skaļi bļaus, ka krievs nāk, padomājiet, kurš te saimniekoja šos neatkarības gadus - "labie čekisti un komunisti" (visa valdošā koalīcija)
13.marts, 17:35 Atbildēt
NNejēga
Priecīgas pohiņas, mērkaķi!
13.marts, 17:37 Atbildēt
oo
Причина простатита раскрыта! Никогда не вздумайте трогать...
13.marts, 17:50 Atbildēt
vvendetta
Uzņēmumam vērtība ir tikai tad,kad viņš ir darbaspējīgs,ja tas nestrādā,tad to pārdot var tikai par lūžņu cenu! No šīs atziņas izriet secinājums,ka uzņēmumu jāpārņem valstij un jāatjauno uzņēmuma darbību,jo paskatieties kas notiek Pasaulē - Tramps ASV ievieš muitas tarifus tēraudam 25 % apjomā.
Paklausieties ko saka ASV prezidents Tramps www.youtube.com/watch?v=TgRMleKy_5I
Tikai kongress un senāts (mirovaja praviķeļstva) viņam to neļauj realizēt.
13.marts, 17:57 Atbildēt
iivars.
Cik privātie uzvārījās,kamēr valsts stulbojās.
13.marts, 18:16 Atbildēt
SShadowVoice
Ha-ha-ha!
Atgāniet paši sev: kas ievēlēja valdības, kas šādu sistēmu radīja? Kas ir Latvijas ierēdniecības/advokatūras/maksātnespējas administrātoru/notāru, utt. pamats?
Noteikti taču sliktie krievi, vai ne?
13.marts, 18:24 Atbildēt
//
paldies repsim, dombrovskim un kastroļgalvjiem, kuri ievēlēja šos kangarus un tēvzemiešus, kuriem pielīp nauda no likvidētām bankām, ...
13.marts, 18:27 Atbildēt
AAdvokāts
rotšildmēslu krančels ļipmanels zagšanā bija tikai verdziņš.
13.marts, 18:33 Atbildēt
ffakts
Nu nav Latvijā saimnieka,nu nav diemžēl :(
13.marts, 18:48 Atbildēt
MMr. Susurs.
Es ari domaju , ka nespes visu atgut.. Galas mashina spes atgus visu. Domaju , ka tiesu izpildrakstu laiks ir beidzies.. Varbut saksim 90 gadus. Man nav ko zaudet. Bet Jums Latvijs mesli ir ko zaudet... Lai mazais cilvecinsh dzivotu, ir liela oligrhu cuka janishauj.. Ueverijiet laku kad uzrakstitd komentars.. Medibas rit saksies.. Mazie pet divas nedelas nepies, kad jums jau ziedos.. Par sevi kluseshu... Kade es godigi nopelnito navessodu sanemshu..
13.marts, 18:49 Atbildēt
MMr.Susurs
Es cienu gimenes vertibas, bet man varguli nav vajdzigi. Damas jajit savus virus pashas stradajat ka raganas ub viriem pautus nelaujat kasit Es ienistu slaistus, bet mani ienist visi salisti. gimenem, kas doma ka es * Filmets Cita kontinenta ) youtu.be/fmPbVutAJ9Q
13.marts, 18:52 Atbildēt
mmākslīgi nogremdēts uzņēmums
Mākslīgi nogremdētais savulaik veiksmīgais uzņēmums - bagātas valstis neatļaujas to, kā šķērdējas Latvija. Bagātās valstis atbalsta savus uzņēmumus. Šeit liela loma, cik saprotu, bijusi arī OIK afērai
13.marts, 18:56 Atbildēt
mmr.Susurs
Es nerdzu latvieshus. Vargulu bars un nespejnieki. Visi latvieshi tikai man blakus... Man meitina n rit deguntinu nobuchoja un aizmuka. Un es nopietns virs izkusu , ka saldejums. Es nezinu, ka pusaudzi palaist pasaule. Vajag , bet nevaru.. Ja nu manu mazo apbizhos, un mes dzundlu machi pec tam ieradisimies... Maza cienishu tavu izveli, bet ja snaiperis shaus lai dzivi veidotu, tad puedod. paps nelaus, meitu veidot par lupatu ne tikai pie mums, bet ari Latvija.. Mani mazie jums youtu.be/1a-pFoPJ4Tg
13.marts, 18:59 Atbildēt
MMr.Susurs
Domaju papuki pashi vel skola naks. Nu mes puikas un savadak. Bet meitene ir 3 kartas vairak aizsargajama, Un nedod dievs kads musu meutam launu izdaris. Es ticu gimenes vertibam. Bet godigi sakot pats baidos no savas meitinas pusaudzes Nu lai zaud nevainobu ar nabagu.. Vinas manna varbut ari apmaksas pec tam zhigalo pakalpojumus. Bet mani pakalpojumi bus par brivi. Sesks , kas ielida mana dzive nekad un nekur nenoslepsies. Pec par meitas samaitashanu bez gimenes merkas, atshausim no sakuma.. Meitas ir mulkes, bet ppikiem meitas ir juvelierdarbs..
13.marts, 19:07 Atbildēt
nnoorganizējiet zastavaM77 eksportu no Serbu Republikas(Krainas) uz Makapu !
kurš putniņš agri ceļas , agri saluka deguntiņu.
13.marts, 19:07 Atbildēt