Komentāri / "Lidl" lētums Lietuvā ir nedaudz pārspīlēts
 

83 komentāri

PPirktspēja
:) Kas sedz šādu "lēto iestāžu" nesaņemto peļnu...Arī jūs. Pidari latam noteica septiņreiz samazinātu tā patieso vērtību. Ekonomikas pamats ir vienāds minimalais darba atalgojums..PASAULĒ. Tā diem rinair, lidliem un tamlīdzīgiem aiziet jūsu nesaņemta finansu starpība. bet, kā var veidot "otkatus"!!!
18.jūnijs, 6:24 Atbildēt
GGert
Par cik uz smirdīgo maksimu gadiem neejam, tad glupi ir salīdzināt cenas ar maksimu. Gaidām, kad vērs lidlu pie mums.
18.jūnijs, 6:59 Atbildēt
TTak par ko vispār bazars
Ari Lietuvas zemās cenas ir izdomajums.
Bet cilvekiem patik būt it kā gudriem . Un it kā saprast ,kā pareizi jarikojas ar naudu. Seviški tiem ,kam naudas nav ,un kuri vienmer ir bijuši pilnigakie Buratīno naudas lietās.

Starp citu ,jabrauc uz Spāniju pec vīna ,daudz letaks kā Latvijā.
Un uz Ganu pec banāniem .
Un uz Norvēģiju pec REMAs garnelēm 2kg pakā
18.jūnijs, 7:19 Atbildēt
TTā viš i
Neaizmirstam par sidru Francijā un alu Čehijā.
Čāča Gruzijā baigi lēta ,ari Boržimi uz pusi lētāks kā Latvijā
18.jūnijs, 7:41 Atbildēt
IIlzīte Milzīte
Bet degvielas cenas lētums Lietuvā gan nav pārspīlēts , ņemot vērā ,ka tur ir klāt vēl braukšanas nodoklis , tā kā nepūt pīlītes !
18.jūnijs, 7:48 Atbildēt
iilzīte muļķīte
pzņem Cirkulī klienta karti
tev būs lētāka degviela kā Lietuvā !!!!!!!!!
jo līdz pat 7 centi atlaide uz litru n, plus vēl vari bulciņu loto na haļavu dabūt


bet venecuēlā vēl lētāk
18.jūnijs, 8:45 Atbildēt
IIvars
Tāda degviela ka cirkuli un citos tankos izņemot nesti tad jau labāk kājām iet.
18.jūnijs, 22:04 Atbildēt
FFigaro
cirkuli un degvielu paldies plus vel nedalies .
18.jūnijs, 11:16 Atbildēt
nnosaciti
tā kā bieži cauri lietuvai braucu, tad varu teikt ka apmeram katru piekto reizi cena ir vienāda vai pat dārgāk nekā pie mums. lietuvā cenas degvielai mainās un samērā strauji uz augšu uz leju, kamēr mums tas notiek lēni
18.jūnijs, 10:12 Atbildēt
RReksis
Izskatas ka cilvek milais lietuva neesi bijis vismaz visu so gadu ja neesi redzejis ka tur degviela vienmer ir vismaz pa 10 centiem letaka .
21.jūnijs, 13:25 Atbildēt
UUldis
Lietuvā vienmēr viss ir lētāks, tur nav ko salīdzināt!
18.jūnijs, 7:57 Atbildēt
TTā ir
jo nabadzīgāka valsts , jo mazākas cenas
Re kā igauņi brauc uz Latviju lidlot
18.jūnijs, 8:46 Atbildēt
MMaximas klients
Nesen biju Lietuvas Norfā. Biju dzirdējis, ka arī tur ir lēti. Tomēr biju vīlies, jo pārsvarā viss tieši tāpat kā pie mums, jo arī preces tās pašas. Lidl jau tās cenas dabū tik zemas, ka paši ražo lētus pakaļdarinājumus. Piemēram, čipsi tieši tādā pašā oriģinālā iepakojumā, kāds ir tikai un vienīgi Pringles čipsiem. Pa gabalu nemaz neatšķirsi. Un cena patīkama. Tikai tie jau nekādi Pringles čipsi, bet Bulgārijā ražoti pakaļdarinājumi. Un tā tur ar visu.
18.jūnijs, 9:03 Atbildēt
AAnete Ose.
Biju Šauļu Lidl pirms 2 nedēļām un cukurs tur maksāja 50 centus.
18.jūnijs, 8:26 Atbildēt
ccik tonnas nopirki
lai ceļojums atmaksātos vajadzētu kādus 600 kg
18.jūnijs, 8:47 Atbildēt
TToliks
Ceļojumos nebrauc lai tie atmaksātos
18.jūnijs, 15:41 Atbildēt
vvispār
Ai ka klabina izcilnieki
18.jūnijs, 16:10 Atbildēt
ZZigis
Lai nostiprinātos tirgū cenas domājas būs ļoti pievilcīgas, jūs jka tūlīt sāksies Lidl nomelnošanas kampaņa, jo Selveru, Prizmu jau profesionāli izspieda. Lidl ir daudz stiprāks, kā Rimi un Maxima kopā. Cerams drīz atvērsies un parādīs vietējiem targašiem viņu vietu.
18.jūnijs, 8:43 Atbildēt
zzini kas mani smīdina
kāpec tik merkantīls un alkatīgs cilvēks , kāds esi tu , pats nav targašs ?
tak kļūsti par uzņēmēju un peldies naudā pats
18.jūnijs, 8:48 Atbildēt
SSmīdina tas
ka visādi esošās valdības skavinataji turpina tik pļūtīt
18.jūnijs, 16:11 Atbildēt
eesti pois leti pois
Prizma uzcēla rindu jaunu veikalu, kas sāka plaisāt, ļodzīties un vēl visādi aizdomīgi izskatīties, bet mūsu būves eksperti teica, ka viss tur esot šokolādē un nebrukšot kā zolitūdes maksimas. Prizma vienkārši aizgāja no šiem veikaliem. Grostionas ielā ievācās maksima, bet saharova iela pēc ekspertīzes ir slēgta un vaļā nav atvērta, savukārt Riga Plaza visu laiku gaudoja sirēnas nez kāpēc. Tagad vairs negaudo - vai nu ir atslēgtas vai arī tā bija mērķtiecīga darbība pret Prizmu. Somi aizgāja un pareizi izdarīja, šajā korupcijas perēklī nav iespējams atrast taisnību. Izcili labs veikals bija ar labu preču kvalitāti. Labāku par Rimi un maksimu. Kadf braucu uz Igauniju, vienmēr eju iepirkties.
21.jūnijs, 10:37 Atbildēt
HHee
Mēs arī dažreiz aizšaujam uz Šauļiem. Tīri tā - plezīra pēc. Benzīnam cena varbūt atmaksājas, bet vinnēt neko nevinnējam. Nav arī tas mērķis. Tomēr fakts ir nenoliedzams - par 100 eiro iepirkuma rati Lidlā ir daudz pilnāki, nekā Latvijā.
18.jūnijs, 9:07 Atbildēt
dddd
plezīra pēc uz Igauniju nekad neesat aizbraukuši ?
varbūt tad nebūtu par kapeikām jāraksta ?
18.jūnijs, 9:20 Atbildēt
hhaha
Rokišķos pērku pustonnu dīzeļa reizē un man atmaksājas to vest uz vienotības nodokļu režīma latviju,plus pills auto ar būvmateriāliem,kas arī leišos ir lētāki,tad pārtiku,kas arī leišos ir lētāka.
18.jūnijs, 9:38 Atbildēt
ffelbe
Lūdzu konkrētāk, kādi tad būvmateriāli Lietuvā ir lētāki? Nevajag muldēt!
18.jūnijs, 11:03 Atbildēt
ccik jocīgi ka esi nabags
jo stulbs tavs bizness
ved uz igauniju !
uzvārīsies daudz vairāk
18.jūnijs, 10:04 Atbildēt
TTa ir
Tiesi taa! te komentos daudz maximas fanu...
18.jūnijs, 12:34 Atbildēt
UUna
Lai es brauktu peec paartikas uz citu valsti
18.jūnijs, 9:09 Atbildēt
LLila
Nu tak nebrauc, ej kājām.
26.jūnijs, 12:40 Atbildēt
AAnna
Mēs arī 2x mēnesī prieka pēc aizbraucām, ceļš ideāls mazliet vairāk kā 100 km., pirms tam apskatāmies internetā kam atlaides, šeit jau neiet runa pa naudu, bet pa principu, starp citu Šauļos ir labs tirgus, Norfa, Lidl un degviela lētākā. Latviešu numuri tur gandrīz pusei mašīnu brīvdienās, veikalu stāvvietās.
18.jūnijs, 9:22 Atbildēt
vvot šitas ir labs
nez ko lai saka zviedri vai norvēģi ?
viņi principa pēc var braukt uz jebkuru valsti pasaulē ddddddddd

bet laikam viņiem ļimonadņiku nav tik daudz

p.s. Bet uz Čurļona muzeju Kauņā bijusi tak tu ne reizi mūžā neesi , vai ne?
18.jūnijs, 9:26 Atbildēt
nnemelo
nav lētāk , jā uz emocijām varbut ka liekas it sevišķi ja šejienes cenas no galvas nezini, un gribas "taču ietaupit", bet lētāk nav. tas ka sortiments mazliet savādāks, tas ari vis.plus vēl ceļš (nu uz degvielu to var kompenset, bet ari ne vienmer ir kad leisos ari tā dārgāka)
18.jūnijs, 9:46 Atbildēt
nnav nav
lētāk, jo man te ir jāraksta un jāstāsta cik lv viss ir ideāli
18.jūnijs, 16:13 Atbildēt
uun ko tas mainis
es jau kad lidl atv;erās leišos biju caurbraucot ieskrejis salidzināt. tad bija videji 10% lētāk nekā latvijā. bet tas jau bija tikai dažus mēnešus pirceju ievilināšanai. vēlāk cenas izlidzinājās. kad atverās robeža ar braucu , nolemu intreses pēc paskatities ari veikalos. izņemeju 3 veikalu ķēdes, lētāk nav gandriz nekas (nu stingri meklejot lētāk atradu olas par 5 centiem 10 gab lētākas un selgas cepumiem atlaide bija, vis) gaļa pat dārgāka nekā pie mums. gaļas izstradajumus gruti salidzināt nav jau identiski, bet ar palika iespaids ka dārgāki..... bet soctīklos vēl joprojām cirkulē blēņu stāsti par to cik lēti iepirkušies, tā ka gaidiet savu lidl latvijā, mēnesi vai divus būs lētāk lai jūs "noķertu"un tad vis tāpat, viņi jau nāk pelnīt
18.jūnijs, 9:42 Atbildēt
nnesaprotu
Tad par ko tu uztraucies? Blēņu stāsti vai tas, ka cilvēkiem būs lielāka izvēle, kur iepirkties izņemot kaksimu un rimi?
18.jūnijs, 9:49 Atbildēt
ees neuztraucos
es vienalga pamatā iepērkos polijā lidz pat olām pienam utt. maizi tikai te pērku kad beidzas (bet ar tad pamatā cepu mājās no gatavajiem maisijumiem. es tikai pastāstu naivajiem ka tādas lētās lietuvas preces ir izdomājums un ari lidl latvijā būs ēti tikai īsu bīdi
18.jūnijs, 10:16 Atbildēt
LLila
Protams ka no gataviem maisijumiem, ja pat mīklu pats nevar iemaisīt. Un gvezt ar mazāk vajag, nu nepatīk nebrauc un nepērc. Bet kas gribēs, brauks un pirks. Nevienam atļauju neprasīs.
26.jūnijs, 12:44 Atbildēt
PPolija dārga
Izdevigak Ukrainā
18.jūnijs, 10:49 Atbildēt
aar visu
vīzu?
18.jūnijs, 11:33 Atbildēt
TTu no plaukta esi nokritis vai
UZ UKRAINU NEVAJAG VĪZU
18.jūnijs, 13:14 Atbildēt
IIngus
Nu ja nokavējāt paris gadus ! Agrak braucu katru menesi , pec tam cenas izauga un nebija vairs jegas braukt !
18.jūnijs, 9:46 Atbildēt
zzinu
Ja cilvēks dzīvo pierobežas ciematā kur nav lielveikalu,tad protams ka atmaksājas braukt pie ''braļukiem''. Ir tāda mazpilsēta Skaistkalne no kuras līdz Biržai LT(tur ir gan Maxima,Rimi,Norfa) ir nepilni 25km pa asfaltētu ceļu. Savukārt līdz Bauskai ir nepilni 35 km,un puse ceļa pa grunti.
18.jūnijs, 9:49 Atbildēt
mmelais
Pasūtījuma raksts
18.jūnijs, 9:53 Atbildēt
ppoh
Izskatās, ka komentāros rimi un maksimas pārdevēji uztraukušies - šīm veikalu ķēdēm, lai konkurēt ar preču cenām, nāksies samazināt pārdevējiem algas...
18.jūnijs, 9:53 Atbildēt
VVērotājs
Interesē arī plašāks ekonomistu vērtējums par to, kādas sekas būs lielo veikalu tīklu konkurencei saistībā uz darba vietām. Arī Tukumā, kur iedzīvotāju skaits ir neliels un pirktspēja tāda, kāda nu ir, drīz būs blīvs lielo veikalu - MAXIMA, RIMI un pēc īsa brīža arī LIDL izvietojums. Un pilsētā ir vēl citi mazāka mēroga veikali. Kāds no tiem noteikti izputēs vai būs spiests samazināt darbību... Vai vispār tiek veikts kāds sociāli ekonomisks vērtējums pirms ceļ veikalus vienu blakus otram... Ir vietas, kur veikalu nav, bet ir, kur tie viens otru nīdēs laukā, taču tas nav tikai nedzīvs veikals,'- aiz tā stāv cilvēki, kas zaudēs darbu u.tml.... Kas vispār Latvijā regulē veikalu izvietošanu? Vai arī tas atstāts pašplūsmā ar vilku likumiem?
18.jūnijs, 9:55 Atbildēt
JJancis
Braukšu un braukšu. Degviela 84. centi kelopši 3.50 kg - mums 7, saldumi uz pusi lētāki. Gaļas arī. Saldžuks 29.kapeikas parasti ņemu kādus 50 gab. Pērku pat tādas lietas kā maize piens. Ceļs 130 km. Braucu ik mēnesi ietaupu paikā točna vienu trešdaļu no paikas budžeta + vēl dīzels. Bet Jūs nebrauciet būs mazāk cilvēku. Tur it "Dārgi"
18.jūnijs, 10:00 Atbildēt
uun tā visi auto kļūst šroti
dažos gados jebkurš auto pārvēršas par šrotu šitā braukājot
tad nopērk nākamo lūzni , tur kur lētāk ? teiksim leišos ...ar pārkruķītu spidometru ....
un laiž tālāk pa vāveres riteni

ja nopirktu , kaut reizi dzīvē , normālu jaunu auto ( nu kaut Lietuvas salonā , hehe ) tad nekad tik stulbi savu īpašumu neiznīcinātu
18.jūnijs, 10:08 Atbildēt
BBobis
Cilvēks, braucot uz Lidlu, mēnesī nobrauc 130km. Gadā tie būtu 1080km. Nu gan pateici - dažos gados jebkurš auto pārvēršas par šrotu šitā braukājot !!!!! Izskatās, ka esi paņēmis līzingā jaunu auto un nolicis garāžā, lai slaucītu no tā putekļus. Laikam esi tā saucamais svētdienas braucējs. Mašīnas ir domātas, lai brauktu. Es pa Pierīgu riņķojot, gadā uzrullēju 20.000km.
18.jūnijs, 12:21 Atbildēt
NNejēga
Bet ko darīt, ja nav īpašas vajadzības un gribēšanas tā vienkārši šurpu-turpu braukalēt, kā tādus 20000 uzrullēt?
18.jūnijs, 16:50 Atbildēt
AAinis
Auto pa šrotu pārvēršas braukājot pa Latvijas ceļiem, pabrauc pa Rīgu pēc gada mainīs visas oriģinālās bukses, gribēju ar bērniem aizbraukt uz Zvārtes iezi ceļš vienā trepē apgriezāmies un braucām atpakaļ. Brīnos pa vietējiem kas lauž mašīnas tur katru dienu. Lietuvā, Igaunijā ceļi ideāli.
18.jūnijs, 10:17 Atbildēt
AAtļausiet pasmaidīt
Ko nu pļurksti! Es trīs reizes savai tačkai esmu pamatīgi ielocījis riteņa diskus. Labi, ka bija dzelzinieki, nevis ļitoki, tie būtu pesec. Un visi šie gadījumi taisni braucot pa labajiem leišu ceļiem. Arī viņiem ar ceļu remontiem ir problēmas.
18.jūnijs, 13:21 Atbildēt
aaini
nu skatoties kur tie ceļi. pie šauļiem ceļš leišos ir tik sūdigs ka reti kur latvijā tādu atradīsi, pie tam tā ir maksas maģistrāle kurai vinjete jāpērk kraviniekiem nevis kautkāds lauku celiņš
18.jūnijs, 10:21 Atbildēt
jjanci nemelo
latvijā gaļa lētāka nekā leišos jebkurā veikalu ķēdē vai tā butu maxima lidl vai norfa. latvijā es lāpstiņu bez kaula un ādas pērku videji pa 3,50 kamēr leišos lētākais bija lidl pedejās dienas nocenotā pa 3,90 pārejais videji 4,5 eiriši kg.
18.jūnijs, 10:19 Atbildēt
VVērotājs
Varbūt kaut ko mazliet sajaukšu, jo neko iepriekš nepierakstīju, bet Ogres šosejas malā, braucot virzienā NO Rīgas, sākumā bija tikai viens liels veikals, un tas bija tūlīt AIZ Ogres, Tad sāka celt vēl divus veikalus - plašus t/c - PIRMS Ogres. Viens no tiem bija Maxima, otrs... nosaukums jau aizmirsies, bet bija smuks veikals. Tas ļoti drīz neizturēja un pazuda... Pirms Ogres uzbūvētā Maxima tātad uzvarēja to veikalu un būtībā likvidēja arī to, kas AIZ Ogres. Tam nācās mainīt savu tirdzniecības politiku, un tagad pat nezinu, kas ar to ir, jo sen nav braukts tajā virzienā... Kāpēc jādara tā, ka tikko kādam sāk veikties, tā klāt ir cits, kas visu sagrauj? Vai tas ir izdevīgi Latvijas iedzīvotājiem? Nē. Bet kādam (kādiem) tas noteikti ir izdevīgi. Taču - kāpēc mums ir valdība un visādas iestādes un instances, un padomes, un konsultanti, un... tie visi attīstībā pieļauj tikai divus soļus uz priekšu un vienu atpakaļ? Var būt arī citāds soļu ritms, tikai ne vienmērīgs virziens uz priekšu...
18.jūnijs, 10:14 Atbildēt
BBobis
Man jau liekas, ka tā saucas konkurence. It kā esot pierādīts, ka tā nākot par labu patērētājam. Tevis piesauktais veikals, acīmredzot, konkurenci neizturēja. Tas nozīmē, ka Maxima atnāca ar zemākām cenām un pircēji izdarīja izvēli. Turklāt nevar teikt, ka Maxima uzvarēja konkurencē negodīgi, jo dempingu tā nepiekopj. Maksimai visos veikalos cenas vienādas un ilgtermiņā noturīgas. Nezinu par kādu veikalu tu runāji, kas uzcelts kopā ar Maximu un tagad vairs nav, bet Ogrē šosejas malā jau ilgu laiku ir lielais Rimi. Tā kā nesatraucies, jo Maximai arvien ir līdzās konkurents.
18.jūnijs, 12:31 Atbildēt
SShadowVoice
IMHO - pasūtījuma raksts. Nedz kāpēc neko tādu mūsu "neatkarīgā žurnalistika" neraksta par RIMI/MAXIMA ;-)
Kas maksā - tas pasūta rakstus ;-)
18.jūnijs, 10:18 Atbildēt
bbidlo
Šitos rakstus pasūta lidls pats, lai čakarētu mozgus tādiem, kā tu.
18.jūnijs, 13:23 Atbildēt
OOme
Ilzīte Milzīte , pat aspirīns Lietuvā ir lētāks !
18.jūnijs, 10:43 Atbildēt
HHe he
Un jatu zinātu ,cik tas aspirins maksā Ukrainā
18.jūnijs, 10:51 Atbildēt