Dž.Spot - Sarunas par jūtīgām tēmām

Sarunas par jūtīgām tēmām: Aiks Karapetjans

Par kinorežisoru īso dzīvi un armēni Latvijā, par kino valodu - franču valodu un “horror” žanru, par “vajag aizmirst sevi” un to, ka laiks ir tas, kas nosaka labu kino, par kino festiem un kincenēm, par ilūzijām un vilšanos, par diasporas nāciju un filmu, “kurā gribas dzīvot”. 

Dž. Spot: Agnese Rozniece

Par mehānisko, 15 gados noslīpēto kapacitāti - dziesmu rakstīšanu un “es neesmu tikai dziedātāja”, par tēva influenci un vīriešiem ar skrūvgriezīti, par “bērni un dziesmas top guļamistabā” un mūziku kā stratēģisku projektu, par jauno censoņu “nolikšanu” realitātē un dzīvi, kas balstās uz dabas noteikumiem.

Sarunas par jūtīgām tēmām: Agnese Rozniece

Agnese Rozniece raidījumā "Dž.Spot" stāsta par mehānisko, 15 gados noslīpēto kapacitāti - dziesmu rakstīšanu, par tēva influenci un vīriešiem ar skrūvgriezīti, par mūziku kā stratēģisku projektu, par jauno censoņu “nolikšanu” realitātē un dzīvi, kas balstās uz dabas noteikumiem.

Dž. Spot: Ainārs Šlesers

AINĀRS ŠLESERS par “farsovčika” un sparingošanas periodu, par peļņu no “brillēm - kaķenēm” un “nebija vienā dienā viss ir labi”, par vērtību “esi atradis īsto cilvēku” un biznesa plānu “pieci bērni” un sapni par vismaz divdesmitpieciem mazbērniem, par “nolēmu iet politikā” un runāšanu bez pierakstiem, par “ Latvija - bagātākā pasaules valsts” un “esošā vara raustās no Šlesera”.

Sarunas par jūtīgām tēmām: Jānis Zaržeckis

Jānis Zaržeckis raidījumā Dž. Spot stāstīs par 3D brīvību un pirmo privātpraksi Latvijā, par “visu pasauli izārstēšu” un spēju modelēt “upgrade” vai “downgrade”, par to, ka cilvēks ir “softs” jeb informācijas nesējs, un par dēliem, par politiku un makdonalda gaismu no Koelju grāmatām, par “atkal kaut kas jauns, kaut kas interesants” un “dzīve nav līnija!”

Dž. Spot: Edgars Grišulis

Edgars Grišulis stāsta par to, kas apreibina, par alķīmiju un “kuģi, kas jāstūrē” - kokteiļbāru Londonā, par viskiju kopš 1492.gada un mucām, kuras taisa no ozolkoka, par cieņu pret kokteiļa sastāvdaļām un īsu pamācību kokteiļu gatavošanā, par neighborhood bar “Gimlet Nordic” un “to, ko ir aiz tā, ko Tu redzi”

Dž. Spot: Deniss Aleksandrs Ševeļovs

Deniss Aleksandrs Ševeļovs raidījumā Dž. Spot stāsta par sešām līdz astoņām stundām telefonā ik dienu un digitālo renesanses laiku, par influenceriem un sabiedrības iedvesmošanu, par modes stilu un podkāstiem, par vērtībām un homoseksualitāti, par sabiedrisko dialogu un “es esmu savā vietā”.

Saruna par jūtīgām tēmām: Deniss Aleksandrs Ševeļovs

Deniss Aleksandrs Ševeļovs raidījumā Dž. Spot stāstīs par sešām līdz astoņām stundām telefonā ik dienu un digitālo renesanses laiku, par influenceriem un sabiedrības iedvesmošanu, par modes stilu un podkāstiem, par vērtībām un homoseksualitāti, par sabiedrisko dialogu un “es esmu savā vietā”.

Dž.Spot: Dāvids Krūmiņš

"Dž.Spot" raidījumā viesojas Dāvids Krūmiņš - TV šova zvaigzne un bijušais militārists.

Sarunas par jūtīgām tēmām: Dāvids Krūmiņš

Raidījumā "Dž.Spot" Dāvids Krūmiņš stāsta par “melnā avs ģimenē” un “jauna skola-jauna dzīve”, par kriminālpasaules romantismu un “es paņēmu atkal visu uz sevi”, par “mana ģimene ir mana mafija” un leģionārs kā dzīvesveids, par dzīves adrenalīnu un “būšanu Raskoļņikovs”, par to, kad un vai var nošaut cilvēku, un, ka “pamostoties no rīta, pasaku, esmu labs cilvēks”.

Dž. Spot: Dace Rukšāne-Ščipčinska

Saruna ar vienu no ex-sievām un “piedod, ka esmu bijis sūdīgs vīrs”, par vīru-burātāju un sēnēm, par putnu vērošanu vai lūrēšanu, par romāniem, kuru tapšanai vajag jūru, un naivumu politikā, par “dzīve notika” un “tagad Tu raksti jau kā rakstniece”.

Dž.Spot: Ivars Godmanis

Par to, ka dzīve ir sevis laušana, un “es neesmu biznesmenis”, par politiķa gaitām un “katra paaudze ir mīkstāka”, par dubulto morāli un to, ka latvieši ir sociāli domājoši cilvēki, par “katru dienu skaiti, cik Tev ir skaidrā nauda” un ekonomikas transformāciju, par kaislībām un veģetatīvo distoniju, par “jāzin ir vēsture!”, jo vēsture dod atbildi, kas mēs esam identifikācijas ziņā, un prezidenta vēlēšanu rezultātu prognoze.

Dž.Spot: Armands Puče

Par “esmu žurnālists - neesmu līdzjutējs” un dzīves kvalitāti, pārstartējot sevi, par sarkano dzejnieku Raini un raiņologiem, par Latvijas likteņa izspēlēšanu un kultūras dotācijām no uzņēmējiem, par režīmu, kas noliedz varoņus, un metodisku cilvēku “izgriešanu”, par par personāžu “apaudzēšanu” un dzīves krāsām, par “ravēt!” un “ietrāpīt otrajā pusītē”.

lasītākais