Huppa pavasaris – krāsains arī pieaugušajiem

 
©Publicitātes foto

Sagaidot pavasari, mūsu kaimiņvalsts Igaunijas zīmols Huppa, kura īpašā firmas zīme ir augstas kvalitātes vēja un ūdens necaurlaidīgi apģērbi, akcentē, ka jau tradicionālajai bērnu apģērbu kolekcijai ir būtisks papildinājums - apģērbi arī pieaugušajiem, līdz pat 3XL izmēram.

Īpaši vīriešiem

Jau pērnā gada ziemā Huppa uzsāka eksperimentu - ražot apģērbu ne tikai pavisam maziņiem un lielākiem bērniem, bet arī viņu mammām un tētiem, piedāvājot tādas pašas audumu kvalitātes apģērbu līdz pat XL izmēram. Un, lai arī oficiāli zīmols sevi joprojām piesaka kā bērnu apģērbu ražotājs, jau šā gada laikā tas tiks mainīts. Mainīsies arī Huppa veikalu iekārtojums un jauno kolekciju izkārtojums, priekšplānā izvirzot apģērbu tieši pieaugušajiem, turklāt īpaši akcentējot, ka zīmols domā ne tikai par mammām un maziem bērniem, bet arī par vīriešiem. Jo mammas savā starpā sačatojas - viņas jau zina, kas ir vislabākais viņu mazuļiem, un ka Huppa arī mammām šuj gan siltas ziemas jakas (pagarinātās parkas) un mēteļus, gan siltinātus starpsezonu plašķīšus, gan stepētas starpsezonu jakas.

*Starp citu, Huppas nākamajā rudens/ziemas kolekcijā būs ļoti gaumīgi vīriešu apģērbu modeļi - gan siltās parkas, gan dūnu jakas - līdz pat 3XL izmēram. Jo pagājušās rudens/ziemas sezonas piedāvājumā vīriešu apģērbs bija tikai līdz XL izmēram, bet, veidojot jauno kolekciju, tiek ņemts vērā pircēju pieprasījums.

Ar foto attēlu apdruku

Kā ik katru pavasari, arī šogad daudzu vecāku iemīļotais bērnu apģērbu zīmols, kas Latvijas tirgū pazīstams jau 12 gadu, piedāvā jaunu un priecīgi krāsainu kolekciju - gan vēja un ūdens necaurlaidīgus kombinezonus mazuļiem, gan virsdrēbju komplektus (vējjakas un bikses) bērniem un pusaudžiem. Tie ir bāzes modeļi, vispopulākie Huppa apģērbi, kas nemainās, un, kas svarīgi - arī cena pagaidām nemainās. Ir tikai jaunas krāsas un jauni raksti, turklāt šā pavasara aktualitāte ir audumi nevis ar līdz šim ierastiem zīmējumiem, bet ar foto attēlu apdruku - ar ziediem, ar dažādiem mīļiem dzīvnieciņiem, ar sporta automašīnām. Bet no pagājušās sezonas nāk līdzi pircēju jau atzinīgi novērtētais perlamutra audums, kas, atkarībā no apgaismojuma, rada hameleona efektu.

Protams, Huppa nemitīgi radoši attīstās un ik gadu rada arī ko pavisam jaunu, un šajā pavasarī kolekciju papildina ļoti glīti un meitenīgi romantiski plašķīšu modeļi mazajām dāmītēm. Gan vienkrāsaini, gan puķaini, gan rakstaini. Zēniem nē, viņiem ir klasiskās jakas, bet - ar jaunām apdrukām.

*Nepalaidiet garām! Pagājušo sezonu modeļi (noliktavas atlikumi) visos trijos Huppa veikalos (Zemitāna ielā 6, Lielirbes ielā 27 un Brīvības gatvē 323, Rīgā) iegādājami ar 20% atlaidi.

100% ūdensnecaurlaidīgas bikses

Tāpat šajā pavasarī tiek piedāvātas bērnudārzos jau ļoti populārās Huppa plānās lietus bikses. Tās ir divu veidu: no ūdens un vēja necaurlaidīga, bet elpojoša materiāla, un 100% ūdensnecaurlaidīgas, kas neļauj izmirkt ne pastaigājoties lietū, ne dauzoties, lēkājot pa peļķēm. Tās ērti uzvilkt gan uz džinsiem, gan trikotāžas legingiem (meitenēm). Ideālas mūsu mainīgajiem laikapstākļiem. Bet, tā kā gumijotais audums, kas nelaiž cauri mitrumu, arī neelpo, tas nav domāts valkāšanai visas dienas garumā, vien uz pāris stundām. Šo produktu līniju atzinīgi novērtējušas tieši bērnudārzu audzinātājas, kuras to iesaka mazuļu vecākiem - lai bērni ik dienu un jebkuros laika apstākļos vismaz uz brīdi varētu iziet svaigā gaisā. No tāda paša materiāla ir arī jakas, ja nu tiešām visu vajag 100% ūdensnecaurlaidīgu - vai dodoties garā pastaigā pa lietus pielijušu mežu vai laivu braucienā.

Lielajiem puikām un drosmīgajām meitenēm

Ja pagājušā pavasara kolekcijā Huppa eksperimentēja, piedāvājot plašķus ne tikai meitenēm, bet arī sievietēm un stepētas jakas gan mazajiem, gan lielajiem, tad, eksperimentam attaisnojoties, šajā pavasarī zīmols piedāvā vēl vairāk jaunu modeļu - gan ar pavisam plānu, gan ar mazliet biezāku pildījumu, tostarp jau pircēju atzinību iemantojušās sieviešu parkas ar lietus kapuci un nadziņu. Un, kas svarīgi - šajā pavasarī tās pieejamas līdz pat XL izmēram. Ja būs pieprasījums pēc vēl lielākiem izmēriem, tad gan būs jāgaida līdz nākamajai sezonai. Savukārt vīriešiem (līdz XL izmēram) sašūtas gan jaunas sportiskāka stila stepētās jakas - ar un bez kapuča, gan klasiskās pavasara jakas. Un šā pavasara eksperimentam - arī rūtainas, ar sporta automašīnu attēlu apdruku. Lai noskaidrotu, vai arī lielajiem puikām tādas patīk.

Ja sākotnēji koši krāsainie un puķainie pavasara plašķīši tika šūti tikai meitenēm (no 128 centimetriem), tad pagājušogad no šiem pašiem audumiem tie tika sašūti arī sievietēm (no S līdz XL izmēram). Mammas un meitas varēja ģērbties identiski. Iespējams, ne katra sieviete uzdrošinās iziet pavasara ielās tik puķaini pamanāma, bet - Huppa ir arī par romantiskajām un drosmīgajām.

*Der zināt! Starpsezonu stepēto jaku pildījumā ir sintētiskās dūnas, kas pēc struktūras ir gaisīgas, ne tik blīvas kā sintepons. Savukārt audums ir pārklāts ar poliuretāna membrānas kārtu - tā ir plēvīte ar mikro porām, kas aizkavē ūdens iekļūšanu izstrādājumā, aiztur vēju, saglabā siltumu, taču vienlaicīgi ļauj iztvaikot mitrumam, tādējādi nodrošinot ķermeņa termoregulāciju. Tieši audumu kvalitāte nodrošina Huppa apģērbu izturību pret jebkuriem laika apstākļiem.

Trikotāža, cimdi, cepures, šalles

Pavasara kolekciju papildina arī cimdi, cepures un šalles jaunajai kolekcijai pieskaņotās krāsās. Tāpat arī mīksta flīsa auduma kombinezoniņi pavisam maziņiem un flīsa jaciņas un bikses gan zīdaiņiem (no 74. izmēra), gan pirmsskolas vecuma bērniem. Un, protams, arī trikotāža - pirmsskolas (no apmēram divu gadu vecuma) un sākumskolas vecuma bērniem. Ar to Huppa sevi spilgti pieteica aizvadītajā rudens/ziemas sezonā, piedāvājot augstvērtīgas trikotāžas krekliņus, džemperus, svārkus, kleitas, legingus, cepures un apļveida šalles. Ar ko šī trikotāža ir tik īpaša? Tās sastāvā ir 95% kokvilna un 5% likra. Tā ir reizē diezgan blīva un elastīga, arī formu saturoša (neizstaipās) un - ar labu krāsas noturību (drīkst mazgāt 40°C). Tā gan bija eksperimentālā kolekcija, un tās turpmāko attīstību noteiks pieprasījums Latvijas tirgū. Ja bērniem un vecākiem patiks, ka virsdrēbes iespējams saskaņot ar tikpat stilīgu trikotāžas apģērbu, iespējams, nākamajā rudens/ziemas sezonā šī kolekcija tiks papildināta ar jaunās sezonas kolekcijas krāsām un rakstiem.

*Materiāls tapis sadarbībā ar Karinu Račko, Huppa LV vadītāju

Jaka STENNA € 64,90;

Mētelis LUISA € 78

Parka JANELLE € 83,50

Vējjaka JANEK € 67,90

Lietus bikses € 19,90

---

HUPPA FIRMAS VEIKALI RĪGA: Brīvības gatve 323 ( pretī t/p Alfa) Zemitānu iela 9, Zemitānu centrs Lielirbes iela 27, tirdzniecības centrs Bolero

+ Rīga:
“Baby Store” , Stabu iela 45, Ganību Dambis 31; www.babystore
“Bubis” , Veldres iela 40; www.bubis.lv
“Liberi.lv”, Brasas iela 29A; www.liberi.lv
“Bērnu Mode”, Augusta Deglava iela 120; www.bernumode.lv

Jēkabpils:
“Bebriņš”, A. Pormaļa iela 12; www.bebrins.lv

Daugavpils:
“Colibri”, 18.Novembra iela 133; www.colibrionline.lv

Jelgava:
“Mini-S”, Mātera iela 28;

Ādaži:
“Maijiņa”, t/c Apelsīns, Rīgas gatve 5;

Valmiera:
Agate” ,Upīša iela 8;

Madona:
Duets”, Poruka iela 3;
“Rakari”, Saules iela 7;
“Pekausis”, Saules iela 39B;

Limbaži:
Agate” , Rīgas iela 5;

Talsi:
“Hugo” ,Rīgas iela 8;

Ventspils:
“Ventspils Bērnu centrs” , Raiņa iela 19