Ārzemju privātskolu un valodu nometņu izstāde 1.decembrī Rīgā viesnīcā Radisson Blu Hotel Latvija

 

Nepalaidiet garām vienīgo Latvijā specializēto izstādi, kurā piedalīsies pasaulē zināmu vidusskolu, starptautisko koledžu un valodu nometņu direktori un vadošie speciālisti.

Iepazīstieties ar mācību iestādēm un to piedāvātajām programmām, kas paver labākās iespējas mācībām pasaules top universitātēs: pamatskolas un vidusskolas programmas Lielbritānijā, ASV, Kanādā, Vācijā un Šveicē.

Sagatavojieties mācībām pavasara vai vasaras brīvlaikam labākajās valodu skolās, kas rīko mācību programmas ar angļu valodas apguvi kombinācijā ar aktīvu atpūtu, ekskursijām un dažādiem sporta veidiem.

Uzziniet vairāk par mācību finansējumu, stipendiju saņemšanas iespējām, speciālajiem piedāvājumiem un atlaidēm.

Izstādē piedalīsies arī vadošās ārzemju izglītības aģentūras Baltic Council for International Education un Meridian Group, kas palīdzēs komunikācijā ar izstādes dalībniekiem un dokumentu noformēšanu mācībām ārzemēs.

Izstādes laikā izglītības aģentūra Meridian Group atklās jauno 2019.gada svešvalodu braucienu sezonu, ieskaitot populārākos braucienus skolēniem, jauniešiem un pieaugušajiem uz Lielbritāniju, ASV, Kanādu, Vāciju, Franciju, Kipru, Maltu un citām valstīm.

Visiem izstādes apmeklētājiem - labākās atlaides un speciālie piedāvājumi! 1.decembrī Rīgā, viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija (Elizabetes ielā 55) konferenču centrā.

Izstādes darba laiks: 10:00 - 16:00 Ieeja bez maksas.Sīkāka informācija par izstādi un pilns dalībnieku saraksts: www.balticcouncil.lv

Izstādes rīkotāji:

BALTIC COUNCIL FOR INTERNATIONAL EDUCATION
Ģertrūdes iela 33/35, Rīga, t. 67317627
info@balticcouncil.org
www.balticcouncil.lv

Izglītības aģentūra MERIDIAN GROUP
Ģertrūdes iela 33/35, Rīga, t. 67311610
Kuldīgas iela 17, Ventspils, t. 63607870
info@meridian.lv
www.meridian.lv