ūdens saglabāšana

16:03
Polijā nezināmas personas iznīcināja bebru dambi, lai tos aizdzītu. Saskaņā ar “Zielona Interia” teikto, spītīgie dzīvnieki to vietā uzcēla septiņus jaunus. Dambis atradās mežā netālu no Poznaņas. Bebri atteicās pamest savu izvēlēto vietu un ātri uzcēla septiņus dambjus, ievērojami palīdzot mežsaimniekiem.