Televīzijas kanāla STV Pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra." Magone Šutoviene demonstrē pašas radīto dzērienu vasarai, kas ne tikai lieliski garšojot, bet arī nedaudz reibinot.
Šovā "Saimnieks meklē sievu" iepazītā Magone Burka, kura nu dēvējama par Magoni Šutovieni, STV Pirmā! raidījumā "Slavenības. Bez filtra." kopā ar vīru centušies izvēlēties istabas durvis, taču nav spējuši vienoties, atklājot, kurš ģimenē ir galvenais pelnītājs.
Jau ziņots, ka ar jaunu sezonu pie televīzijas «STV Pirmā!» skatītājiem nonācis skandalozais realitātes šovs «Slavenības. Bez filtra», kas turpinās sekot arī dzejnieces Magones Šutovienes dzīves peripetijām – attiecībām ar vīriešiem, jaunās grāmatas tapšanu un mazuļa gaidīšanas laiku. Izrādās, šova laikā Magone ar ģimeni iekārtojas jaunā miteklī.
Ar jaunu sezonu pie televīzijas «STV Pirmā!» skatītājiem nonāks skandalozais realitātes šovs «Slavenības. Bez filtra», kas līdzās jau dzejnieces Magones Šutovienes dzīves peripetijām – attiecībām ar vīriešiem, jaunās grāmatas tapšanu un mazuļa gaidīšanas laiku, ļaus iepazīt un ielūkoties divu citu sabiedrībā zināmu personību ikdienā – priekos, bēdās un arī problēmās.