Rindas pie ārsta

Vakar, 20:49
Rindas uz valsts apmaksātu vizīti pie bērnu acu ārstiem Latvijā patlaban ir garas, – vidējais gaidīšanas laiks 90 dienas jeb apmēram trīs mēneši, pēc Latvijas Televīzijas raidījuma "Panorāma" lūguma aprēķināja Nacionālais veselības dienests.
6.mai
Pēc medicīnas iestāžu apvienošanas Krasnodarā pacienti ir spiesti gaidīt rindā onkoloģijas centrā jau kopš nakts, atsaucoties uz "Govorit NeMoskva", raksta "The Insider".
14.dec 2025
Rindā pie ārsta nākas gaidīt nedēļas, mēnešus un pat gadu.
10.dec 2025
Kā rindā pie ārsta nākas gaidīt nevis nedēļas un pat mēnešus, bet pat vairākus gadus? Šāds jautājums trešdien, 10. decembrī, izskanēja Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā, spriežot par rindām pie ārstiem un valsts kvotu sistēmu, par ko šomēnes plaši vēsta Latvijas Televīzijas Ziņu dienests.
27.nov 2024
Tiek veidots vienots digitāls pieraksts uz veselības aprūpes pakalpojumiem, lai izskaustu mākslīgo rindu, intervijā TV3 raidījumā "900 sekundes" atklāja veselības ministrs Hosams Abu Meri (JV).