princis Harijs

13.jūl
Savos memuāros “Spare” jeb “Liekais” princis Harijs deva pasaulei nepieredzētu piekļuvi savai dzīvei, un tiek uzskatīts, ka tas ir bijis galvenais katalizators nesaskaņām starp viņu un pārējo karalisko ģimeni. Ar stāstu dalās “Mirror”.
22.jun
Karaliskais eksperts Toms Kvins intervijā The Mirror pastāstīja, ka princis Harijs Lielbritānijā meklē sev pastāvīgās mājas, lai varētu satikt draugus, kuri nesadzīvo ar viņa sievu Meganu Mārklu.
11.jun
Britu grupas The Beatles leģendārā līdera Džona Lenona jaunākais dēls Šons kritizēja prinča Harija memuārus. Interesanti, ka grāmata pārdošanā nonāca pirms pusotra gada, 2023. gada sākumā.
5.jun
Tiek ziņots, ka princis Harijs, neskatoties uz baumām, nav kontaktējies ar princesi Keitu, un princesei tuvu stāvošs draugs iespējamo tikšanos nosaucis par "fantāziju", ziņo mirror.co.uk.
3.jun
Princis Harijs ar sievu Meganu Mārklu pagājušajā nedēļā bija devušies vizītē uz Nigēriju, kuras laikā apmeklēja arī vietējo mācību iestādi. Saseksas hercogiene tur teica uzrunu, bet ko darīja princis Harijs?
31.mai
Fotogrāfs Arturs Edvards nesen intervijā izdevumam “The Sun” pastāstīja, ka prinča Harija un viņa sievas Meganas kāzas esot bijušas “traģiskas”.
13.mai
Trīs dienu vizītē Nigērijā Lielbritānijas princis Harijs nedēļas nogalē popularizēja "Invictus" spēles un piedalījās sēdvolejbola mačā ar Nigērijas armijas veterāniem.
8.mai
Bijusī karalienes Elizabetes II preses sekretāre Ailsa Andersone nesen sniedza interviju, kurā atklāti stāstīja par laiku darbā ar karalisko ģimeni. Intervijas laikā sieviete atcerējās princi Hariju, kurš, pēc viņas vārdiem, gadu gaitā ir ļoti mainījies. Ar stāstu dalās "tv3.lt".
4.mai
Kā izrādās, Meganai Mārklai ir lieli plāni ne tikai attiecībā uz savu nākotni. Viņa nolēmusi iesaistīt savus bērnus "Netflix" seriālu veidošanā, pie kā viņa strādā kopā ar princi Hariju. Starp citu, viņam šī ideja nemaz nepatika. Un nav pārsteidzoši, jo Ārčijam un Lilibetai ir tikai četri un divi gadi. Princis Harijs nolēma stingri aizstāvēt savu nostāju un iestājās pret sievas idejām, vēsta "The Mirror".
22.apr
Harijs un Megana ir "pazemināti" oficiālajā Bekingemas pils tīmekļa vietnē, no kuras pilnībā pazuduši 4000 vārdu garie individuālie profili, kas nu aizstāti ar tikai 500 vārdu garu kopīgu sadaļu, raksta dailymail.co.uk.
30.mar
Bijušais ASV prezidents Donalds Tramps izteicis ierosinājumu, ka princi Hariju viņa vadībā varētu deportēt no ASV, ja tiks atklāts, ka viņš ir viltojis informāciju savā vīzas pieteikumā. Iemesls bija Harija atklāsmes par viņa atkarību no nelegālajām vielām.
27.mar
Prinča Harija vārds ir minēts tiesas dokumentos, kas saistīti ar 30 miljonu dolāru prasījumu, kas tika iesniegts pret reperi Šonu Didiju Kombsu, tomēr Saseksas hercogs nav apsūdzēts nevienā noziedzīgā nodarījumā, raksta "mirror.co.uk".
23.mar
Vai jūs būtu gatavi maksāt par kādas slavenības valkātu apakšveļu ceturtdaļmiljonu ASV dolāru? Vīrietis vārdā Dino Palmiotto, stripīzklubu īpašnieks, par šādu summu iegādājies reiz prinča Harija valkātos bokseršortus, vēsta "The Sun".
29.feb
Saseksas hercogs Harijs ir zaudējis prāvā, apstrīdot Augstāko tiesu lietā par viņa drošību, atrodoties Apvienotajā Karalistē, vēsta "bbc.com".
23.feb
Princis Harijs atzinīgi vērtē attiecības ar Marku "Marko" Daieru, kurš atbalstīja viņu un viņa brāli princi Viljamu pusaudža gados un tagad tiek dēvēts par prinča vienīgo draugu Anglijā, raksta tv3.lt.
19.feb
Pēc ziņām par karaļa Čārlza III slimību tiek runāts par Lielbritānijas karaliskās ģimenes atkalapvienošanos. Princis Harijs sacīja, ka pašreizējā situācija varētu palīdzēt ģimenei atkalapvienoties un viņš labprāt uzņemtos karaliskos pienākumus, raksta independent.co.uk.
7.feb
Princis Harijs ir devies atpakaļ uz Apvienoto Karalisti, lai būtu kopā ar savu tēvu pēc pirmdien izskanējušā šokējošā paziņojuma no Bekingemas pils, ka karalim Čārlzam III ir vēzis, ziņo cnn.com.
3.feb
Ziņas par vairāku karaliskās ģimenes locekļu hospitalizāciju satraukušas princi Hariju, vēsta The Mirror.
3.feb
Vairāki ietekmīgi cilvēki aicina princi Hariju atkāpties no "African Parks" labdarības organizācijas direktora amata, ziņo "The Sun".
31.dec 2023
Saseksas hercogs princis Harijs savai nelaiķa vecmāmiņai Elizabetei II reiz uzdāvinājis ļoti briesmīgu un nepiemērotu dāvanu. Tā Harija dāsno žestu novērtējos sulainis Pols Burels, vēstīts "Daily Star".