Megana Mārkla

9.jun
Maija sākumā Megana Mārkla kopā ar vīru princi Hariju bija devušies vizītē uz Nigēriju. Trīs dienu vizītē viņi apmeklēja dažādus pasākumus, kā arī tikās ar Nigērijas amatpersonām, vietējiem iedzīvotājiem un pirmo lēdiju, raksta "The Sun". Izrādās, ka Nigērijas pirmajai lēdijai bijušas pretenzijas pret Meganas izskatu.
3.jun
Princis Harijs ar sievu Meganu Mārklu pagājušajā nedēļā bija devušies vizītē uz Nigēriju, kuras laikā apmeklēja arī vietējo mācību iestādi. Saseksas hercogiene tur teica uzrunu, bet ko darīja princis Harijs?
8.mai
Bijusī karalienes Elizabetes II preses sekretāre Ailsa Andersone nesen sniedza interviju, kurā atklāti stāstīja par laiku darbā ar karalisko ģimeni. Intervijas laikā sieviete atcerējās princi Hariju, kurš, pēc viņas vārdiem, gadu gaitā ir ļoti mainījies. Ar stāstu dalās "tv3.lt".
4.mai
Kā izrādās, Meganai Mārklai ir lieli plāni ne tikai attiecībā uz savu nākotni. Viņa nolēmusi iesaistīt savus bērnus "Netflix" seriālu veidošanā, pie kā viņa strādā kopā ar princi Hariju. Starp citu, viņam šī ideja nemaz nepatika. Un nav pārsteidzoši, jo Ārčijam un Lilibetai ir tikai četri un divi gadi. Princis Harijs nolēma stingri aizstāvēt savu nostāju un iestājās pret sievas idejām, vēsta "The Mirror".
4.mai
Runas par to, ka Megana Mārkla izturējusies ne pārāk draudzīgi pret Kensingtonas pils darbiniekiem, parādījās jau 2021. gadā, neilgi pirms Saseksas hercogu skandalozās intervijas ar Opru Vinfriju. Protams, visas apsūdzības bijušajai Holivudas aktrisei pazuda otrajā plānā un pēc tam tika pilnībā aizmirstas. Taču nesen atkal parādījās detaļas par Meganas dzīvi britu karaliskajā ģimenē, raksta "The News International".
22.apr
Harijs un Megana ir "pazemināti" oficiālajā Bekingemas pils tīmekļa vietnē, no kuras pilnībā pazuduši 4000 vārdu garie individuālie profili, kas nu aizstāti ar tikai 500 vārdu garu kopīgu sadaļu, raksta dailymail.co.uk.
3.feb
Ziņas par vairāku karaliskās ģimenes locekļu hospitalizāciju satraukušas princi Hariju, vēsta The Mirror.
30.dec 2023
The Hollywood Reporter princi Hariju un Meganu Mārklu nosaukusi par otriem 2023. gada lielākajiem neveiksminiekiem, raksta The Independent. Pāris ir otrajā vietā antireitingā.
1.dec 2023
Megana Mārkla nesen piedalījās pasākumā Variety's Power of Women Losandželosā. Princis Harijs viņu nepavadīja, taču Saseksas hercogiene lieliski pavadīja laiku arī bez viņa, sarunājoties ar filmu zvaigznēm un solot žurnālistiem “jaunus aizraujošus un grandiozus projektus”.
10.aug 2023
Tagad karaliskās ģimenes mājaslapā princis Harijs tiek dēvēts nevis kā "viņa karaliskā augstība", bet gan vienkārši "viņš", vēsta unian.net.
5.aug 2023
Princi Hariju un Bekhemu pāri reiz vienoja laba draudzība. Šobrīd princis Harijs ar Devidu un Viktoriju Bekhemiem vairs neuztur kontaktu. Atklātībā nācis iespējamais iemesls draudzības pārtraukšanai, vēsta "The Sun".
10.jun 2023
Bijušais karaļnama sulainis medijiem pārliecinoši atzīst, ka tiklīdz princis Harijs būs iepazinis savas sievas Meganas Mārklas "patieso seju", viņš tūlīt pat atgriezīsies pie ģimenes Lielbritānijā, vēsta "The Sun".
5.mai 2023
Kašķis Meganas Mārklas un viņas tēva Tomasa Mārkla starpā nespēj rimt. Pavisam nesen Tomass ar mediju palīdzību vērsies pie savas meitas un znota, vēsta "The Sun".
14.apr 2023
2019.gadā, neilgi pēc dēla Ārčija nākšanas pasaulē, Megana Mārkla kopā ar vīru Hariju devās vizītē uz Āfriku. Tās laikā notika intervija ar žurnālistiem, kurā izskanējusī informācija un tas, kā viss intervijas laikā risinājies, bijis pamatīgs šoks arī žurnālistiem.
5.apr 2023
Kārtejo reizi britu mediju lappusēs izskanējušas ziņas par Saseksas hercogieni Meganu Mārklu. Kamēr turpinās spekulācijas par to, vai Harijs kopā ar Meganu ieradīsies uz karaļa Čārlza III kronēšanu, tikmēr, iespējams, pavisam nelāgā situācijā Meganu Mārklu nostādīs viņas pusmāsa Samanta.
2.apr 2023
Mediji ziņo, ka princis Harijs un Megana Mārkla nākuši klajā ar jaunām prasībām saistībā ar maijā gaidāmo karaļa Čarlza III kronēšanu, vēsta "The Sun". 
19.mar 2023
6. maijā Lielbritānijā notiks karaļa Čārlza III kronēšana. Kā zināms, tad karaliskajā ģimenē jau kādu laiku vairs nevalda saticība jeb radušās lielas domstarpības ģimenes un prinča Harija, viņa sievas starpā.
15.mar 2023
Aizvadītajā nedēļā britu mediji vēstīja, ka princim Harijam un viņa sievai Meganai Mārklai lūgts atstāt Lielbritānijā esošo Frogmoras kotedžu. Lai gan līdz šim plašāki komentāri par iemesliem netika sniegti, jaunākā informācija liecina, ka šāda karaļnama rīcība, iespējams, saistīta ar princi Viljamu.
26.feb 2023
Pavisam nesen amerikāņu animētajā situāciju komēdijā "Dienvidparks" ("South Park") vienā no sērijām "parādījās" Megana Mārkla un princis Harijs. Kā tiek ziņots, tad Megana nepavisam nav priecīga par to, kā tikusi attēlota šajā animācijas seriālā, vēsta "The Sun".
9.feb 2023
Kārtējās nedienas piemeklējušas princi Hariju un viņa sievu Meganu Mārklu. Kā izrādās, tad par neslavas celšanu tiesā Meganu iesūdzējusi viņas 58 gadus vecā pusmāsa Samanta, kura par it kā nodarītajiem kaitējumiem no Meganas vēlas piedzīt 75 000 dolāru.