Jaunais Liepājas cietums

17.apr
Piektdien, 17. aprīlī, Liepājā oficiāli atklāta Baltijā modernākā ieslodzījuma vieta – jaunais Liepājas cietums. Cietuma darbības uzsākšana jaunajās ēkās ir nozīmīgs pavērsiens Latvijas sodu izpildē – tā ir pirmā pēc neatkarības atjaunošanas no jauna uzbūvētā ieslodzījuma vieta Latvijā, kas atbilst augstākajiem cilvēktiesību, drošības un resocializācijas standartiem.
3.feb
Otrdien darbu sācis jaunais Liepājas cietums Alsungas ielā 29, aģentūru LETA informēja Tieslietu ministrijā.
2.sep 2025
Pirms termiņa pabeigtais un nupat ekspluatācijā nodotais jaunais Liepājas cietums ir uzbūvēts, ietaupot 5,3 miljonus eiro, aģentūru LETA informēja Tieslietu ministrijā (TM).
9.mar 2025
Jaunajā Liepājas cietumā, kura būvniecību plānots pabeigt septembrī, iecerēts nodarbināt līdz 450 darbiniekiem, informēja Ieslodzījuma vietu pārvaldē.