Futbols

6.dec 2022
Marokas futbola izlase otrdien pirmo reizi vēsturē iekļuva Pasaules kausa finālturnīra ceturtdaļfinālā, astotdaļfinālā apturot vienu no favorītēm Spāniju.
5.dec 2022
Horvātijas futbola izlase pirmdien 2022.gada Pasaules kausa finālturnīrā nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā.
4.dec 2022
Francijas vīriešu futbola izlase svētdien nodrošināja vietu 2022.gada Pasaules kausa finālturnīra ceturtdaļfinālā, pašreizējiem trofejas glabātājiem astotdaļfinālā ar 3:1 (1:0) uzvarot Poliju.
1.dec 2022
Japānas un Spānija futbolisti ceturtdien Katarā iekļuva Pasaules kausa finālturnīra astotdaļfinālā, bet cīņa par medaļām jau beigusies Vācijai.
1.dec 2022
No F grupas Pasaules kausa astotdaļfinālā ceturtdien Katarā iekļuva Maroka un Horvātija, bet mājās ir jābrauc beļģu futbolistiem.
29.nov 2022
Katarā notiekošā Pasaules kausa futbolā finālturnīra spēlē pirmdien laukumā izskrēja demonstrants, nesot LGBTQ varavīksnes karogu un valkājot zilu Supermena T-kreklu, kuram priekšā bija uzraksts "SAVE UKRAINE" ("Glābiet Ukrainu"), bet aizmugurē - uzraksts "RESPECT FOR IRANIAN WOMAN" ("Cieņu Irānas sievietēm").
28.nov 2022
Sešu vārtu mačā Kamerūnas futbolisti pirmdien Kataras pilsētā Vakrā Pasaules kausa cīņā spēlēja neizšķirti ar Serbiju.
25.nov 2022
Nīderlandes vīriešu futbola izlase piektdien Katarā Pasaules kauss finālturnīra A apakšgrupas spēlē guva vārtus jau sestajā minūtē, taču nenosargāja pārsvaru un pret Ekvadoru spēlēja neizšķirti, mačam noslēdzoties ar rezultātu 1:1 (1:0).
24.nov 2022
Portugāles vīriešu futbola izlase ceturtdien 2022.gada Pasaules kausa finālturnīra H apakšgrupas spēlē, gūstot visus trīs vārtu otrajā puslaikā, ar rezultātu 3:2 (0:0) pārspēja Ganu.
24.nov 2022
Urugvajas un Dienvidkorejas futbola izlases ceturtdien 2022.gada Pasaules kausa finālturnīra H apakšgrupas pirmajā mačā spēlēja bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0).
23.nov 2022
Pasaules kausa finālturnīru futbolā trešdien Dohā ar graujošu uzvaru uzsāka Spānija.
23.nov 2022
Japānas futbola izlase trešdien Pasaules kausa finālturnīra pirmajā mačā ar rezultātu 2:1 (0:1) uzvarēja četrkārtējo pasaules čempioni Vāciju.
23.nov 2022
Marokas un Horvātijas futbola izlases trešdiena Katarā notiekošā finālturnīra pirmo spēli noslēdza bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0).
22.nov 2022
Dānijas un Tunisijas futbola izlases otrdien Pasaules kausa finālturnīra spēlēja bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0), pirmo reizi šajās meistarsacīkstēs spēlei noslēdzoties bez gūtiem vārtiem.
22.nov 2022
Saūda Arābijas futbolisti otrdien Lūseilā sāka Pasaules kausu ar uzvaru, pārtraucot Argentīnas 36 nezaudētu spēļu sēriju. C grupā Saūda Arābija uzvarēja Argentīnu ar 2:1 (0:1).
21.nov 2022
Nīderlandes futbola izlase pirmdien Pasaules kausa finālturnīra pirmajā mačā ar rezultātu 2:0 (0:0) pārspēja Senegālu, abus vārtus gūstot spēles nogalē.
21.nov 2022
Anglija astoņu vārtu spēlē ar graujošu uzvaru pār Irānu pirmdien uzsāka 2022.gada Pasaules kausa futbolā finālturnīru.
21.nov 2022
Četru gadu nozīmīgākais notikums futbola dzīvē beidzot ir sagaidīts. Tiesa, izlašu futbolam pavisam neierastā laikā, turklāt jau diezgan ilgi daudz lielāku uzmanību pievēršot nevis pašai spēlei un komandu izredzēm, bet gan apspriežot Kataras valsts tikumus – attieksmi pret viesstrādniekiem, sievietēm, seksuālajām minoritātēm un alkohola lietošanu. Pie tā vainojams 2010. gadā pieņemtais lēmums finālturnīra rīkošanu uzticēt mazajai, taču bagātajai Persijas līča piekrastes valstij, ko par kļūdainu nu atzinis pat toreizējais Starptautiskās futbola federācijas (FIFA) vadītājs Zeps Blaters.
12.nov 2022
"Valmiera" sestdien "Optibet" Latvijas futbola virslīgas pēdējā kārtā izcīnīja uzvaru un pirmo reizi kļuva par Latvijas čempioniem, kamēr "Riga" samierinājās ar otro vietu.
10.nov 2022
Labās malas aizsargs Deandrē Jedlins, kura saknes meklējamas arī Latvijā, iekļauts ASV futbola izlases sastāvā dalībai 2022.gada Pasaules kausa finālturnīrā.