Neilgi pēc tam, kad 45.ASV prezidents Donalds Tramps savā uzrunā norādīja, ka ASV atkal jāpadara par pirmo valstu pasaulē, daudzu valstu pārstāvji steidza veidot asprātīgus video, kuros aicināja padarīt savu valsti par otro pasaulē. Beidzot tāds video tapis arī par Latviju.
ASV prezidents Donalds Tramps, viesojoties ASV bruņoto spēku Centrālās pavēlniecības štābā Floridā, centies kliedēt Eiropas sabiedroto bažas par to, ka viņa administrācija varētu skeptiskāk attiekties pret ASV līdzdalību NATO blokā. Paužot skaidru atbalstu NATO un apstiprinot, ka viņš plāno ierasties uz alianses samitu maijā, D. Tramps atkārtojis savas priekšvēlēšanu kampaņas laikā pausto – Vašingtona ir ieinteresēta, lai arī citas NATO dalībvalstis ieguldītu pietiekami lielas summas kopējā aizsardzībā.
ASV prezidents Donalds Tramps, apmeklējot ASV bruņoto spēku Centrālo pavēlniecību Floridā, uzsvēris atbalstu NATO, taču atkārtoti norādījis, ka lielākā daļa alianses dalībvalstu atvēl nepietiekami daudz līdzekļu militārajiem izdevumiem.
Runā, ka jaunizceptajam Amerikas virsaitim Donaldam Trampam ļoti patīk zelts. Kuram gan tas nepatīk, taču ne visi var atļauties to tādos apmēros, lai tas sildītu sirdi. Gluži zelta stieņus līdzi katru mīļu brīdi nenēsāsi. Nav ne parocīgi, ne stilīgi. Tāpēc nākas izdomāt citus risinājumus, kā būt daudz zelta īpašniekam un vienlaikus to parādīt arī citiem. Tad kāpēc lai tas nebūtu zelta motocikls?
ASV federālās apelācijas tiesa ir noraidījusi ASV prezidenta Donalda Trampa administrācijas iesniegto lūgumu atjaunot janvāra beigās izsludināto ieceļošanas aizliegumu ASV septiņu musulmaņu valstu pilsoņiem, vēsta BBC.
Vairākas valstis ir ņēmušas piemēru no Nīderlandes izveidotā video, kurā tiek parodēts ASV prezidenta Donalda Trampa solītais, ka "Amerika vienmēr būs pirmā". Šobrīd savu asprātīgo video ir izveidojusi Vācija, Šveice, Beļģija, Dānija, Portugāle un arī mūsu kaimiņvalsts Lietuva.
ASV Tieslietu ministrija ir iesniegusi federālajā apelācijas tiesā aicinājumu noraidīt tiesneša rīkojumu, kura rezultātā uz laiku ir bloķēts ASV prezidenta Donalda Trampa imigrācijas likums, kas aizliedz ASV iebraukt septiņu musulmaņu valstu pilsoņiem, vēsta BBC.
Sekojot Nīderlandes un Šveices piemēram, arī mūsu kaimiņi lietuvieši aicina ASV prezidentu Donaldu Trampu iemīlēt Lietuvu. Virkne parodiju video, kuros ar Trampa iecienītākajām frāzēm iepazīstina ar kādu valsti, parādījās pēc Trampa inaugurācijas, kurā viņš paziņoja, ka ASV it visā būs vienmēr pirmajā vietā. Tas licis komiķiem sasparoties un lūgt Trampu vismaz viņu valstis ierindot uzreiz pēc ASV.
ASV varasiestādes sestdien apturējušas prezidenta Donalda Trampa aizliegumu iebraukt ASV septiņu musulmaņu valstu pilsoņiem, sekojot federālā tiesneša spriedumam uz laiku bloķēt prezidenta izpildrīkojuma izpildi.
Irānas Ārlietu ministrijas pārstāvis vakar paziņoja, ka ASV cīņas izlasei ir liegts ieceļot šajā valstī. Tā ir atbilde uz ASV jaunā prezidenta lēmumu neielaist musulmaņu valstu pārstāvjus. 16.-17. februārī Irānā ieplānotas Pasaules kausa sacensības brīvajā cīņā.
ASV tiesnesis Sietlā piektdien uz laiku bloķēja prezidenta Donalda Trampa izpildrīkojumu, ar kuru apturēta bēgļu programma un aizliegts iebraukt ASV septiņu musulmaņu valstu pilsoņiem.
Lai gan varētu šķist, ka ekscentriskā miljardiera un ASV prezidenta Donalda Trampa rīcība varētu būt viens no iemesliem, kāpēc viņa tēlu iekļaut arī vairākos seriālos un filmās, animācijas seriāla "Dienvidparks" veidotāji norādījuši, ka tuvākajā laikā to negrasās darīt.
Migrācijas krīzes risinājuma meklējumi un Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības bija galvenie jautājumi, kurus samitā Maltas galvaspilsētā Valletā plānojuši apspriest ES valstu un valdību vadītāji.
ASV prezidenta Donalda Trampa rīkojums par bēgļu izmitināšanas programmas pārtraukšanu un liegumu iebraukt ASV septiņu – galvenokārt musulmaņu apdzīvotu – valstu pilsoņiem turpina izraisīt viļņošanos amerikāņu politiskajā vidē.
Sākot sezonas pēdējo izbraukumu, Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo" šodien pulksten 16:00 tiksies ar Hantimansijskas "Yugra" – vienu no trim Austrumu konferences komandām, kas zaudējusi cerības iekļūt Gagarina kausā.
Bijušais ASV Kalifornijas štata gubernators Arnolds Švarcenēgers šodien pauda skarbu viedokli par jaunā ASV prezidenta Donalda Trampa imigrācijas politiku, vēsta "The Local".
Šodien mikroblogošanas vietnes twitter lietotāji sajūsminājušies par redzēto Rīgas ielās. Kamēr par ASV prezidenta Donalda Trampa darba gaitām raksta teju visi pasaules mediji, tikmēr Rīgas ielās pamanīts kāds viņa līdzinieks.